Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

ODEJŚCIE MĘŻCZYZNY ŚMIERCI

Przesłanie z dnia 9 lipca 2019 r.

To był naprawdę Świat Śmierci, a Tobie się tylko wydawało w tej zwodniczej projekcji, że żyjesz na Ziemi – rodzaju piłki latającej w kosmosie ogromną prędkości wraz innymi planetami, na których mieszkały dziwne ludziki.

Kochani! To był tylko sen, z którego teraz się budzisz i wychodzisz z trumny w której dano Ci upiorne projekcje, a Ty myślałeś że to jest świat żywych. Może nadal nie dowierzasz, bo myślisz sobie, że doświadczałeś miłości. Ja jednak mówię Ci, że to był świat nieboszczyków i po prostu dałeś się wykorzystać innym trupom. To one kopulowały z Tobą, a teraz masz to zobaczyć, bo gdy przyjmujesz to jako “piękno” rzeczywistego świata, to nadal trzymasz jednak projekcje zwodnicze iluzji i nie wychodzisz ze świata zwodniczej magi oraz Demonów udających Ludzi.

Kochany! Nie dziw się temu! Tak ten świat był naszpikowany Agentami innych światów demonicznych grających tu o wpływy, aby zgarnąć wiele złotego światła naszej stwórczej seksualności. Dlatego tak byliśmy programowani, abyśmy kopulowali wbrew całej Naturze nawet codziennie. Wmówiono nam, że tak uprawiamy miłość. Jednak naprawdę to “uprawiano” nas – dosłownie rżnąc złote łany z Ziemi. Towarem stawało się wszystko, a nam Dzieciom Ziemi nakazano za wszystkie nasze dobra płacić.

My w to uwierzyliśmy i tak uczyniliśmy siebie praktycznie sługami “pana”, który hodował nas w obszarze strachu, bo tak te nisko wibracyjne Światy mogły zapanować nad Boską Istotą Miłości. Jednak to my stworzyliśmy dosłownie sobie na własne życzenie pasożytniczy świat Demonów kosmicznych, a pomysł “boga” pomógł skutecznie rzucić nas na kolana i bić czołem oraz składać mu ofiary.

Kochany! Teraz się budzisz ze strasznego snu i powracasz do świata żywych. Przypominasz sobie jak naprawdę wyglądała Ziemia i przywracasz ten świat naszej boskiej przestrzeni. Jesteś wolny, a poznanie świata przeciwieństw stało się cenną projekcją zobaczenia dokąd zmierzał świat, w którym wyrzekliśmy się światła Miłości.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle