BOSKA SEKSUALNOŚĆ

czyli

Sztuka Kochania Sercem

WYDANIE DRUGIE – UZUPEŁNIONE

GRZEGORZ KAŹMIERCZAK

Projekt okładki – Grzegorz Kaźmierczak

SPIS TREŚCI

WSTĘP

ANATOMIA CZŁOWIEKA

CZYM JEST ZAKOCHANIE?

JAK KOCHAĆ SIĘ ZE SOBĄ?

CZY ISTNIEJE MIŁOŚĆ BEZ WZAJEMNOŚCI?

CZYM JEST ZAZDROŚĆ?

NARODZENIE BOGA

UWOLNIENIE MIŁOŚCI SERCA

PONOWNE SPOTKANIA DUSZ

CZYM JEST TELEGONIA?

JAK SIĘ OCZYSZCZAĆ?

KRADZIEŻE W ZWIĄZKACH

ROLA STRAŻNIKA W ZWIĄZKACH

KŁÓDKA NA UMYŚLE

DAR DZIEWICTWA

GOTOWOŚĆ DO SEKSU

DAR PARTNERSTWA

CZYM JEST MIESIĄCZKA?

ŚWIADOME PŁODZENIE

DAR ZBLIŻENIA

DOBRA NOWINA

NARODZINY KREACJI

ŚWIADOME TWORZENIE

ODKODOWANIE SEKSUALNOŚCI

RADOŚĆ W SEKSUALNOŚCI

NOWY WYMIAR ZIEMI

SPEŁNIENIE W SEKSUALNOŚCI

DEMONY SEKSU

HOMOSEKSUALIZM

PROSTYTUCJA

PORNOGRAFIA

DAR DIONIZOSA

PIENIĄDZ A SEKS

BLIŹNIACZE DUSZE

BLIŹNIACZY PŁOMIEŃ

NOWA KOBIETA

NOWY MĘŻCZYZNA

TANIEC MIŁOŚCI

BOSKOŚĆ NATURY

POWRÓT MIŁOŚCI BOGÓW

PRZEBUDZENIE SEKSUALNOŚCI

NOWE EMOCJE

DARY MATKI ZIEMI

ODŻYWIANIE A SEKSUALNOŚĆ

KREACJA BOSKICH DZIECI

TAJEMNICA MATERIALIZACJI

SERCE W EGO

ODNOWIENIE SEKSUALNOŚCI

CZY MASZ PRZYWIĄZANIA?

CZYM JEST IN VITRO?

JAM JEST SEKSUALNOŚCIĄ BOSKĄ

ANTYKONCEPCJA A SERCE

POWRÓT DO DOMU

BOSKA SEKSUALNOŚĆ

PRZEBUDZENIE ŚWIATŁA

ZAKOŃCZENIE

WSTĘP

Jest to książka, na którą czekał Świat. Nie jest to odkrycie Ameryki, bo każdy z was wiedział, że ma serce i że prawdziwa Miłość wypływa z niego. Było to jednak uczucie niezrozumiałe dla ludzkiego umysłu, dlatego dostajecie w tej książce szansę przeniknięcia tą świadomością swojej jaźni, swojej duszy i serca.

Połączenie się z tą książką sercem daje dar płynącego bogactwa, ogromnie otwierającego ludzką świadomość, dosłownie budzącego wibracje serca, a skorzystasz z tego na tyle, na ile masz już je otwarte. Jest to swoisty rodzaj „przekazu serca”, prawdziwej Rozmowy z Bogiem, bo kiedy rozmawiasz z sobą sercem, rozmawiasz z autentyczną Istotą, którą jesteś – z Miłością, którą w starym świecie nazywaliście Bogiem. Przekaz znika w momencie, kiedy autentycznie sercem się zjednoczysz i odczujesz, że możesz również Ty wyrażać się dosłownie na każdy temat, sam odnajdując się Bogiem.

Ukochani. Wejrzyjcie w strofy tej książki, bo seksualność dotyczy każdego, choć często mylnie postrzegaliście, że już zakończyliście doświadczanie ludzkiego seksu i ten temat was nie dotyczy. Powracacie jako świadome istoty Światła Miłości, a kiedy przyjmujecie pomocne wskazówki z prostotą tutaj podaną, możecie odnaleźć własną autentyczną Prawdę Serca.

Ukochani, poczujcie każde słowo zawarte w tej książce, w tym darze Istnienia dla was. To słowa Miłości płynące z serca do serca każdego, kto się na to otwiera. Dar poznania seksualności daje olśnienie tak niesamowite, daje wzniesienie i oświecenie z niczym nieporównywalne, jakiego na Ziemi dawno nie doznał człowiek. Przybliżenie Seksualności Boskiej jest niezwykle pomocnym darem, bo dotąd tę energię oddawaliście dla innych światów, a to ta moc jest wyznacznikiem przebudzenia i to ona jest miarą świadomości, a nie wiedza ludzka, jak często myśleliście.

Nadeszła nowa bezczasowa Era Serca, w której zaistnienie równoznaczne jest z przyjęciem, w każdym, kto do niej chce wejść, prawdy o boskiej seksualności człowieka. Gadzie Światy zarządzające Ziemią, które uwięziły ludzi, zatarły pamięć jej doświadczania, abyście nie mogli się uwolnić i wznieść się ponad nich w swojej świadomości. Książka ta jest też swoistym rodzajem egzaminu, bo kiedy odrzucasz jej pomoc i pozostajesz w prawdach umysłu, podanych przez system rządzącego jaszczurzego świata, to jednak wybierasz stary świat, a nie transformację, w której możesz uczestniczyć.

Jest to cud, jakiego możesz doświadczyć, w niczym nieporównywalny z tym, czego doświadczałeś w starym świecie, ale to Ty decydujesz, czy jesteś gotowy na tak niezwykłą metamorfozę, autentyczne przebudzenie siebie, nie przez tantrę, kursy ezoteryki, religijne modły, channelingi innych światów, ale poprzez Czystą Miłość, którą rozpoczynasz dawać sobie. Wzniesiona tak Moc Miłości jest stwórczą mocą, którą możesz gromadzić i dzięki której możesz doświadczać niezwykłych uczuć nowego wymiaru stwarzania, materializowania w nowym, ekscytującym świecie. Kocham Cię.