Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

ZIEMIA DNIA 19 LIPCA 2019 r.

Jesteś powrotem złotej Świadomości. Odradzasz w sobie miłość, dlatego staje się widoczne Twoje Światło.

Ukochany! Powracasz jak Bogini-Bóg tej wszechrzeczy. Jesteś niezwykle potężny, dlatego to było największą tajemnicą strzeżoną przed Człowiekiem przez zwodnicze kosmiczne światy zalewające Ziemię deszcze channelingów zaśmiecającymi naszą zbiorową świadomość. Teraz już czujesz, że to wszystko miało Cię zwieść, abyś pozostał w Hadesie, świecie Mroku, a Ci co to rozpowszechniali byli kolaborantami lub świadomi okupantami skrytymi w ciałach Człowieka.

Ukochany! Teraz już wiesz, że liczy się tylko Miłość! Jest jedna Miłość – to miłość do siebie, dlatego budzi się Twoja świadomość i przytomniejesz. Wiesz. Znika Demon, którego stworzyliśmy, dlatego przywracamy swoje stwórcze moce i światło, które rozbłyskuje w wielu. Już nie ukryją się wilki „inkarnujące” pośród naiwnych „Owiec”, bo przestaliśmy być ofiarami. Już nie składamy ofiary z siebie w sektach śmierci wielbiących tak Pana, naprawdę Demona psychopatę zniewalającego Dzieci Ziemi na nasze własne wyimaginowane życzenie.

Ukochany! Ten Demon nigdy nie istniał! Dlatego znika ta wibracja stworzona nieodpowiedzialnie przez Istoty Światła, które dały swą własną moc temu doświadczeniu. Dlatego znika władza na Ziemi Ojca Ciemności, bo my mu nie dajemy władzy nad sobą, bo uwolniliśmy siebie jako jego sługi.

Kocham Cię – Grzegorz

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle