Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.


PRZESŁANIE Z DNIA 12 LIPCA 2019 r.

Powracasz jako potężna świadomość, dosłownie jako Bóg, dlatego przywróć sobie władanie kreacją, którą oddałeś modląc się “daj mi Panie”.
Ukochany! Jesteś wolny, przestałeś być niewolnikiem. Już nie nazywasz siebie sługą Pana. Teraz wiesz, że był to pan Śmierci, a ty oddałeś mu wszystkie bogactwo, płacąc jeszcze za przewiezienie przez rzekę zapomnienia o tym kim jesteś.

Powracasz i przypominasz sobie poczucie doskonałości, dlatego już czujesz jak jesteś potężny. Pieniądz miał Cię przywiązać do tego świata, bo miałeś drżeć, że bez niego sobie nie poradzisz. I tak się starzałeś bo ŚMIERĆ Cię dosłownie pożerała, a pieniądz napędzał Cię strachem. Strach jest zaprzeczeniem miłości, dlatego nie wzrastała Twoja świadomość, dlatego pozostawałeś w świecie umysły, który był tylko nawigacją złudną po świecie MROKU.

Ukochany! Teraz kończysz tę obłędną podróż. Budzisz się z koszmarnego snu, a pieniądz przeistaczasz w światło miłości. Uprzytamniasz sobie, że Ty je Tworzysz, że tworzysz wszystko. Że nikt niczego Ci nie daje, bo to Ty jesteś jedynym Stwórcą.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle