Ukochani,
Dostajecie dar książki, “Królestwo Serca – czyli Jak rozmawiać z Bogiem” będący testem egzaminacyjnym dającym wejście w nową erę boskiego świata, świata Królestwa Niebieskiego, nazwanego tu Królestwem Serca. To jak prosto da się rozmawiać z Bogiem każdy odczuć może, jednając się z wibracjami i mocą zawartą w jej stronicach. Pokochajcie pomoc jaką daje Wam prawda odsłonięta w tej książce i odczujcie decyzję w sercu swoim. Dusze mistrzowskie, dusze boskie w waszych ciałach mają niepowtarzalną szansę samoprzebudzenia, a energia płynąca z wibracjami słów, daje odczucie trąb anielskich grających na wielką pobudkę, na wielkie przebudzenie. To przejście w nową erę, w Erę Serca, w nową gęstość, opartą na Miłości i Prawdzie.

Kocham Was – Grzegorz

 

Królestwo Serca

UWAGA

Wszystkie książki są dostępne u mnie

PRZEDMOWA

Kochajcie tę pomoc, którą czyni w was prawda zawarta w tej książce. Zanim jednak pojednacie się z każdym słowem tu zawartym, z każdą energią miłości płynącej z tej książki, poczyńcie moc w sobie. Stańcie sami przed sobą jako Życiem i przepełnijcie się darem, który przez was płynie. JA JESTEM tym darem, Jestem całym Istnieniem, które pokochajcie. Odczujcie w sobie jedność z Matką Naturą i wszystkim, co stworzone zostało. Dokonawszy tego jesteście dopiero gotowi wziąć do ręki tę książkę i przepełnić się odnową miłości tu zawartej. Dopóki nie jesteście gotowi odczuć wdzięczności i pojednania się z Życiem, dopóty nie doznacie przemiany świadomości, której z tą książką prosto uczynić możecie.

Kocham Was   

Wstęp

Ukochani, dostajecie drugą moją książkę, która jest również darem mego serca dla wszystkich serc, a w szczególności dla tych istnień ludzkich, które zdecydowały się otworzyć przestrzenie swego serca i wejrzeć do mieszczącego się tu Królestwa.
Przeczytacie tę książkę z pożytkiem dla siebie, bacząc czy nie jesteście zniewoleni przez świat umysłu, który dawał wam widzenie rzeczywistości według swego logicznego ułożenia. Najpierw zakończcie jeden etap doświadczania, abyście mogli otworzyć bramy nowego wymiaru,
bezkresu szczęśliwości ogarniającej was po przekroczeniu bram serca.
To krótkie przesłanie, które wyrażam prostymi słowami, jest darem najwyższych wibracji boskich, darem Boga dla tych z was, którzy zdecydują się na wyjście z więzienia umysłu i wejście do niezmierzonego bogactwa Królestwa Ludzkiego Serca.
Królestwo niebieskie, krainę prawdy, zapowiadał wam Jezus, a każdy z was swoim sercem i pomocą tej książki może odnaleźć ją w sobie, kończąc niezliczone doświadczenia w ciele człowieka, w świecie umysłu, w którym siebie sami bardzo ograniczyliście. Nie ma możliwości być w dwóch światach jednocześnie. Decyzją każdego jest, abyś wybrał, komu masz dalej się kłaniać i który świat kochać i doświadczać.
„Królestwo Serca” jest książką powstałą w przebudzonym sercu, podyktowaną dla was przez waszą Jedność, którą nazywacie Bogiem. Nie było dotąd książki, w której dostajecie wyłożenie tak odsłaniające nauki człowieka. „Potęga Serca” i obecna jej kontynuacja „Królestwo Serca” jest moim światłem dla odsłonięcia prawdy i przejawieniem najwyższej miłości dla całej ludzkiej rodziny.
Ukochani Bracia i Siostry Moje. Długość przesłania mego jest odwrotnie proporcjonalna do pracy nad samym sobą. To znaczy – im więcej zrobione, tym krócej można to napisać. Dar słowa mego ma za zadanie pobudzić bardziej wasze serca, umocnić je w nowym świecie, a nie karmić was wiedzą, gdyż i tak wszystko macie w sobie.

Spis treści

PRZEDMOWA
Wstęp
Odsłona 1   – KIM JESTEM?
Odsłona 2   – KOCHAJ PONAD WSZYSTKO
Odsłona 3   – DROGA PLANET
Odsłona 4   – DUCH BOSKI
Odsłona 5   – PAMIĘĆ WCIELEŃ
Odsłona 6   – RODZINA
Odsłona 7   – TRANSFORMACJA
Odsłona 8   – BOSKA NIESKOŃCZONOŚĆ
Odsłona 9   – PRZEMIANA CIERPIENIA
Odsłona 10 – POZIOM WZNIESIENIA
Odsłona 11 – MISTRZOWIE
Odsłona 12 – PRZEJŚCIE W BOSKOŚĆ
Odsłona 13 – BARWY CZARNE
Odsłona 14 – JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM?
Odsłona 15 – PRAWDA ILUZJI
Odsłona 16 – JAM JEST BOGIEM
Odsłona 17 – DARY NATURY
Odsłona 18 – NOWA ZIEMIA
Odsłona 19 – NIEPRZEPRACOWANE LEKCJE
Odsłona 20 – RADOŚĆ NOWEJ ZIEMI
Odsłona 21 – POWRÓT DO ŻYWYCH
Odsłona 22 – NOWE ZDOLNOŚCI
Odsłona 23 – SEKSUALNOŚĆ A ROZWÓJ DUCHOWY
Odsłona 24 – OBFITOŚĆ
Odsłona 25 – MOC CZŁOWIEKA
Odsłona 26 – DROGA JARSKOŚCI
Odsłona 27 – MATRYCA ZRODZENIA
Odsłona 28 – BIAŁE PLAMY
Odsłona 29 – CZARNE PLAMY
Odsłona 30 – SŁOWO O WYBACZENIU
Odsłona 31 – DROGA PRAWDY SERCA
Odsłona 32 – MANDALA ODWRÓCENIA
Odsłona 33 – KODY PRZESZŁOŚCI
Odsłona 34 – PRACA Z CIAŁEM
Odsłona 35 – PRAWE POSTĘPOWANIE
Odsłona 36 – RODZICE A DZIECI
Odsłona 37 – MOCE DARÓW
Odsłona 38 – PRAWDA O JEZUSIE
Odsłona 39 – BUDOWA NOWEGO ŚWIATA
Odsłona 40 – URZECZYWISTNIANIE ŚWIATŁA
ZAKOŃCZENIE
PODZIĘKOWANIA


JAROSŁAW O KSIĄŻCE

„KRÓLESTWO SERCA” to drogowskaz w naszym szukaniu celu podróży, to proste wskazówki, a zarazem odpowiedzi na pytania, gdzie jest RAJ, gdzie KRÓLESTWO NIEBIESKIE, gdzie BÓG.
Znajdujemy się na pewnego rodzaju przeskoku do nowego świata, do świata opartego na miłości i zbliża się moment wyborów tego co chcemy doświadczać. A drogi są dwie, pierwsza to droga iluzji, w której uśpieni nie dostrzegamy matriksa nas otaczającego, druga droga jest ścieżką prawdy, którą po przebudzeniu kroczymy i mamy możliwość poznania tego kim jesteśmy.
Gdy wybierzemy tę drugą drogę, drogę miłości i prawdy, możemy odczuwać pewne zagubienie, wszak to dla nas nowy świat. Ale szybko odkrywamy jego piękno widząc niesamowite rzeczy, a przede wszystkim to, że nie jesteśmy sami. Gdy przyjdzie gotowość w nas na zmiany, zobaczymy wokół siebie ludzi i ich pomoc, zobaczymy jedność całego istnienia i połączone serca, przenikające się światłem miłości. Usłyszymy wreszcie nasz dialog, nauczymy się rozmawiać z Bogiem, gdy otworzymy się na nowy świat, który budujemy w swym sercu.
Grzegorz Kaźmierczak w swoich książkach dzieli się z nami swoim doświadczeniem, swoją przebytą drogą. W prosty, przystępny sposób otrzymujemy jego słowa, jak wyciągnięte dłonie, które czekają na nas. „Królestwo Serca” to słowa o nowym świecie, który możemy budować tworząc swoją wymarzoną Nową Ziemię. Prosto mówiąc, otrzymujemy słowa Boga, skierowane do Boga, którym jest każdy z nas. Książka ta jest przesłaniem miłości do Dzieci Boskich, ugruntowuje ona nas w tym, jak wielki potencjał mocy twórczych jest w każdym człowieku.
Autor pobudza świadomość czytelnika i daje wskazówki jak odkrywać nowe życie i nowego siebie, byśmy wspólnie zaczęli budować od wieków już zapowiadane niebieskie królestwo, Królestwo Serca, które jest niczym innym jak tylko odbiciem naszego wnętrza, naszego serca pełnego miłości.
„Krok po kroku, od prostego powiedzenia samemu sobie – kocham cię. Kocham siebie całego w doskonałości jaką jestem. Mówiąc tak sobie, mówicie to mi i odchylają się drzwi do jestestwa, do Królestwa Serca, do nowego świata, Nowej Ziemi przez Boga-Człowieka zaludnianej”. Na tym polega nasze nowe doświadczanie, doświadczanie radości i miłości, doświadczanie życia, pozostawiając daleko za sobą stare lekcje, których już nie ma w tu i teraz. Bóg żyje, ty jesteś tym Życiem, a książka „Królestwo Serca” jest podpowiedzią co zrobić, aby uwolnić się od strachu i lęku, aby uwolnić się od starego świata. Stajemy przed wyborem, czy chcę być nadal ofiarą zniewolenia, czy też kreatorem swojego życia, które tylko w miłości daje pełną wolność. Jeśli już dokonałeś wyboru, wiesz, że nie jesteś sam, że razem w jedności budujemy nowy świat, którego wstępny projekt znajdziesz właśnie w tej książce.

LIDIA O KSIĄŻCE

„Ta książka rozbudzi Twoje serce i otworzy Twoje oczy, abyś mógł doświadczać swego życia w pełni. Królestwo Serca nie jest odległą krainą. To miejsce, które każdy z nas nosi w sobie. Dzięki darom zawartym tutaj, słowom przesianym przez serce, odnajdziesz swój Boski skarb.”

KRÓLESTWO SERCA – ANDRZEJ, COŚ O KSIĄŻCE

Książka „Królestwo Serca” to wielki dar dla Dzieci Ziemi. To pochwała ich pracy nad sobą i klucze do otwarcia bram Królestwo Niebieskiego – Królestwa Serca, które każdy ma w sobie. Są kwiaty, które więdną, są róże które pachną. Wy jesteście tymi różami. Każdy z was ma w sercu swoim różę. Weźcie ten dar, weźcie w ręce swoje i wejdźcie do Królestwa Serca, do Królestwa Niebieskiego tego, który Jezus wam przepowiedział, że każdy je ma w sobie, gdzie nie ma cierpienia, nie ma bólu, nie ma nienawiści, nie ma chorób i krzywd czynionych sobie samym. Gdzie radość tworzenia jest przejawem Miłości, którą każde Dziecko Boga już nigdy nie zostawi, już nigdy o niej nie zapomni, ani tego kim jest i kim zawsze było. Serca waszego otwarcie to bycie tym, kim jesteście naprawdę, lecz wymieść należy każdy kącik, każdy zakamarek waszego Jestestwa. Niech popłyną łzy szczęścia czystości waszych serc, gdy oczy wasze zobaczą tę prawdę, która zawsze w was była i której tak długo nie chcieliście zobaczyć. „Królestwo serca” to dar dla was, który pomoże wam posprzątać te zakamarki długo nieoglądane, mroczne tajemnice schowane głęboko, który pomoże otworzyć drzwi serc waszych, byście mogli zobaczyć tę jedyną drogę do Królestwa wam obiecanego.