Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZYLI O TYM JAK CHCIANO NAS UBEZWŁASNOWOLNIĆ

Stężyca dnia 4 sierpnia 2019 r.

Powracasz jako Bóg! Jesteś doskonały! Już wiesz, że swoim wyobrażeniem przeczysz siebie. Dlatego jeśli chorujesz, przeczysz sobie i doskonałości Istoty stworzonej z czystej miłości.

Ukochany! Jesteś Światłem Życia, a mizdrzysz się do świata Śmierci z symbolem krzyża-miecza i węża, który się na nim zwodniczo wije. Jeśli przyjąłeś tę iluzję, to znaczy, że zatruta jest Twoja świadomość, że nadal głęboko śnisz w hipnotycznym śnie swego Ducha i oddajesz energie zewnętrznemu światu i naiwnie wierzysz, że on swymi procedurami ma Cię uzdrowić.

Kochany! Jesteś Światłem ze światłości! Nie wątp w to! Chodzi tylko o to, abyś zobaczył w jakim świecie teraz się budzisz. Tak tylko dostrzegając możesz zdecydować o uwolnieniu tej nierzeczywistej projekcji. Ona była wszczepiona w tobie poprzez STRACH, dlatego zewsząd Cię nim przenikano.

Kochany! Strach nie istnieje! Ciemność nie istnieje! Była ona tylko przejawem braku miłości-światła w Tobie. Dlatego tak łatwo na tym niskim poziomie świadomości piekieł, mogłeś przyjąć prawdę, że matrix szczepionką 6 w jednym uzdrowi Twoje Dziecko. Masz teraz zobaczyć, że to Ty byłeś chory! Dosłownie pętany schizofrenią piekieł przez świadomość zbiorową, abyś lękał się nadal, że spłodziłeś ‚bubla”. Inaczej prosisz się o to aby świat śmierci, któremu tym samym na naukę się powierzasz – dał Ci bolesne lekcje.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle