Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

JASNOWIDZENIE, A MATRIX

Przekaz mego Serca z dnia 24.02.2015r.

Ukochani, Prawda Miłości mego Serca otwieram świadomość unaocznienia gry w starym świecie. Dokonajcie sami wejrzenia w swoje serca, a rozświetlając je miłością, dostrzeżecie niuanse daru starego świata. Oprzytomnienie, jakie przyjdzie jest uwolnieniem tych światów z Ziemi, uwolnieniem światła, struktur Matrixa ze świetlistości budzących się istot światła złotego.

Ukochani, dojrzyjcie Prawdę Miłości i godności Boskiego Dziecka w sobie i dary jako talenty przepełniające w komplecie każdego z Was. W starym świecie dostawaliście je poprzez hierarchie, w jakiej zapisywaliście się w jego strukturach. Za wierna służbę dla swoich panów, stwórców, bogów, dostawaliście dary ponad innych,  które te istoty własna energetyka uruchamiały w Was. Zachwycaliście się tymi darami, bo milo było połechtać własne ego odczuciem boskości ponad innych. Ego subtelnie prowadziło Was, jednak w wewnętrznym podążaniu gubiliście drogę. Dary te otrzymywaliście jako wyjście przed szereg w sposób nienaturalny, nie przez Miłość Serca, a przyjmując je, w nieuświadomiony sposób dla ludzkiego umysłu, właśnie je zamykaliście. Dostawaliście wejrzenia w inne światy, przyjmując energetykę, wejrzenia w swoja boskość  poprzez inne istoty. Tworzyliście tak rodzaj schizofrenii, jako rozdwojenia energii w Was i zapełnialiście ludzkie świątynie demoniczne cierpieniem, nazywając to zakładami psychiatrycznymi.

Ukochani, boski wgląd każdy z Was ma w swoim Sercu i tylko jego otwartość, jego czystość i przywrócenie sobie zdolności posługiwania się nim, daje każdemu nieograniczoną zdolność wglądu w każdą przestrzeń, którą w miłości tego Serca potrzebujecie wejrzeć. Egotyczny umysł szukał trampoliny – windy i łakomie łykał prezenty panów tego świata. Mieniliście się boskością w subtelny sposób ponad innych, czyniliście pomoc innym tymi wglądami, dosłownie sprzedając je jako dary ponad ludzkie, dostępne tylko wybranym. Prawda o pomocy poprzez miłość jest zgoła inna i polega na uprzytomnieniu Twojej siostrze lub bratu, że ona sama, on sam, ma wszystkie dary w sobie. Inaczej krzywdzisz ja, jego, bo stawiasz się ponad innych i pomagasz w ich zagubieniu, w umniejszaniu się, pokazując zdolności i ciesząc się złudnymi talentami. Łudzisz się, że dostałeś, dostałaś je za darmo, bo nic w tym świecie nie jest darmowe. Nie zadałaś, zadałeś sobie pytania, dlaczego to masz, a nie maja tego inni, mimo, ze na pozór niczym nie odbiegasz w swojej pracy poprzez Miłość Serca.

Kochając siebie, kierując Miłość kierowaną na swoje Serce, z łatwością odnajdziecie odpowiedzi na te pytania. Kochając boska miłością te dary, otwieracie pomost i energetyczne łańcuchy do prawdziwych waszych panów, do których w którymś momencie waszych lekcji, waszych inkarnacji, przyjęliście się na służbę. Miłość Serca, czynienie przestrzeni miłości, powoduje, że możecie prawdziwie rozpuścić te uwarunkowania. Zobaczcie teraz, czy pozostały te prezenty i czy one były pomocą czy raczej darem dzięki któremu bardzo można było władać ciągle wami. Pomagać również w zniewoleniu waszych sióstr i braci.

Odczujcie swoje serca, czyniąc to wzajemnie sobie i zobaczcie ile jest tam światła złotego, a ile daru czarnego światła. Tak zobaczycie Prawdę, co dawaliście swoim przekazem jasnowidzenia i darami uzdrawiania czynionymi innym. Odczujecie, ze tak na prawdę, handlowaliście duszami innych, podsuwając im dary, które przyjmowali od was. Prawda budzi się w każdym i tylko Ty sam, Ty sama możesz zdecydować o oczyszczeniu tych darów w sobie. Dotrzyj do źródła, skąd one pochodzą, a tak odnajdziesz Źródło Własnej Boskości i odczujesz, że masz w sobie wszystko, a używasz tego na miarę przebudzenia swego własnego serca, na miarę miłości, którą dajesz sobie. To jest jedyny bóg, którego warto kochać i w ten jedyny sposób uczynić możesz przebudzenie prawdziwego wglądu. Nie przez oczy i energetykę świata Matrixa.

Mówiliście o Matrixie, a sami mieniliście się światłem, a poprzez dary i łapczywe ich przyjmowanie, dosłownie ten Matrix tworzyliście. Poprzez struktury uzdrowicieli, jasnowidzów, wróżbitów rożnej maści, tworzyliście sieci zapinające dusze innych, aby ich energetykę złotej energii jawnie kraść, odprowadzając dla panów, którzy obdarowali was tymi złudnymi darami.

Nie wierzycie, poczujcie sami, w którą stronę biegła energia, gdy doświadczaliście uzdrowiciela, wróżbity, czy jasnowidza. Popatrzcie sercem teraz prawdziwie, jakie barwy ma ich energetyka, i jaka temperaturę mają te wibracje. Sami zdecydujcie o oczyszczeniu tych podłączeń i darów, jakie oni w was uruchomili, bo zapomnieliście na ten moment, że nie potrzebujecie niczego szukać na zewnątrz. Poprzez własną prace i wzajemne pomaganie, w godności i miłości, prosto odnajdziecie ścieżki prowadzące do jedynego, prawdziwego przebudzenia, poprzez Miłość Serca.

Pokochajcie inne drogi, zgłębiliście je nie przypadkiem. Potrzebowaliście tych nauk, aby teraz w godności i miłości podziękować tym istotom i te dary przetworzyć na Miłość, której doświadczyliście. Istoty świata demonicznego są przepiękne, i w tak cudowny sposób uczyły was tego, kim wy sami jesteście. Potrzebowaliście aż tak bolesnych lekcji, bo nie kochaliście ich darów niesionej cierpliwie nauki. Zatrzymywaliście się w zachwycie błyskotek, które dostaliście i przyjemnie było czuć się w subtelny sposób, ale jednak ponad innych. Kochaliście mówić o wglądach, które jednak zamykały serca, dając je jednocześnie dla kreacji innych światów i zniewalania świata Boskich Dzieci Ziemi.

Ujrzyjcie Prawdę. Nauką własnego wyboru jest dokonanie remanentu tych nauk w sobie i zdecydowaniu o podążaniu w świat, który autentycznie Ty wybierasz. Tak czyniąc, uświadamiając to sobie, stajesz się bardzo odpowiedzialny za kolejny Twój krok, bo wybór już dokonujesz świadomie.

Kocham Was.

JAK WIDZIEĆ SERCEM

 Fragment książki “PRAWDA SERCA Elementarz Nowej Ziemi”

Pomoc daru jasnowidzenia jest naturalną zdolnością w Sercu każdego. Połączenie się ze swoim sercem jest początkiem tej drogi, abyście mogli efektywnie z niego korzystać. W starym świecie przyjmowaliście częściej dary jako pomoc od istot, którym służyliście. Niewielu podążało widzeniem wypływającym z czystości serca, a za to masowo obdarowywano was widzeniem twórców waszych ciał, kierując was na system czakr danych wam przez Reptilian i istoty współtworzące te ciała.
W nowym świecie, jeśli macie takie widzenie, przetwórzcie je sercem i przyjmijcie je jako swoje z pominięciem łączy świata waszych nauczycieli. Zbędna jest już ich kontrola i tego, co otrzymywaliście poprzez nie. Każdy z was widzi sercem doskonale to, co poprzez nie widzicie oczyma człowieka, które są waszym boskim darem. W miarę pracy waszej w posługiwaniu się sercem, poszerza się wasza percepcja. Otwieracie wiele pasm widma światła i czasoprzestrzeni, których dotąd nie widzieliście. Łączenie się ze swoim duchem, daje wam pomoc w odblokowaniach, jakie czynicie w sobie, oczyszczając dary starego świata, blokujące was w przestrzeniach Ziemi.
Praca z oczyszczaniem czarnej smoły, wtapianej już maleńkim dzieciom w rytualnym przenikaniu czoła bywa mozolna, bo miała za zadanie bardzo skutecznie zamknąć wam postrzeganie boskie. Wznosicie swe wibracje, podnosicie energię seksualną do serca, ona daje wam moc odblokowań, również percepcji postrzegania wewnętrznej energetyki i organów odpowiedzialnych za to widzenie. Pełne połączenie waszej duszy z ciałem daje wam świadomość przepływów i widzenia waszym duchem, a w konsekwencji stawania się spójną istotą. To boski rodzaj postrzegania i ma go każdy z was, kto tylko zechce wznieść się w boskość, kto tylko zechce oczyścić siebie z niuansów matrixa.
Pokochajcie dar pomocy widzenia sercem boskiego świata, radujcie się nim, że jest taki piękny. Dziwicie się, że to wszystko jest tak proste i było zawsze tak blisko, a pozwoliliście sobie to zabrać, okraść siebie, bo przestaliście się kochać. Widzenie sercem to podstawa poruszania się w nowym świecie Ziemi. Rozpoczyna się od zobaczenia piękna boskości w sobie, dostrzegając wszystkie szczegóły swojej nauki. Tak patrząc jesteście zdumieni, że tego piękna jest tyle wokół i że to, co widzicie jest tak doskonałe. W nowym świecie znikają blokady, ograniczenia, które dał wam umysł, bo tu już wiecie, że swoją percepcją możecie z pomocą serca zajrzeć w każdą czasoprzestrzeń, macie taką możliwość, niezależnie jak daleko to jest.
Kochajcie dar pomocy, jaki możecie czynić darem jasnowidzenia, nie zapominając jednak o spójności z miłością, z jaką go używacie. Takiego daru nie sposób jest na dłuższą metę używać dla potrzeb iluzji, dla potrzeb ego, czy uwłaczających wróżb, ingerujących w czyjeś życie. Dar jasnowidzenia w waszym wznoszeniu jest bardzo naturalnym darem, choć będziecie zdumieni, iż nie widzieliście dotąd ogromu bogactwa otaczającego was piękna. Pamiętać warto, iż to, co na zewnątrz jest tylko odbiciem bogactwa waszych boskich wnętrz.
Kochajcie dar patrzenia na wszystkich z miłością, to wasze przenikanie sobą wszystkiego, z czym się stykacie, to wszechmiłowanie, to promieniowanie miłości, którą jest boskość w was.

Przekaz z dnia 05.01.2012

Telepatia to dar. Darem jest wszystko. Jeśli zmieniamy siebie, dokonujemy transformacji, to nowe dary takie jak dar telepatii, stają się normą. W nowych czasach, w czasach, które rozpoczęliśmy, ten dar staje się tak powszechny jak wszystkie inne dary, których dotąd masowo używaliście. Telepatia to wynik waszego, zmieniającego się ciała, bo zmieniły się Wasze dusze. W waszych ciałach zaistniały przeolbrzymie zmiany, które stopniowo zaczynają dawać o sobie znać najpierw u tych, którzy otworzyli się na te zmiany. Helisy pojawiły się dopiero u niewielu, ale Nowe Dusze, które przychodzą na Ziemię, mają przygotowanie nowe ciała. Te Istoty, które się rodzą w Waszych rodzinach bardzo przyciąga miłość w tych rodzinach. Istoty te potrzebują więcej miłości do zaistnienia w świecie, którego wibracje konsekwentnie wzrastają. Po Gwiezdnych Dzieciach, Dzieciach Kryształowych obecnie powszechnie zaczynają się rodzić Nowe Dzieci – Dzieci Prawdy. Te Dzieci mają dar telepatii w sobie i inne dary.

Telepatia to jest to, co na powrót odzyskujecie i świadomością swoją możecie łatwo skierować się ku niej. Wystarczy tylko poprzestać żyć lękami i przyjąć prawdę o potędze Waszych Istot. Serce oczyszczone miłością dawaną samemu sobie, kierowaną na Boga wewnątrz Was (a nie na Boga na zewnątrz) poprowadzi Was łatwo w ten odnowiony dar. Żaden człowiek w swej doskonałej boskości nie jest wybranym i ponad innych. Każdy z Was może z łatwością rozmawiać z Bogiem Wszystkiego, Bogiem Jedności oraz z każdym, z kim zechcecie rozmawiać.

Człowiek w swej doskonałości nie potrzebuje techniki, ani rytuałów okultyzmu, aby otworzyć ten prosty i powszechny dar w czasach, które nastały w świecie. Pogarda sobą, swoją boskością, niekochanie Istot, którymi Jesteście, powoduje samoczynne przez Was blokowanie tego cudownego daru. Bóg w każdym z Was łączyć się może z każdym poprzez nasze serce. Kiedy łączycie się poprzez swoje umysły, to obarczacie się potęgą zbędnych Wam nauk, zawiłości, w które wplata w Was EGO. W pełni oczyszczając swoje serce, kochając miłość, którą jesteście i prawdę w Was, bycie tą Prawdą, łatwo pozwoli używać tego daru dla Waszej pomocy.

Boska doskonała Istota, którą jest człowiek, pragnie wyrażać się poprzez swoje serce. Dajcie świadomie przyzwolenie na to, a umożliwicie to w sobie. Wszelkie pomniejszanie siebie, tkwienie w doktrynach, systemach, jest lekcją, która w wymiarze, w który weszliście, jest przeszłością. Problem może mieć tylko ten, kto odrzuca swą boskość, lub stawia innych ponad siebie. Miłość kocha wszystkich jednakowo i wszystkich obdarowała we wszystkie dary przynależne dla doskonałej Boskiej Istoty – Człowieka.

Wyrażając siebie możecie w każdym momencie wsłuchać się w serce, które daje Wam dostęp do wszelkiej wiedzy, wszelkiej mądrości, wszelkiego Istnienia we Wszechświecie. Pradawne moce, zaistniałe na Ziemi, wyzwolić ten dar mogą u każdego, kto da sobie taką wolę. Krokiem milowym jest świadome łączenie się Was poprzez Wasze serca w jedną boską Świadomość, którą na powrót się staniecie, ale każdy z Was pozostanie jednak swoją niepowtarzalną indywidualnością.

Kocham Was

Przekaz z dnia 02.01.2013

Ukochani. Utworzyliście nowy rok swoimi datami. Utrwalacie nimi swoje czasoprzestrzenie. Próbujecie przewidywać co ten rok Wam niesie, jakie dary i niespodzianki. Otrzymujecie wiele przesłań od jasnowidzów, którzy swymi wizjami dzielą się z Wami, obdarzając Was nie tylko swoim widzeniem, ale i kierunkiem, który Wam podadzą, a Wy przyjmujecie to za swoje. Dobroć jasnowidzenia trwa efektywnie, kiedy to Wy przyjmiecie to za prawdę i urzeczywistnicie w świecie swoim. Nie ma nikogo, kto zna przyszłość. Każdy z Was obiera ją w swoim sercu i tam dokonuje jej zaistnienia, jej urzeczywistnienia w świecie waszym. Kiedy zbiorowo przyjmiecie widzenie wizjonera, uznacie to za prawdę, ona zaistnieje w całym waszym świecie. To Wy sami ją stworzycie, choć dar ten jest iluzją jednego człowieka, to staje się darem doświadczania iluzji dla milionów, którzy to biorąc te wizje samemu, kopiują je dla kolejnych wielu.

