Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.


Ziemia dnia 28 sierpnia 2019 r

Kochany/A! Nie chodzi o to, aby popadać w paranoję, bo to jednak świadczy, że żyjesz w strachu, że taki świat dominuje w Tobie, że on Cię przenika głęboko.

Ukochany!Pokochaj prawdę swego SERCA i odczucia miłością daru wielkiego zejścia, jakim też dla Ciebie ONO jest. Ono jest gigantyczne, ale ciało Człowieka,, w które wstąpił jego DUCH jest jak mikra roślinka, którą trzeba chronić. To Twoje zadanie spełnienia się jako Matka Ojciec prawdziwy. Nie ten, któremu drży dupa i i bojąc się wierzy prawdzie Matriksa i nawet bez konsultacji z lekarzem poddaje go eksperymentom medycznym, niesprawdzonym prawdziwie, a testowanym na Twoim Dziecku.

Kochana! To porównanie jest po to, abyś poczuła odpowiedzialność, za wielkie zaufanie jakim Cię ta istota obdarzyła. Na kontakt z innymi przyjdzie pora, ale mikrej roślinki nie wystawiasz na huragany, które to energie mają niestety ludzie. Mają śmierć i ta śmierć naprawdę che się pożywić energią Życia. Dziecko jest Światłem ze Światłości, a świat Zombi ma za zadanie zgasić to światło, bo jego pełne rozświetlenie jest końcem tej mrocznej rzeczywistości. Jeśli nie jesteś ślepa i Twoja świadomość nie dała Ci jeszcze okularów, to zobacz sercem, prawdziwe intencje tego, co daje sobie prawo tym intymnym kontaktem łączyć się z Twoim Dzieckiem. Zobacz, co ma ta osoba w sobie? Czym prawdziwie emanuje? Może dać jednak tylko to, co ma. Jeśli nie widzisz, to jest to loterią, ruletką, na którą bez czucia się otwierasz. Rozdawanie siebie i swego Dziecka na pewno miłością nie jest.

Taki Świat trwał, bo nie kochając siebie Tkwiliśmy w zaślepieniu, nie umiejąc powiedzieć, babciu – NIE!!!

CDN


.h

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle