jezuszwany

Jest to książka dosłownie dla każdego, niezależnie czy jesteś związany/a z jakąkolwiek religią czy jesteś wolny/a od narzucanych Ci prawd. Pojawia się ta książka jako znak nowych czasów, nowej ery, w której w każdym z nas budzi się Świadomość Serca. Poprzez dar tej książki możesz wejrzeć w swoją świadomość i rozpuścić stare nauki, aby w ten sposób odnaleźć w sobie samym/ej boska nieskończoność, wiedzę i miłość niosącą informacje zapisaną w naszym Duchu. Książka ta daje Ci nowe spojrzenie, budzi świadomość i łatwo odnajdujesz prawdę swego własnego serca. Czytając ją odczuwasz otwarcie siebie, odnajdujesz też niesamowite odczucie tego – Kim Jesteś. Tak znika era poszukiwania bogów i zbawicieli poza sobą, bo łącząc się sercem z wibracjami tej książki odczujesz –

Kim prawdziwie Jesteś.

Zamówienia można składać przez formularz kontaktowy strony

lub np:

http://bonito.pl/k-90466731-jezus-zwany-chrystusem?gclid=Cj0KEQjwwIKxBRDKhOz7ytT30vkBEiQAT1NaPfxXMQ8FPH554_-mzE4hCpSVnFA7iUjMl0mZ-kjRkjIaAoP08P8HAQ

DEDYKACJA

JAM JEST prawdą w Twoim sercu.

Otwierając tę książkę, otwierasz miłość w sobie,

bo tylko miłością możesz odnaleźć

wewnętrzną drogę swojej własnej duszy.

Kocham Cię, dokądkolwiek zmierzasz,

jakiekolwiek jest Twoje światło,

bo kochając wszystkich w pełni czuję,

Kim Jestem.

Spis treści:

WSTĘP

NARODZINY BOGA

KIM BYŁ ZEUS

KIM BYŁ POSEJDON

POWRÓT WŁADCY

NADEJŚCIE MISTRZA

ZIEMIA ŚWIĘTA

UZDROWICIEL

UKRZYŻOWANIE

CHRYSTUS

KONIEC MATRIXA

POWRÓT ŚWIETLISTOŚCI

POWRÓT BOGÓW

DUCH ŚWIĘTY

BÓG OJCIEC

JAM JEST

MIŁOWANIE

POWRÓT PRAWDY

ROZCZAROWANIE

PODRÓŻ W NIEZNANE

KASZMIR

MIŁOŚĆ PONAD WSZYSTKO

JESTEŚ BOGIEM

OPĘTANIA JEZUSEM

BÓG, KTÓRY POWRACA

POWRÓT ŚWIADOMOŚCI

ODNOWIENIE GODNOŚCI

ODNOWIENIE JAM JEST

POWROT GIGANTÓW

ODKRYWANIE PRAWDY

POWROTY BOGÓW

ODNOWIENIE DARÓW

EGZAMINY

ZAKOŃCZENIE

WSTĘP

Ukochani. Otwierając swoje serca, możecie odczuć wibrację tej książki, to co ona wnosi do Twego serca i świadomości, którą otwierasz przestrzeń Nowej Ziemi. Jesteście powrotem Bogów jako świadomych istot planety Matki. Książka ta daje uświadomienie tylko tego, co każdy z Was czuje. Czytając ją, oprzytomniejesz, a łącząc się miłością z nią, odczujesz, że ta prawda jest w Twoim sercu, że zawsze to wiedziałaś/eś, że w gruncie rzeczy niczego nowego książka ta nie wnosi.

Jednak połączenie się z wibracją jej ducha, jej wielkiej przenikającej miłości, którą jest pisana, daje Ci wielki obszar, szansę ogarnięcia nauki, szczególnie dwóch ostatnich tysiącleci. Książka ta przybliża Ci człowieka, którego poznałeś jako Joszuę lub Jezusa. Nazwaliście go nawet Chrystusem. Książka ta pomoże Ci odnaleźć prawdę w Twoim sercu, bo to w nim poznasz prawdziwe oblicze Twego brata, który bezsprzecznie przyniósł wielkie nauki.

Jego dziejowa misja jest tak ważna nie tylko dlatego, że zdominowała obszar Ziemi na dwa ostatnie tysiąclecia. Świadomość jego nauk jest znacznie bardziej szeroka, bo pozwala się połączyć z głębią JAM JEST, ze świadomością Boga w nas jako przestrzeni miłości. Pomaga w odnalezieniu prawdy, skąd rzeczywiście przybył człowiek, którego w zbudowanych potem kościołach nazwaliście Jezusem Chrystusem.

Oprzytomnienie, które przychodzi po przeczytaniu tej książki jest rodzajem egzaminu, poprzez jaki przechodzisz, decydując się ją przeczytać. Czytając ją wibracją serca, miłości w sobie, miłości do siebie i do wszystkich, łatwo odnajdziesz swoją własną drogę.

Nie lękaj się, bo strach nie istnieje. Istniał on jako przestrzeń czarna w świecie Ziemi, jako wynik braku miłości, jako wynik zagubienia prawdziwych darów, jakie przyniósł nasz brat na Matkę Ziemię.

Kocham Was.

GRZEGORZ KAŹMIERCZAK

Okładka – Mariusz Dąbrowski

Recenzja książki Grzegorza Kaźmierczaka pt. „Jezus zwany Chrystusem”.

Szukajcie, a znajdziecie. Poznajcie prawdę, bo tylko ona może Was wyzwolić.

Recenzję zaczynam i kończę tym samym najważniejszym przesłaniem. Jest ono kluczowe, dlatego książka ta powinna być wręcz lekturą obowiązkową dla wszystkich chrześcijan, szczególnie w katolickiej Polsce. Polecam ją z wielu fundamentalnych względów, gdyż wszystkie potężne światowe religie, są jak budowle bez prawdziwego fundamentu, są jak kolos na glinianych nogach, więc muszą się zawalić, co się właśnie rozpoczęło. Jednak najważniejszy powód można najkrócej określić jako „koniec czasów”, co oznacza, że nastąpił koniec obecnego cyklu, wielotysięcznych nauk człowieczeństwa na Ziemi i nastał czas na ostateczny egzamin, czyli okazanie; swojego światła, stanu swoich samodzielnych nauk, swoich indywidualnych wibracji, okazanie kto z kim rezonuje, kto do jakiej owczarni się zapisał. Została jeszcze tylko niewielka grupa ludzi, którzy jeszcze się wahają z podjęciem ostatecznej decyzji, lecz nie wiedzą, że zostały już jedynie ostatnie miesiące w 2016 roku.

Gdy był czas na naukę, to osobiście, przez ponad dwadzieścia lat prowadziłem zawodowo swoje samodzielne badania różnych demonicznych postaci oraz sztucznie tworzonych egregorów, które często występowały, najpierw w różnych mitologiach, a następnie, niektóre z nich trafiły do Biblii. Działania tych demonów, doprowadziły do tego, że właśnie w tym roku, na naszych oczach, został zainicjowany kolejny upadek ludzkości, który zbiega się z wibracyjnym rozdzieleniem się obecnego świata. Tym razem upadek nastąpi z powodu cywilizacji zachodniej, zwanej także, ze względu na swój rodowód, cywilizacją śmierci. Nie ma więc już czasu na dalsze samodzielne badania, bo trzeba pilnie podjąć ostatnią i najważniejszą życiową decyzję. Dlatego w tej ostatniej chwili, warto sięgnąć po tę książkę, aby czym prędzej uwolnić się od trwających już 2.000 lat kłamstw na temat tzw. Jezusa Chrystusa oraz od przynależności do jakiejkolwiek z demonicznych sztucznych religii.

Chrześcijanie różnych wyznań, stanowią grupę liczącą na świecie ponad dwa miliardy ludzi, dla których Jezus Chrystus, jest główną postacią kultu, tworzonego na podstawie Biblii, szczególnie części zwanych Ewangeliami lub Nowym Testamentem. W Europie, poprzez Cesarstwo Rzymskie, nowa religia zwana chrześcijaństwem, rozprzestrzeniła się na cały świat. Jednak chrześcijaństwo, na żadnym kontynencie nie było przyjmowane przez miejscową ludność dobrowolnie, lecz zawsze; pod przymusem, podstępem, przekupstwem, ogniem lub mieczem. Tak więc w chrześcijańskiej Europie nie ma nikogo, kto by przynajmniej nie słyszał o Jezusie. Tak jak w przysłowiu, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, tak samo wszystkie dogmaty nowej religii oraz opinie były kształtowane wyłącznie przez Rzym. Zawsze były one podparte samozwańczym autorytetem nieomylności papiestwa i jako takie, nie podlegały jakiejkolwiek dyskusji. Utworzona instytucja „Świętej Inkwizycji” była jednym ze sposobów na skuteczne zastraszanie i eliminowanie przebudzonych, na całopalnych demonicznych stosach ofiarnych.

Grzegorz Kaźmierczak wychował się w warunkach bardzo bliskich naturze, co wydatnie wspomogło jego przyśpieszone przebudzenie i korzystanie z naturalnej, rdzennej, niezmanipulowanej Przestrzeni Serca. Dlatego jego przesłania serca zawarte na stronie internetowej „Prawda Serca” oraz w jego książkach, niosą wysokie wibracje czystej miłości. Z jednej strony, jest to ogromny walor tych publikacji, zaś z drugiej strony, wysokie wibracje prawdy, są niczym potężna magnetyczna siła, która wręcz odrzuca lub zamyka tych, którzy nie są gotowi na prawdę, czyli na; zakupienie książki, na jej otwarcie, na jej przeczytanie i sprawdzenie kto zarezonuje z zawartymi w niej prawdami, kto wyciągnie z nich wnioski, kto zmieni swoje życie. Czas odsiewu dobrego ziarna od chwastów i plew dobiega końca, gdyż wielu już dokonało swojego wyboru i woli nadal pozostać w nieświadomości i w okowach demonicznej niewoli. Mieszkań jest wiele, a więc i dla nich są już przygotowane, odpowiednie dla ich indywidualnych wibracji, nowe super niewolnicze światy.

Pod wpływem przekazów Serca, jak domki z kart, rozsypuje się dosłownie wszystko, czego Sercem dotknie Grzegorz Kaźmierczak. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, czym się różnią naturalne Prawdy Serca, od sztucznych kłamstw oraz iluzji umysłu, posłużę się przykładem komputera oraz żywej istoty. Naturalne ludzkie istoty, z wyjątkiem ludzkich hybryd, klonów i biorobotów, są samodzielne i mają w sobie pełny boski potencjał. Natomiast każdy sztuczny komputer, może odtwarzać tylko takie programy, jakie ma zainstalowane, więc cokolwiek taki komputer wyświetli na ekranie, i tak każdy obraz na ekranie będzie iluzją, bez życia. Rzymska cywilizacja śmierci bardzo dbała o to, aby wszystkie aspekty życia człowieka, nie były prawdziwe, lecz przekierowywane na ekran wyświetlający wyłącznie niewolnicze programy, i to od urodzenia, aż do śmierci. Główne narzędzia wrogiego, niewolniczego systemu zwanego potocznie Matrixem, do utrzymywania ludzkości w ciemnocie i niewolnictwie, jak stada owieczek i baranów, były właśnie wszelkie demoniczne religie oraz fałszywe wychowanie, oświata i nauka.

Na podstawie mitologii greckiej, książka ukazuje rodowody i prawdziwe losy upadłych demonów z panteonu „Bogów Olimpijskich” oraz ich powiązania i bezpośredni wpływ wcześniejszych wyczynów różnych bogów, na nowo powstałą religię chrześcijańską, aż do czasów współczesnych. W książce można znaleźć prawdziwe przekazy z przestrzeni Serca, które są zupełnie inne od oficjalnych, głoszonych zwykle zgodnie, przez wszystkie instytucje Matrixa. W tej sytuacji, po upływie 2.000 lat fałszywego chrześcijaństwa, książka jest bardzo pomocna, do ponownego sprawdzenia jakie są prawdziwe odpowiedzi na ogromną ilość pytań, z których przytoczę chociaż kilka, z tych najważniejszych:

– kto rządzi tym światem, ludzie, czy gady?
– czy Jezus był autentyczną postacią historyczną, czy tylko sztucznie wykreowanym egregorem
chrześcijańskim?
– co naprawdę się dokonało 2.000 lat temu?
– jakie było prawdziwe imię nauczyciela, który inkarnował się na Ziemi 2.000 lat temu?
– czyją inkarnacją była postać wykorzystana przez demony do wypaczenia lub odwrócenie o 180
stopni nauk nauczyciela?
– cóż tak ważnego ten nauczyciel przekazał zniewolonej ludzkości, że Matrix do dnia dzisiejszego
wykorzystuje wszelkie sposoby do ukrywania tego przesłania?
– kto został ukrzyżowany jako Jezus?
– jaka była prawdziwa rola Judasza?
– jakie były prawdziwe dalsze losy tego nauczyciela?
– dlaczego Matrix robił i nadal robi wszystko, co tylko możliwe, aby ukryć prawdziwe imię tego
nauczyciela oraz przesłanie jakie zwrócił zniewolonej ludzkości?
– kto i w jakim celu podyktował ludziom pełną fałszu księgę, zwaną Biblią?
– komu i do czego służyła Świadomość Chrystusowa?

Szukajcie, a znajdziecie. Poznajcie Prawdę, bo tylko ona może Was wyzwolić.

Zbyszek
Koszalin, dn. 8.03.2016 r.

Jezus okładka