Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

MEDYTACJA W WIŚLE

WPIS Z DNIA 16 SIERPNIA 2019 r.

Ja Jestem! To poczucie Miłości w we mnie. Tak możesz odczuć, bo jest to świadome otwarcie wrót prowadzących do nieśmiertelności, z PIEKIEŁ w których nieopatrznie się znalazłeś.

Ukochany! Teraz przytomniejesz, budzisz się z głębokiego snu. Dostrzegasz prawdę, że zawsze tą miłością byłeś, a tylko oddałeś się mrokom Świata Ciemności, świata zwodniczego iluzji. Ukląkłeś przed okrutnym Bogiem holokaustów, potopów, dewiacyjnego przymusu składania mu ofiar. Czujesz, że jesteś już wolny, że ten świat nie ma nad Tobą władzy, bo to Ty sam ją mu oddałeś czyniąc siebie i nazywając SŁUGĄ.

Kochany! Jesteś wolny! Śmierć nie ma nad Tobą władzy. Dlatego powracasz, bo czujesz, że odnajdując miłość do siebie – uwalniasz się z jej plagiatu w programie resocjalizacyjnym Człowieka. Jesteś Bogiem, istotą nowego rzędu, niezwykle wzbogaconą po zglebieniu Świata Mroku. Czujesz teraz jak jesteś potężny. Czujesz, że to Ty jesteś Matka – Ojcem tej rzeczywistości, że powracasz, jako stwórcza moc, że tylko oddałeś siebie w naiwnym regressingu Magom, którzy jako zbawcza siło pojawili się jako omam dla Bogów rozpasanych w dewiacyjnej seksualności między sobą a potem ze zwierzętami i hybrydami świata dewiacji.

Ukochany! Ten upadek miał nam pokazać odpowiedzialność za siebie i świat, który jako jedna świadomość tworzymy. Dlatego teraz uwalnia sercem przepełnionym miłością złowieszcze energie bogów po za sobą i budzę się jako doskonałość jako Światło ze Światłości.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle