Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przesłanie z dnia 01.10.2013

Kochani, „Dwupunkt” to pomoc dla tych co szukają sposobu jak posłużyć się sercem, aby uzyskać w sposób uproszczony najlepsze efekty dla siebie. Kiedy zapominają o Miłości rozpuszcza się ta technika pozornie coś dokonywująca w was. Metoda ma zapis w sobie automatyzacji, jaką Dziecko Boga ma czynić i dokonuje rejestracji, kodowania ruchów mających pobudzić efekt tworzenia sercem.

Serce człowieka jest nieskończone, jest boskie. Sprowadzanie go do próby metody dwupunktowej oddala was od spontaniczności dziecięcej w was. Przypomina to pracę pajaca wykonującego ćwiczenia gimnastyczne, który poprzez ruch chce pobudzić serce i boską kreację w nim.

Kiedy w prosty sposób dasz poprzez serce miłość w siebie, dasz obraz marzeń – otrzymujesz wszystko, przywiązania do pracy umysłu tworzą wam drogi przejścia do serca. Kupujecie rewelacyjne metody zapominając o odwrotnej drodze, iż moc wasza jest z serca, wiec ogarnijcie nim rozum.

Płatne metody zewnętrznych światów obarczają was dodatkowo elementem systemu, elementem przekodowań, iż taki ruch i taki daje wam kreacje serca. Poprzez przyjecie jakiejkolwiek drogi przyjmujecie jej schemat, jej metodę, będącą warunkiem w was, tworzącym kody na przejście w siebie samych. Mocą JAM JEST w prostocie uruchamiacie każde przestrzenie, tworząc nowe światy. Kierując się na odnowienie serca, to wówczas dopiero możecie nim w pełni tworzyć.

Obwarowanie się metodą będącą techniką warunkującą was, oszukujecie siebie próbując inną drogą dokonywać tego, co i tak nie da się bez otwarcia serca. To, co czynicie rozpływa się w przestrzeniach, nie jest trwale, tworzone przebłyskiem mocy serca wywołanym oddziaływaniem na nie umysłem. Metoda dwupunktowa zapomniała, że Dziecko Boga, każde w prostocie umie się posługiwać sercem.

Jeden punkt wam podaję, ujrzyjcie w sercu miłość, a dokonane staje się wszystko, co w nim odczujecie. Prawdą JAM JEST rozprzestrzeniacie to na wszystkie wcielenia, bo tylko tak scalić się możecie przepełniając miłością cały swój świat, całe JAM JEST. Wytrych jakim jest ta metoda, próbuje włamać się do serca zapominając, że tam nie potrzeba się włamywać, że każdy z was łatwo może uczynić je otwartym. Dokonane tak oszustwo sprzedaje wam tanie efekty, uproszczenia, w które iluzja jest bogata. Pokazuje jak poprzez iluzję wejść do własnego serca i oszołomić was pozornymi efektami.

Ja jednak wam mówię, iż etapów życia, szkoły jaką jest Ziemia, nie da się obejść. Kolejność pracy z sobą samym, tworzy podstawy do samobudzenia, do krok po kroku otwierania nieskończonych możliwości i funkcji w waszym sercu. Przyciąga was bardzo, że coś lub ktoś może za was wykonać.

Mówię jednak, że nic takiego się nie stanie, dopóki nie staniesz się pełnym kochaniem wszystkich i wszystkiego, pełnym wejściem w miłość. Dusza sama oczyści serce, gdy dacie takie ukierunkowanie na obudzenie miłości w nim.

Dokonuje się wielka transformacja, jak wiele boskich dzieci chce wkupić się, kupując coś namacalnego, co zrobi wszystko za was i dla was, a ja wam mówię: jak mierne są efekty czynione z takich pobudek.

Dostrzeżcie prawdę o sobie samych, iż nic nie potrzebujecie szukać, macie swe boskie serce, a jego jedynym pobudzeniem jest MIŁOŚĆ świadomie tam kierowana. Zastępcza metoda to substytut, to rodzaj kombinowania jak wejść do Królestwa Serca, wytrychem niczym złodziej, a prawda kochania jest w każdym z was i jest tak prosta.

Urządziliście sobie na Ziemi rodzaj doświadczania, jak najmniejszym kosztem najwięcej zdobyć. Przy tej metodzie tworzy się baza szybkiego programowania podświadomości człowieka. Te programy działają, pomagają wam, tworzyć pozory szczęścia, a jakże ubogimi często was czynią, gdy oddalają was od serca, od miłości w nim. Utworzona baza waszych działań wykonywanych tą metodą, zwłaszcza przy blokadach w sercu, tworzy nowy wir programów jednoczących się w całość, przenikających wasze pole kwantowe, tworząc wam zapisy działań jednoczących się w jeden program, magazynujący się w waszej podświadomości, istniejącej w waszym polu morfogenicznym. Do cząsteczek tego pola przyciągają się inne programy, tworząc zacieśniający się pierścień wokół was. Te wtargnięcia w wasze pole pomaga wam, ale miejcie świadomość, iż nie otwierając serca zamykacie je jeszcze bardziej, pozwalając działać jakże szybkim programom, dających pozytywne wrażenie szybkich efektów tej pracy.

Dwupunktowa metoda to nowa technika próbująca zachwycić was i subtelnie wprowadzić w stan samoprogramowania siebie. Jest prologiem do kolejnych tego etapów. Kiedy czynicie to innej osobie przyjmujecie za nią odpowiedzialność. Zawierza wam ona, że coś za nią rozwiążecie, że ułatwicie jej lekcje, że prostą techniką wykpi się z nauki.

Ukochani moi, dar tej metody to bardzo przebiegły zamiennik bioterapii, reiki, rekonektywnego uzdrawiania, połączonych w polu kwantowym w krótki schemat, będący najprostszą pracą z programowaniem was. Dojrzeliście już do tego, aby wiedzieć jak na przestrzeni dziejów blokowało was kierowanie na pracę z podświadomością będącą dodatkową bazą płatnych programów zawiadującą Ludzką Istotą.

Darem Reptilian twórców inżynierii ciał waszych otrzymaliście podświadomość. Dokonuje się wielkie przebudzenie, budzą się wasze serca, które w prostocie miłości w nich mogą tworzyć nowy wasz świat, bez powtórki działań, które odchodzą, które dotąd programowały wasz świat. Stajecie się odpowiedzialni, coraz bardziej świadomi, a czynicie ingerencje w energetykę innych, burząc im ich pole świadomości. Zakłócając rytm ciała mentalnego, wprowadzając tam pozory pomocy, dając uwierzenie znowu w coś, co jest poza wami, w nową cudowną technikę.

Dar uzdrawiania życia ma każdy z was w sercu, pomóżcie mu go dostrzec, pokażcie, że tam jest miłość, nie bierzcie na siebie jego lekcji, zdejmując mu coś, na co nie jest jeszcze gotowy. Ta nowinka, ta sztuczka przenika waszą populację, po uzyskaniu stanu krytycznego, nasyci całą przestrzeń zakładając wam dwupunktowe programowanie dla wszystkich.

Nauczyciele, którymi mienią się istoty to wam podsuwające, zadają w wasze pole to, co mają w sobie. Każda praca, która mija własną świadomość serca, która prosto z niego nie wypływa, która próbuje pominąć gruntowną pracę nad sobą, daje często błyskotliwy efekt, a za każdy efekt nie wynikający z miłości serca przychodzi wyrównanie, wręcz potrzeba zapłaty.

Nie miejcie leków w używaniu czegokolwiek, wszystko jest darem nauki waszej. Zdajcie sobie jednak sprawę, że najpierw jest praca, a potem rozwiązanie. Kiedy rozpoczynacie naukę od nagród dawanych sobie, od czynienia tego do czego nie jesteście gotowi, to z efektem „śnieżnej kuli” powróci do was wszystko, co próbowaliście ominąć. Co za skinieniem ręki chcieliście wprost załatwić innej osobie, mamiąc ją tanimi sztuczkami? Pokochajcie miłość w niej, a w prostocie możecie tworzyć nowe światy, lecz najpierw dajcie miłość sobie.

Ukochani, dostaliście świadomość, spójrzcie bez zaślepienia, czym jest kolejna błyskotliwa metoda, sprytna technika. Kierując się ku sercu pomoże to wam wszystko w prostocie zdecydować, dokonać wyboru JAM JEST w każdym z was, kiedy tracicie prawdę JAM JEST, dajecie poklask, iż miłość sprowadzić można do prostego schematu, który bardziej oddala was, niż zbliża do niej.

Kocham Was, Kocham Was, Kocham Was.

Informuję, iż metoda o której piszę nie jest mi znana, nigdy o niej nie słyszałem – oprócz nazwy, podobnie jak o wielu innych tematach o których piszę. Wybaczcie, ale nie zbyt więc chętnie wchodzę w polemikę, racje i udowadnianie z pozycji ego. Z poziomu serca po prostu kocham wszystko, wszystkich i każdą drogę każdego z was.

 

Przekaz z dnia 22.06.2014 r.

Ukochani, oczyszczenie z techniki rytuału jaki przyjęliście zwanego „metodą dwupunktową” jest bezsprzeczne, jeśli chcecie wejść do nowego świata, do boskich przestrzeni Ziemi.

Uwierzyliście iluzji, że do otwarcia serca jest wam niezbędna nowoczesna super uproszczona technika, a przyjęliście program aktywujący i przenikający waszą podświadomość kodami Reptilian. Przeniknięte struktury waszego ciała, umysłu, duszy i podświadomości dawały wam efekt pobudzający, abyście do tej metody podążali jak muchy na lep.

Prawda obnażała się w doświadczeniach, ale tego już nie zauważaliście, bo wasze serca krok po kroku blokował przeniknięty program i następowało wyprowadzanie duszy. Wiele Dzieci Ziemi opuściło ciała w wyniku tej zatrważającej metody, a ciała tych, którzy sięgnęli po zewnętrzną metodę zajęły istoty kosmiczne lub astralne z rozdzielnika waszych panów, patronujących waszym naukom i decydujących o zasiedleniu dusz, które tutaj wpuszczali. Głęboko przekodowana pułapka demonicznych istot została dla was dana, jako karta przetargowa, w grze o wasze dusze, aby jak najwięcej boskich istot, Dzieci Ziemi, przejąć ich dusze i zapisać do innych światów.

Zachwycaliście się tą metodą, a przy zamkniętym sercu nie czuliście, że „nauczyciele”, którzy was tego uczą, są już przejęci, że serce ich samych jest głęboko zamknięte, że odrzucili Dar Życia, a ich ciało zdominowały demoniczne byty lub świat Reptilian ze swego ducha, podający się im za opiekunów, za Aniołów, które prawdą kościołów i ezoteryki łatwo przyjmowaliście jako pomoc.

Ukochani moi, oczyszczenie jest wyborem serca każdego z was, miłości, którą tam odnajdziecie, tak oczyszczeni dopiero aktywujcie boską cząstkę wewnątrz siebie, a oniemiejecie jak przebudzenie waszego serca, waszej duszy i całej istoty jest proste. Odczujecie, że nie potrzebujecie technik dawanych wam jako dar wirusa służący do waszego unicestwienia i zajęcia ciała i duszy, że całą pomoc macie w sobie samych i że serce otwiera się nie przez technikę, nawet sprowadzoną do prostego przytyku, tylko poprzez miłość do siebie jako Boga, jako całego istnienia, którym jesteście.

Podziękujcie za dar doświadczenia tej lekcji jeśli ją kupiliście, jeśli sięgnęliście po jej pomoc. Tak przetworzona ta metoda uwalnia was i uwalnia wasze serce z paraliżu jaki wykonaliście sięgając po subtelny program ukryty w tej technice. Nie wierzyliście w siebie, dlatego szukaliście zewnętrznych metod, a pracą poprzez ego dostawaliście iluzję odczuć, otwartości serca, przypominającą w etapie wabienia was, że ta pomoc dokonuje się.

Zobaczcie jednak siebie, lub innych w perspektywie tego jaką wykonaliście pracę i odczujcie na ile ta praca przybliżyła was do miłości, do własnego serca, które jest jedynym przejściem do waszej duszy, ducha i nowego świata Ziemi.

Kocham Was.

Przesłanie z dnia 20.08.2015r.

Ukochani. Jest nowy etap, nastał nowy czas, etap nauki w bezczasowości, w jedności miłości istot, którymi jesteśmy. Każdy z Was jest miłością, a ona jako taka jest doskonała.

