Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

JAK ROZPUŚCIĆ MATRIX

ZIEMIA DNIA 9 SIERPNIA 2019 r.

Ja jestem, to odczucie miłości w sercu. Dajesz sobie na to zgodę i czujesz, że miłość w Tobie jest prawdziwa, bo czujesz i widzisz efekty jej przemiany.

Ukochany! Kiedy jednak oczekujesz, że przemiana nadejdzie, to tkwisz jednak w iluzji, bo cała przemiana jest w Tobie. Ty decydujesz o tempie przemiany. Przemiana w Tobie – jest przemianą całego świata, który widzisz, bo już sobie zdajesz sprawę, że on jest projekcją Twego tworzenia. W starym Świecie wielbienia Śmierci, całe Tworzenie oddałeś zewnętrznej ENERGII, dlatego teraz gdy się budzisz – masz sobie to przywrócić i odczuć prawdę jak jesteś ważny.

Kochany! Stary Świat był w Tobie, a jeśli czymś go jeszcze trzymasz, on trwa na Ziemi. Tak zatrzymujesz przemianę, bo tworzysz przeciw siłę całej pozytywnej energii Miłości. Naprawdę ją pochłaniasz, chcąc nią nadal żyć. Miałeś taki „PROGRAM, aby ją wciąż poszukiwać na zewnątrz, a to Ty jesteś miłością. Dlatego cała przemiana to powrót miłości w Tobie. Jest to powrót prawdziwego światła. To światło życia. To stwórcze światło. Dlatego, gdy to czujesz, przestajesz oczekiwać i tworzysz nową rzeczywistość.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle