Przekaz z dnia 24.06.2014 r.

Dar nauk Reptilian poprzez Summer dostaliście w wielkiej obfitości. Istoty te chcąc zawładnąć Ziemią i jej dziećmi próbowały was zapisać do kalendarzy, które wam dali, następnie do dat, czasu, liczb, którymi jak sztuki w oborze ponumerowali swoje stado. Segregację dusz dokonywali w taki sposób, aby do odpowiednich grup zakwalifikować każdego z was, abyście odczuwali, że ta systematyka, to przyporządkowanie, jest odgórne, czyli „boskie”. Kiedy przyjmowaliście te nauki jako prawdę, tym samym dokładnie zapisywaliście się w niej przyjmując nie wibracje cyfr, jak wam wmawiano, ale to siebie jako istotę przypisywaliście do cyfr wyznaczających sobie ziemską drogę.

Ukochani moi, prawda boskości jest w każdym z was, boskość to nieograniczoność, to doskonałość, której w żaden sposób nie można ograniczyć. Przyjmując tę naukę świata Reptilian, przyjmowaliście ich precyzję przyporządkowania siebie do cyfr, którymi oni mistrzowsko próbowali was posegregować, zapisać już w dacie urodzin oraz przewidzieć waszą drogę i odejście.

Dawali wam nauki, abyście uwierzyli, że na nic nie macie wpływu sami i to te niewinne cyfry o was decydują, a przy tym doskonale kryli swą twarz, którą nie chcieli was straszyć. Rozpoczęli życie w innym wymiarze, tak abyście ich nie zauważali, jednak na wiele sposobów zawładnęli wami dokumentnie. Wielu z nich podejmowało nawet inkarnację w ciele człowieka, inni zajmowali ciała tych, którzy nie radziły sobie z naukami, przejmowali w ten sposób role decydentów, wróżbitów, numerologów, czy cyfrologów.

Przyjmując naukę o liczbach przyjmowaliście ją niewinnie jako zabawę, jako pomoc, bo nie zdawaliście sobie sprawy, że jest to poważna gra i relacja z energiami. Każdy kto zajmował się tym, był przenikany duchem i energią właściwej mocy demonicznej magii. Tak też ci, którzy zajęli się cyfrologią, stawali się przejęci przez świat Reptilian lub sami Reptilianami byli.

Zdumiewały was ich nadnaturalne dary, ich zdolność percepcji, jasnowidzenie i jasnosłyszenie, a nie zdawaliście sobie sprawy, że to dary dla opiekunów stada od panów, którym wiernie służyli, zapinając kolejne rzesze w cyferki mające spełniać role kolczyka na uchu, tak jak wy to czynicie w stadzie zwierząt.

Ukochani moi, pokochajcie dary tej nauki i innych darów przeszłego świata. Jesteście wolni, jesteście doskonali, budzicie się i wiecie, że żadne cyferki nigdy nie wyznaczały drogi waszych doświadczeń, wiecie że czas nie istnieje i był pułapką zatrzymania was.

Prawda, to działo się, bo wpisaliście się sami w ograniczoność ich świata, na swój sposób genialnego, dającego wam jednak ramy i zapisanie do stada, w którym przyjmując te nauki, pozostawaliście w ich energii, w ich mocy. Przyjmując cyfry stwarzaliście sobie nimi świat „boga cyfrowego”, który wam zapisywał wyznaczniki i podpowiedzi do nauk i podążania tymi wyznaczonymi ścieżkami.

Matriks Ziemi obejmował tak samo świat dusz, do którego was kierowano na tunel białego światła i segregowano na odpowiednie poziomy, abyście powrócili jak najbardziej spójni z datą i cyframi, do której przyporządkowywano duszę, której pozwolono odrodzić się na Ziemi. Przyjmując świadomie te cyfry zdumiewaliście się jak się sprawdzają, bo zamiast wznieść swą świadomość, wejść w boskość, wierzyliście, że się sprawdzają.

Świat Reptilian opuszcza Ziemię, podziękujcie im z wdzięcznością i miłością za dary zniewalania was, których potrzebowaliście, abyście mogli poznać czym jest miłość, że ona jest wolnością i nieograniczonością, że żadna cyfra nie decyduje o was. Dziś już wiecie i czujecie, że miłością jest każdy z was.

Kocham Was – JAM JEST Prawdą w sercu każdego.