Przybliża się rozbłysk Drugiego Słońca, dający symbolikę przejścia w nowy etap całej Świadomości Ziemi, całej populacji ludzkiej. To kluczowy moment, który istoty kosmiczne bardzo oddalały, zalewając Ziemię lawiną niskowibracyjnych chanellingów, aby opóźnić zaistnienie punktu krytycznego. Dlatego obniżano świadomość, próbując jej rozrost na wszelkie sposoby zatrzymać. Inicjowano wiele wojen, konfliktów, bratobójczej walki międzyplemiennej, a poprzez obrazowość telewizji kodowano każdego dnia i kreowano rzeczywistość Waszych władców. Nie widzieliście ich, choć kłanialiście się im w ludzkich świątyniach, a jeśli te świątynie rozszyfrowaliście, od tych samych istot braliście channelingi i zachwycaliście się słownym przekazem zamykającym serca, bo branym umysłem.

Wiele istot kosmicznych uzurpowało sobie prawo do Ziemi, a poruszając się między wymiarami, zarządzali nią jako swoją schedą, tworząc struktury podporządkowania i wielopoziomowego wykorzystywania człowieka. Staliście się „rośliną” niesamowicie wysoko modyfikowaną, tak, aby i tym razem nadchodzące przebudzenie nie udało się.

Zjawiła się wielka flota czekająca na przejęcie Ziemi. Wiele Dzieci Ziemi przyjęło ją jako zbawienie, bo poprzez manipulację i eskalację chanellingów, wielu poczuło się wybranymi, iż mogą uczestniczyć w wielkiej misji. Wielu uwierzyło tym przekazom, że istoty kosmiczne mogą nas zbawić, pomóc nam w naszej bezradności. Złudne nauki wyciągały jednak człowieka z wewnętrznej pracy i pokazywały ratunek w zewnętrznych energiach udowadniając prawdę tych istot, że rasa ludzka jest beznadziejna i że sama nie poradzi sobie. Planeta Ziemia jawiła się wielką gratką dla okolicznych światów inteligentnych istot opartych jednak na dominacji, które uzależniły się wręcz od energii czerpanej z niesamowitych istot światła, które inkarnują na Ziemi i których doskonałością jest każdy z Was. Światy świetliste nie ingerowały, dlatego iż były pewne, że poradzicie sobie sami. Dlatego istoty te przyjęły rodzaj gry i podsuwały Dzieciom Ziemi w taki sposób doświadczenia, abyśmy gubili się sami, abyśmy nigdy nie odnaleźli Drogi do Serca i potęgi miłości, która jest naszą domeną i naszą niesamowitą cechą, bo jest to najpotężniejsza energia wszechświata.

W etapie końca tej rzeczywistości podsuwano nam wiele metod jako elementów nowej religii, która miała globalnie zniewolić Ziemię. To religia najsilniejsza, jaka kiedykolwiek była i wyjście z niej okazuje się, że nie bywa wcale tak proste. Spróbujcie zresztą sami.

Zajmijmy się chociażby metodą dwupunktu i zobaczcie jak ochoczo i łatwo tysiącami ją przyjmowaliście. Wyglądało to na podobieństwo chrztu lub komunii. W nowej religii, ale jednak z tymi samymi bogami i obserwacji wielkiej floty statków kosmicznych, które szczegółowo rozpatrywały każdego, kto miał większą szansę przebudzenia. Kiedy intuicyjnie rozpoczynacie poszukiwać, czyha na Was wiele pułapek, bo łatwo jest uwierzyć, że zewnętrzna energia, zewnętrzna moc, pod którą się świadomie podepniecie, pomoże Wam wejść w nowy Etap Serca.

Jest dokładnie odwrotnie. Ta sprytna inicjacja ma za zadanie zamknąć Wam to właśnie serce, dając złudny pozór pomocy i zaszczepić w Waszej duszy rozdźwięk w darze życia, oddalając Waszą duszę od ciała. Wasze ciało rozpoczyna istnieć w błogim stanie i tak staje się podatne na prowadzenie tych zewnętrznych światów i energii, które dalej Was prowadzą metodycznie krok po kroku, zapinając Was boleśnie do siebie. Cnotą jaszczurczego świata dominującego globalnie nad tym wszystkim, co się dzieje w Waszej szkole jest cierpliwość. Jednak budzenie się Matki Ziemi i jej dzieci przyśpiesza, dlatego podawane Wam są coraz mniej bezpardonowe metody, abyście nie szukali serca miłością do siebie samych, a skorzystali z metody twórców, którzy poprzez obranych sobie ludzi podają Wam jako rodzaj konia trojańskiego.

Niewinnie wyglądająca ta metoda sieje spustoszenie wśród pionierskich istot budzących się pierwszymi, którzy mieli przynieść światło wspierające inkubację całej populacji. Gra dosłownie toczy się o każdego i poprzez zawładnięcie Waszym umysłem, poprzez przesyłane Wam myśli i channelingów w subtelny sposób podsunięto ją i Tobie.

Jeśli jej doświadczyłeś/aś, to pokochaj tę prawdę. Odczuj wdzięczność do tych energii, które ją stworzyły i pokochaj głęboko swój wybór tego doświadczenia, które przyjąłeś/aś. Uruchomienie serca daje szansę wyjścia zanim ta inicjacja głęboko je zamknie, a poprzez przyjęcie zewnętrznych mocy na trwałe podepnie Cię do innych światów.

Jesteś miłością, jako taka istota masz w sobie wszystko, nie potrzebujesz niczego szukać poza sobą. Z radością baw się życiem, jesteś tu po to, by być szczęśliwy/a. Przyjmij ten dar poznania metodycznej struktury wprowadzającej jednak zewnętrzne implanty i kody tylko dlatego, że zapomniałaś/eś, że jako miłość masz wszystko w sobie. Odczuj jak bardzo kochasz siebie, a tą miłością oczyszczasz subtelne podłączenia do innych światów.

Galaktyczna flota odpływa z firmamentu Ziemi, a patrząc swoim sercem odczujesz wdzięczność za dar ich spotkania i zobaczysz statki, które odlatują, bo odsłoni Ci się widzenie, które ten chrzest kosmiczny Ci zamykał. Nie są zadowolone te istoty, bo kończy się kontrabanda, kończy się drenaż Ziemi, kończy się transport zarodków, embrionów ludzkiego DNA i złocistej energii, którą czerpano z ludzi. Kończy się porywanie Dzieci Ziemi, bolesne operacje, przeprogramowywanie ich na nowo, o czym jawnie mówiono Wam, kiedy przyjmowaliście chociażby metodę Barsa. Kupowaliście to, bo wyrzekliście się serca, bo przyjęliście demoniczne energie za światło, które Wam się jawiło, gdyż nie rozświetliliście miłością własną, swego własnego serca.

Teraz budzicie się, nadchodzi etap oczyszczenia i tu dopiero odczuwacie wielką odpowiedzialność, jak potężne energie zawiązaliście na sobie. Miłość serca ma jednak dar przetwarzania, każdej energii i rozpuszczania każdego światła. Odczujcie to sami mocą Boskiego Dziecka, którym każdy z Was jest. Tej prawdy obawiały się istoty kosmiczne, czekające na całkowite przejęcie Ziemi, na jej zasiedlenie w taki sposób, aby było jasne, że to Wy rezygnujecie z ewolucji. Tym razem zagłada populacji Dzieci Ziemi nie nastąpiła, bo ocknęli się pierwsi z nas i stali się ciernią w oku tych wszystkich, co manipulowali Ziemią przez eony lat. Dawali Wam systemy, wglądy, channelingi i widzenia poprzez system podanych Wam czakr. Tak skutecznie manipulowano Ziemią, bo w taki sposób widzieliście to wszystko, co Wam podano. W taki sposób gubiliście dar serca.

Wejrzenie sercem i odczucie miłości do siebie daje efekt odczucia miłości do wszystkich i wszystkiego, daje efekt zobaczenia jak życie jest piękne, jak piękna jest każda istota. Dokąd tego nie widzisz to oznacza, jak głęboko jesteś manipulowany/a, bo w innych widzisz zawsze to, co masz w sobie. Miłość do siebie i wewnętrzna przebudowa jest wyjściem ze starej rzeczywistości i wejściem w nowy Świat bezkresów Królestwa Serca, którego próżno szukałeś/aś w iluzji zewnętrznych mocy dwupunktu.

Kocham Cię – Grzesiu

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle