Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Jestem powrotem Światła Miłości na Ziemię Matkę. Jako Ojciec w nowej rzeczywistości, już nie zgadzam się na krzywdzenie moich Dzieci.


Kochani! Jestem Światłem ze Światłości, świadomy Jedności Miłości z całą budzącą się świadomością. Powracam jako złota świadomość, odradzająca się teraz w Świecie Mroku. Uwalniam ten Świat zwyczajnie – powrotem Miłości w moim Sercu. Dlatego następują przeogromne zmiany na Ziemi.

JESTEM już świadomy, że to ja jestem całą tą wielką zmianą, że dojrzałem do tego, aby przywrócić sobie autentyczną tożsamość, bo tak w pełni wychodzę z pod wpływu Ojca Ciemności, który mienił się Ojcem naszej Świadomości, wszechmogącą energią.

Kochany/a To JA w zapomnieniu dałem mu moc. To MONSTRUM nie istnieje. Istniały tylko efekty, mego nieodpowiedzialnego tworzenia, któremu oddałem się naiwnie w zapomnieniu, przyjmując Świat Iluzji jako prawdę.

Ja Jestem Prawdą! Odczuj to w sobie. Jedyna Prawda to Miłość w Sercu, bo reszta była złudzeniami, którym się oddaliśmy jako Świadomość w Świecie Hadesu, w Świecie ciągłego umierania. Oddawanym tak życiem żywiliśmy światy, które teraz odchodzą, bo ja je rozpuszczam w moim sercu. Dlatego Jestem Bogiem, ale już odpowiedzialnie kreują swoją rzeczywistość.

KOCHAM CIĘ – GRZEGORZ

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle