Ziemia dnia 12 maja 2019 r.

Jestem powrotem Światła Miłości na Ziemię Matkę, dlatego tę przestrzeń przywracam sobie jako Miłości uwalniając z jurysdykcji Ojca Ciemności, który nakazał uczynić ją poddaną, a ten sposób Dzieci Ziemi uczynił swoimi sługi.

Ukochany! Teraz się budzisz, dlatego powraca Twoja Świadomość, i już nie przyjdzie Ci do głowy oddawać Matkę Demonom Śmierci, aby ją używały, bo tak z Matki Ty uczyniłeś prostytutkę. Przywracasz sobie miłość, dlatego wzrasta Twoja świadomość, a tym samym uwalniasz umysł wszczepiony Ci w Edenie adekwatny dla sługi, którym Ty sam nazywałeś siebie.

Kochany! Zobacz głęboko siebie jak się uniżałeś, przed Demonami Śmierci, jak składałeś im krwawe mszalne ofiary, mrożące krew normalnych Ludzi. Jak klękałeś przed cierpieniem Jezusa, błagając bałwochwalczo BOGA_DEMONA o cierpienia dla całej Ziemi. Jak naiwnie zaślepiony magią tych obrzędów, dosłownie w hipnozie nie widziałeś nie widziałeś tego obłędu. Jak dałeś sobie wmówić dogmat, że katujesz Jezusa za swój grzech pierworodny. Nie dostrzegałeś, że to są okrutne obrzędy wyrządzające wciąż bolesną krzywdę Joszule. którego zawiesiłeś właśnie Ty na na Rzymskiej szubienicy, aby taką obrazowością tworzyć świat cierpienia dla siebie i wszystkich Dzieci Ziemi.

Kochany! Tak zniewoliłeś Ziemię Matkę. Ten Świat podał Ci tylko doświadczenia, a Ty sam mu się ukłoniłeś poddańczo, bo nie znałeś miłości prawdziwej, dlatego nie dostrzegałeś, że te obrzędy picia krwi miłością nie były. Nie znając miłości, łapałeś się na sakramentalną miłość warunkową i tak gubiłeś Ziemię Matkę i naszą świadomość zbiorową. Tak tkwiliśmy w niewoli.

Teraz z Tego wychodzisz, dlatego wychodzi Matka, bo ona zaufała swoim Dzieciom gdy tak boleśnie oddała siebie na te doświadczenia. Miłość do siebie jest wszystkim, co potrzebujesz sobie przypomnieć, bo poprostu wychodzisz z zapomnienia, które dałeś sobie jako potężne Dziecko Świętej Matki.

Kocham Cię – Grzegorz

CZYLI O SZCZERYM MIŁOWANIU SIEBIE

Ziemia dnia 02.05.2018r.

Ukochany! Jesteś Bogiem tak jak Ja, tylko Ty jeszcze może o tym nie wiesz, albo nie w pełni to przyjmujesz. Dlatego nie dziw się, że doświadczenia, które spotykasz są bolesne dla Twego ciała i dają Ci wiele dyskomfortów w Twoim codziennym życiu.

Ukochany/a! Ale to cała prawda o Tobie, o Twojej szczerości, z jaką miłość dajesz sobie. Choroby, bóle, przykre zdarzenia Ty sam kreujesz i Twoja świadomość mówi Ci tak o okradaniu siebie z prawdziwej Miłości jaką siebie możesz obdarować. Dopiero możesz pokochać prawdziwie innych, bo inaczej jesteś blokadą zatrzymującą przemianę Ziemi.

Ukochany! Nie dziw się, że na ten moment tej przemiany, Twoja świadomość pokazuje Ci może, że chcesz odejść, dosłownie abyś się poddał. Ale jednak ukochany zdaj sobie sprawę, że Jesteś cudowną Miłością, że masz w sercu wszystkie dary Boskiej Istoty. Dlatego, to Ty decydujesz o tym wszystkim.

Ukochany! Może nie chcesz dostrzec czarnych barw Świata Śmierci, z którego wychodzisz? Może Twoje EGO ogarnia amok zemsty, walki, OSĄDZANIA INNYCH? Może nadal szukasz winnych na zewnątrz, że to ktoś okradł Cię z energii, z bogactwa, z miłości?

Ale jednak ja Ci mówię ukochany Bracie, ukochana Siostro, że też masz wszystko w sobie. Dlatego przepełniona miłością nie potrzebujesz chorować, a jesteś pełna wewnętrznego szczęścia, harmonii i zdrowia, bo to jest prawda o Tobie.

Ukochany! JA JESTEM – to odczucie miłości w Sercu, bo jednak tylko tą drogą, możesz wyjść z tego świata ILUZJI. Teraz zobacz swoje EGO jak bardzo Cię drażniło i odciągało na kontrolowanej smyczy od tej PRAWDY czy też o demie? Dlatego gdy to czujesz, rozpoczynasz pojmować ten świat  i jego manipulujące konstrukcie, odwracające wszystko.

Ukochany! Odrzucenia, krytyka, atak, ukryta agresja były jednak częścią gry o Ciebie, a teraz jak im się przyjrzysz – poczujesz, że na pewno nie były miłością. Wejście w uczucia po stronie strachu dawały Ci rodzaj hipnozy, zaślepienia, że nie widziałeś agresji w sobie i chciałeś pogryźć każdego, kto chciał zabrać Ci Twój świat słodkiej Iluzji. To, co widziałeś w innych widziałeś w sobie. Tak skonstruowano ten świat, dlatego świadomość Twego Ducha tak boleśnie obnażała Twoje zaślepienie.

Ukochany! Teraz czystym sercem przypatrz się temu, że ja niczego nie krytykuję, a obnażam tylko czym był ten świat, który sam też głęboko doświadczyłem. Tak piętnowałbym samego siebie, bo to jest cudowne przeobrażenie, które doświadczam teraz wychodząc z hipnotycznej projekcji Starej Ziemi.

Ukochany! Też to możesz dostrzec jako swoją prawdę postrzegania tej rzeczywistości, a wówczas EGO nie będzie mogło przypiąć łatki innym. Mówiło ono: Uciekaj to fałszywy Guru, to nowa sekta, że krytykuje Twój świat.

A Ja Ci mówię, że Ty też Jesteś cudowną Miłością, dlatego też, tak jak Ja JESTEŚ BOGIEM, ale nie dla innych tylko dla siebie.

Kocham Cię – Grzegorz

Przesłanie z dnia 20.09.2013

Ukochani,
Ujrzyjcie swoje ciała, odczujcie swoje dusze, odnówcie połączenie z waszym duchem, poczujcie jedność z całym istnieniem. Jest to wszystko, co dokonać możecie chcąc przybliżyć świadomość tego kim jesteście, będące odczuciem tego w was.
Prawdą JAM JEST Dzieckiem Boga, JAM JEST jednością z nim, dokonujecie cudu wielkiego scalenia odnajdując boskość, będącą właściwą naturą waszą.

Ukochani, drogą Prawdy Serca krocząc, nie są potrzebne jakiekolwiek techniki naprowadzające was na samych siebie. Proste odczucie w sercu, daje adekwatne wyniki do stopnia jego otwartości, czystości, umiejętności posługiwania się nim. Bardzo wielu z was nadal szuka w umyśle, który jest tożsamy z przekierowaniem was w świat zewnętrzny, w świat więzienia, Matriksa, którego doświadczacie. Przybliżcie się do wyjścia ze zniewolenia, składając rozczłonkowaną swą istotę.

Dusze, które są teraz na Ziemi, mają zapis wielkiego przebudzenia, transformacji, metamorfozy dokonującej się w istocie ludzkiej w połączeniu z planetą Ziemią. Dokonując wyboru inkarnacji, dających wam szansę doświadczenia wielkiego cudu, który się rozpoczął, który trwa, dokonaliście wyboru szkoły, w której jesteście. Dokonuje się wielka pobudka, przenikają was wzrastające wibracje Ziemi połączonej z tymi, którzy już proces ten rozpoczęli, scalając ducha, duszę i ciało. To jedna potężna istota, którą zawsze byliście, a której odczucie zagubiliście, przyjmując fałszywe ścieżki, które chcieliście zgłębić.

Duch Reptilian uzurpował sobie prawo wiecznego uczenia was, tworząc dla was takie ciała, z którymi trudno było połączyć się duszy, zablokowanej wibracjami Ziemi od swego ducha. Utworzone czasoprzestrzenie tworzyły Matriks i w obrębie jego wędrowały dusze, mając często wrażenie, że są wzniesione, zbawione przez iluzje religijnych dogmatów.
Nie scalenie się istoty ze swoim duchem powodowało, iż wasze dusze po śmierci ziemskiej znikały w czeluściach przygotowanych dla nich przestrzeni, poziomów dających iluzję waszego wznoszenia się.

Dopóki nie obudzili się pierwsi z was, którzy dokonali scalenia istoty, połączenia się z pełnią świadomości boskiej w was, trwało błędne koło ciągłych powrotów, stanowiących rodzaj perpetuam mobile, produkujący w nieskończoność darmową energię, pokarm dla innych. Dokonane połączenie ze świadomością Źródła, umożliwia dokonanie tego w każdym. Nie mylcie tego z wyższym ja, z którym wielu z was rozmawia nie będąc scalonym, a jakże często rozmawia ze swoim ego, które daje każdemu to, co on chce.

Nieuporządkowane sprawy w sercu, dają jego ciągłą blokadę, a praca poprzez umysł, poprzez ego, daje pozory usypiające waszą budzącą się świadomość. Moc serca jest tak potężna, dlaczego tak mało nią się posługujecie? Tylko przejście przez miłość do wszystkiego, daną najpierw dla siebie, daje wam wejście w te przestrzenie, które nazywacie boskie, a które prawdą syna miłości jawi się wam jako Królestwo Serca, będące Królestwem Miłości. Wejść tam może każdy, kto jest gotowy zostawić stary świat, dlatego że pokochał nowy, stwarzając go miłością do wszystkich i wszystkiego. W tym Królestwie znika z was strach, znikają cierpienia i choroby, a przepełnia szczęście, radość, miłość i wielka obfitość wynikająca z serca. Dopóki tworzycie ten świat umysłem, to on się nie staje, a prawdę o was samych objawia wam strach, który jeszcze odczuwacie. Nieszczere podejście do miłości dla siebie samych, obnażają w was choroby, które się pojawiają. Nieuczciwość do siebie i wszechświata pomagają wam zobaczyć inni ludzie i inne istoty, które na zasadzie luster pokazują wam własne odbicie.

Ukochani, jesteście Bogami, jesteście Mną, a ja Wami, przyjmijcie to, a tym wyborem stajecie się świadomą kreacją boską w was, która wie, iż to z was wypływa kierunek, czego chcecie doświadczać, czy ma być to strach, czy miłość.
Dojrzeliście do wyjawienia wam prawdy o was samych, zapisanej w każdym. Pozostaje przełomowy wybór o przyjęciu lub odrzuceniu daru przebudzenia, daru przepoczwarzenia, świadomego stania się Bogiem, zamiast utopijnego ciągłego poszukiwania boga poza wami.

Ukochani, wybierając miłość, wybieracie drogę Prawdy Serca, połączcie się z nią, scalcie, tak jak potraficie. Każdy z was ma boską doskonałość w sobie, odczujcie ją. Przeniknijcie swe ciało wielką miłością, wdzięcznością i przepełnijcie je duszą. Ciało, to nie skafander, to część was będąca darem doświadczania, świadomie się z nim spajając, odnawiacie je i znikają blokady w jego konstrukcji, jako dybów dla niewolnika. Dusze wasze dojrzały do przemeblowania w świadomości ciała, do ustawienia nowych połączeń komórkowych w nim, neuronowych, do otwarcia zablokowanych kanałów energetycznych. Miłością swego serca rozświetlcie każdą komórkę, każdą cząstkę energii, którą to ciało jest. Zespolenie i uporządkowanie energii w was, harmonii boskiej w was, wzajemności żeńskości i męskości, daje wam otwartość na swego ducha, z którym możecie się łączyć, tworząc trwałe przepływy, dające transfer aspektów duszy między nim i wami, dające odczucie jedności z nim.

Ukochani Moi, bardziej prosto nie sposób dać wam to, co jest tak ważne, co jest drogą wyjścia ze świata, który niknie, którego przywiązania wabią na pozostanie w nim. Przebudzenie Ziemi stało się faktem, a to czy zechcesz przebudzić się Ty jest twoim wyborem. Kocham każdego z was niezależnie od drogi jaką wybierzecie, dostajecie adekwatną do potrzeb doświadczania duszy. Jestem Miłością, a miłość jest wszystkim.
Kocham Was – Źródło Całego Istnienia.