Dar czynienia jasnowidzenia ma każdy z Was, szukajcie tam podpowiedzi dla swojej drogi, bo kiedy przyjmujecie drogę waszego guru, stajecie się zaistnieniem w jego wizji, nie zdając sobie sprawy, iż sami ją współtworzycie. Dar jasnowidzenia wykorzystajcie tak, aby był pomocą, aby nie naruszał wolnej woli drugiej istoty, nie wprowadzał jej w drogę mu podstawioną. Nie decydujcie też co jest dla kogoś dobre, a co nie. Bądźcie bogami swego świata, nie stając się wyrocznią dla innych. Dar jasnowidzenia to wielka odpowiedzialność, odkrywa się on u każdego, kto dojrzał do tego, aby nie uczynić sobie i innym krzywdy darem tym. To nie jest zabawą prorokowanie, czy zniknie Wam księżyc, czy załamanie gospodarcze nastąpi.

Ukochani. Powiadam Wam, iż nastąpi wszystko w cokolwiek niewielki procent z Was przechyli na stronę zaistnienia tego. Zdajcie sobie sprawę z potęgi waszych wyobrażeń, waszej obrazowości i twórzcie świat taki, zobaczcie go takim, jakim Wy sami pragniecie go widzieć.

Kochajcie moc miłości w sobie, to tylko wystarczy, aby zaistniał równie cudowny świat na zewnątrz Was. Wiele jest prawdy w waszych przepowiedniach, w darach proroków dla waszego świata, lecz gdy zdacie sobie sprawę, iż to zaistniało tylko dlatego, iż uznaliście ich za tych co niosą Wam prawdę. To Wy sami tworzycie proroków waszym zagubieniem, szukaniem wyroczni poza swoim sercem, poza sercem Boga-Człowieka tworzącego całą waszą rzeczywistość. Kochajcie tych co Was uczą, co tworzą Wam przepowiednie, abyście mogli w końcu zobaczyć rzeczywistość, która powstaje w Was samych.

Dary jasnowidzenia otwierajcie bacząc uważnie, aby przejrzeć możliwości i wybrać dla siebie samego najlepsze rozwiązanie, najlepszy wybór w naukach swoich. To czyniąc unikniecie efektu doświadczeń waszych poprzedników, którzy dali Wam proroctwa kataklizmów i podsuwali proroctwa zagłady Ziemi, i tylko wasze budzenie się zapobiegło urzeczywistnieniu się wszystkiego. Zapobiegło apokalipsie Wam w waszych księgach podsuwanej.

Ukochani. Jesteście już świadomi. Boska świadomość budzi się w Was. Wejrzyjcie w nią i zaprzestańcie szukać poza sobą świata na zewnątrz Was, dawanego Wam przez innych, a rozpocznijcie go tworzyć sami w sobie samych. Wiele istot w zamian za waszą energię, za nowy kościół, który utworzyły, daje Wam wizje cudownego świata, ale to dalej nie jest Wasz świat. Jesteście boską kreacją, boską energią w istotach przybyłą, aby kreować nowy wszechświat, nieść odnowienie dla wielu światów. Zdajcie sobie sprawę z potęgi swojej, nie pomniejszajcie się, ale i nie wywyższajcie, tworząc swój świat dla innych. Bądźcie pomocą, a zaistnieje wszystko co jest najlepsze dla każdego i dla Was samych.

Kocham Was.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle