Przekaz z dnia 11.02.2013

Ukochani,
Dostajecie przekaz z serca Grzegorza. Grzegorz jest synem Miłości, dzieckiem jak Wy wszyscy. Każdy z Was prosto rozmawiać może ze swoim “OJCEM”, który jest w Was, którym Wy sami wszyscy jesteście. Uwiliście sobie teorie, że z Bogiem rozmawiać się nie da lub potrzeba do tego pośredników, dlatego szukacie ich w kościołach. Bóg to istnienie, która Was przepełnia, jest wibracją, jednością istnienia, więc kiedy potraficie porozmawiać sami z sobą poprzez czystość serca, to tym samym rozmawiacie z Bogiem w Was mieszkającym, odzyskując łączność z nim. Wielu z Was szuka połączenia z “wyższą jaźnią” mieszkającą w umyśle i poprzez pryzmat jego, poprzez swoje ego, dostajecie połączenie z wieloma aspektami na zewnątrz Was.

Channelingi w budzącej się intuicji, to lawinowe zjawisko, obarcza Was jednak wielką odpowiedzialnością. Kody wielu doświadczeń w Was nie usunięte są przyczyną podpięć pod słyszenie i widzenie, a brak wszechmiłowania daje obraz o nieodpowiedzialności jakie czynicie wchodząc w sprawy, do których nie jesteście gotowi. Wiele istot kosmicznych, światów demonicznych i istot astralnych daje Wam prawdę podpięciami swymi o stanie prawdy w Was samych. Drogo płacicie własną energią, oddawaną dla innych, miast kierować ją na swoje samowzrastanie.

Dajecie te nauki masowo dla innych, jakoby inne istoty chciały uczyć doskonałe Dzieci Miłości, którymi jesteście. Tylko brak miłowania – dosłownie wszystkich tworzy podstawę do takiego wykorzystywania Was, dając Wam często odczucie przepełnienia Was energią, którą to jednak jakże często dajecie Wy, grzęznąc w sprawach, którymi się zachwycacie, nie będąc gotowi dokonujecie przebudowy kościołów i tworząc nowe. Przyjmujecie tym samym odpowiedzialność za prowadzenie innych w świat, którego sami nie znacie, dając się zawładnąć istotom szumnie Wam się przedstawiających, dla których to Wy możecie być pomocą i ratunkiem. Odbywa się wielki proceder podpięć wykorzystujących wasz strach i zagubienie do nakarmienia rzeszy istot, którym coraz trudniej znaleźć ofiarę w wzrastających wibracjach Ziemi. Nie obracajcie niczego w strach oddający Was na pastwę, gdyż miłość, którą jesteście zmniejszyła sama swoim wyborem wibracje Twej istoty.

Nauczcie się kochać siebie, a prosto nauczycie się kochać wszystkie istoty bez jakichkolwiek podziałów. Daje Wam to prawdę o miłości jaką się stajecie, o wszechmiłowaniu. Odczucie w sobie braku poczucia lęku, jak i dolegliwości, które odchodzą w wyniku przepełnienia miłością i szczerością do siebie samego jak i do wszystkich.

Ukochani, nadszedł etap egzaminów, dostajecie końcowe testy egzaminacyjne zamykające drogę nauk utrwalających, hartujących mistrzowskie istoty wasze. Dokonaliście na przestrzeni swoich dziejów ogromu pracy, budzicie się i rozpoczynacie sami już dostrzegać potęgę istot jakimi się jawicie dla całego wszechświata. Żadna z istot we wszechświecie nie jest istniejąca, tak jak Wy, na wszystkich poziomach i wymiarach, tylko wasza istota ma dary przepajające Was od całego istnienia, które otrzymaliście.

Kochajcie równość wszystkich istnień, pamiętając jednak o swych zadaniach, o odpowiedzialności jaka na Was spoczywa, iż możecie to wszystko czynić, co ja mogę. Ja i Wy to jedno, oczyśćcie w sobie tą jedność przyjmując świadomie odpowiedzialność za kreację wszechświata, jaką budząc się możecie rozpocząć czynić ją.
Drwa rąbią, wióry lecą, uprzątnijcie wewnętrzny swój świat, a zobaczycie piękno jakim jesteście, zobaczycie potęgę i poczujecie moc Boga, a w niebyt odejdą lawiny istot zewnętrznych, bardzo próbujących się przyssać do energii złotej Istot ze Źródła, z którego każdy z Was przyszedł. Kochajcie bardzo waszych braci świata astralnego, zagubionych w swoich naukach, mieniących Wam się światłem i chwytliwymi dla waszych umysłów imionami istot. Mając miłość w sercu, łącząc się przez serce pełne miłości, wiele z tych istot spłonęłoby od wysokiej częstotliwości zawartej w Was. Całe przestrzenie serca tak wypełnionego są omijane przez istoty wampirzące, opierające się swojemu samorozwojowi.

Najdrożsi moi, zdajcie sobie sprawę kim sami jesteście, a dacie szansę innym istotom, światom demonicznym, podążyć swą własną drogą. Te istoty dają prawdę Boskim Dzieciom o nieszczelności, o nieszczerości, o nieuczciwości do samych siebie, czy do innych. Pokochajcie te istoty przepajając je miłością, którą dajcie najpierw samym sobie, zamiast strachu, który wraz z waszym boskim pierwiastkiem oddajecie innym, będącym dla nich cudownym narkotykiem, pokarmem, a dla Was zatrzymaniem i zagubieniem. Dojrzeliście już do wyborów, dostajecie odsłony prawdy, a odszukując ją w sobie stajecie się zaistnieniem w jej świecie, w jej wymiarze przepowiedzianym Wam jako Królestwo Niebieskie lub jako Królestwo Serca – Boga-Człowieka.

Doktryny oddaliły Was od waszego serca, odnajdujcie je teraz w prostocie zaistnienia miłości w Was samych. Dajcie dla wszechświata prawdę, którą niesiecie w swoich sercach o odnowieniu, które sami własną mocą, bez pomocy istot kosmicznych, dokonujecie. Taka była wasza umowa z rasami kosmosu, abyście bez ingerencji zakończyć mogli nauki swoje. Tylko światy nie oparte na wszechmiłości próbowały zapanować nad mocą, która w Was się kryje, gdyż w nauce swej byliście jej nieświadomi. Nauka wasza się skończyła, nadszedł etap egzaminów, do każdego z Was płyną zadania i testy egzaminacyjne.

Ukochani moi, wybierzcie prosto sercem jedną z dróg, pozostania w doświadczeniu, czy poprzez serce swoje, poprzez jego czystość wybrać możecie zaistnienie w nowym wymiarze, Królestwie Serca.
Kocham Was Wszystkich – jakkolwiek wybierzecie.

 

Pod  tytułem „KRÓLESTWO SERCA – czyli jak rozmawiać z Bogiem” zakończyłem pisanie drugiej książki, będącej prostą wykładnią zaistnienia w nowym świecie.