Uwaga!! Książek  w mojej dyspozycji chwilowo do odwołania brak. Przepraszamy.

Możecie spróbować w księgarniach i u sprzedawców na ALLEGRO

 

WSTĘP

Książka niniejsza jest darem serca dla wszystkich tych, którzy gotowi są wkroczyć na jego drogę, rozwijać się, rozpocząć nowe udane życie, odnaleźć w sobie miłość, prawdę, bogactwo, szczęście, radość i wszystko inne, czego zapragną. Porusza ona temat  budzenia się w prostym wzniesieniu poprzez miłość w sercu, a przy tym nie korzysta z dorobku bogactwa wytworów technik iluzji umysłu, które na przestrzeni tysiącleci tworzyliście. Ta książka to najprostsza instrukcja obsługi człowieka przez niego samego, przez każdego z was indywidualnie. Każdy z was jest indywidualną istotą i nie ma jednakowej recepty na rozwój dla wszystkich. Jednakże każda droga waszej pracy, waszego rozwoju, wiedzie poprzez dane wam serce, poprzez cud jego doznań.
Odkąd zaczęliście się kierować głównie umysłem, odtąd świat na Ziemi przyjął mnóstwo form pogmatwania. Czas transformacji, to węzeł splotu czasów. Jest doskonałym momentem, aby wybrać spośród tysięcy dróg jedyną skuteczną, wiodącą indywidualnie dla każdego, poprzez cud jego serca i jego wewnętrznej jaźni.
„Potęga serca” to książka, która jest darem pochodzącym od waszej Wyższej Jaźni, która prosto może być zastosowana przez każdego z was, niezależnie od waszej świadomości – tego w kogo lub w co wierzycie, od waszego wykształcenia, czy mądrości wewnętrznej.
Dokądkolwiek pozostajecie na Ziemi, bardzo możecie ułatwić sobie pobyt tutaj, patrząc na swoje życie poprzez pryzmat cudu serca.
Dając wam tę książkę, dostajecie możliwość wyboru i proste podpowiedzi. To, jaką drogę wybierzecie, jest indywidualną decyzją każdego z was. Niech was nie dziwią zdarzenia, jakie możecie uruchomić zmieniając swoją świadomość, cuda zmian jakie otworzycie. Dokądkolwiek zechcecie iść, idźcie przeniknięci miłością, którą możecie odczuć, prosto przytulając tę książkę do serca swego.

 

CZYM JEST SERCE?

Serce człowieka to jego super centrum. To super komputer, przekaźnik międzygalaktyczny, odbiornik fal i światła, wielowymiarowy kryształ o skomplikowanej budowie, w szczególności na planie duchowym. Jego promieniowanie po uruchomieniu, oczyszczeniu go, wynosi wiele miliardów kilometrów. Na początek taki jest jego zasięg odbiorczo-nadawczy. Jest również samo w sobie systemem przetwarzającym, tłumaczącym wszystkie języki, jak i samoczynnie nadającym rozmowy i transfery wszystkim ludziom i istotom jednocześnie. Kiedy świadomie uruchamiacie te źródło miłości w was, odnawiając jego moc, wzmacniając płomień tej miłości, wasze serce samoczynnie czyni cuda wokół i przetwarza wiele danych z zewnątrz jak i z wewnątrz was.
Kochając świadomie rozkwit miłości w sercu swoim, dokonujecie w sposób niezwykle prosty samoczynnego wznoszenia waszego, stając się na powrót potężną istotą, jaką w gruncie rzeczy zawsze byliście. Wynikiem prostej pracy jest świadome skierowanie wszystkiego, co do was spływa, jak i wypływa z waszego serca poprzez obserwowanie tego. Na efekty nie trzeba długo czekać. Dokonując dalszego wznoszenia, wyrazicie już wolę serca, czyli świadomie przesiadacie się z wiodącej roli umysłów waszych na gigantyczną potęgę, którym zawsze było wasze serce, wasza łączność poprzez nie z mocą wszystkich serc, z mocą wszystkiego.
Serce pomoże wam w pełni pokochać siebie i poprzez napełnienie miłością istoty swojej jesteście gotowi, by nieść tę miłość innym, dzielić się nią i prosto w niej rozwiązać wszystkie swoje problemy. Żadne problemy nie będą was dotyczyły, kiedy dacie miłość sobie i drugiemu przełożycie tyle, ile sami posiadacie. Warto jednak pamiętać, że praca z sercem, waszą świadomością tam mieszkającą to praca z wyzwoleniem waszym.Wibracje Ziemi zmieniają się zgodnie z pracą waszych serc i coraz łatwiej jest w ten sposób wznosić się każdemu z was. Przyczyną waszych cierpień na Ziemi i ciężkich lekcji każdego z was było zapomnienie o boskim darze serca, jak i zatracenie kontaktu poprzez nie z waszą Wyższą Jaźnią, który każdy z was ma.
Serce Ludzkiej Istoty jest jak silnik potężnej rakiety, gdzie tymczasem wy, w pocie czoła, korzystając głównie z umysłu, poruszacie się pieszo. Wznoszenie się wielu, daje zasilenie do serca każdego z was i tak łączące się serca, dają niczym nieograniczoną moc przetwarzania, dokonywania rzeczy, które dotąd nazywaliście cudami lub rzeczami paranormalnymi. Teraz one stają się standardem i przejściem w nieograniczoną boskość waszą.
Cud serca w człowieku to jego największy atut w przestrzeniach niskowibracyjnych, w których zaistniał. Jest szansą i dokonaniem na zmianę wszystkiego, co wewnątrz was, jak i tego, co na zewnątrz.
Dobrą radą dla każdego może być na początek przyjęcie prawdy o roli i potędze serca, a w następstwie tego, zastosowanie tej prawdy w życiu osobistym każdego z was.
Prostą pomocą jest tu medytacja, którą w ciszy skupienia swego umiejscawiając w sercu, rozpoczniecie uruchamianie jego wirników, jego promieniowania. Już na starcie promieniowanie elektromagnetyczne wirnika mocy waszego serca wynosi wiele tysięcy razy więcej niż waszego ludzkiego umysłu. Poprzez te promieniowanie następuje gamma przenikanie, jak i zaistnieją siły rozpoczynające, tworzące, materializację świata, który was otacza, jego zmianę. Tworzenie nowego królestwa was otaczającego takiego, jakie chcecie, aby istniało takie, jakie wytworzycie mocą swych serc wewnątrz waszej istoty. Wirnik mocy waszego serca, to wasz doskonały boski instrument. To samonapędzający się wirnik, którego możliwości tylko wy sami możecie ograniczyć. Dokądkolwiek posługujecie się wyłącznie umysłem, w który wpędziły was systemy wam założone, poprzez ograniczenie waszego ciała, waszego DNA, ograniczającego was EGO, zgubnej i błędnej drogi podświadomości waszej, dotąd nie macie możliwości sprawdzenia, kim jesteście, jak potężnymi jesteście istotami, jak wiele dokonać może każdy z was, jak wielkie możliwości macie oraz jak wielką stanowicie pomoc dla wszystkich istot wszechświata, dla których jesteście darem uregulowań w ich rozwoju. Mimo że wszystkie istoty wszechświata są sobie równe to moc i prostota boskich istot człowieka rozpocznie nowe kierunki przemian we wszechświecie, dokonując tego w prostocie budzenia serc waszych.

Kochając swoje własne serce, napełniając je miłością, powodujecie zaistnienia w nim samoczynnych ruchów elektromagnetycznych, które stają się automatycznie samonapędzającą przekładnią, wyzwalaczem energii o bardzo wysokich wibracjach, nazywanych przez was miłością.
Ta energia powstaje na zasadzie perpetuum mobile: raz uruchomiona, wprawiona w działanie jest źródłem nieskończonych mocy waszych i nieograniczonej twórczości istot, którymi świadomie wówczas się stajecie. Takie proste odnowienie waszego serca daje nieograniczone możliwości dla każdego i otwiera potęgę rzeczy, które możecie czynić.
Wzniesienie się poprzez serce to nieunikniona droga transformacji, która się rozpoczęła, która trwa i która jest decyzją każdego człowieka na Ziemi. Czy jesteś kobietą czy mężczyzną to praca jest taka sama. Wasze serca są jednakowo potężne, tylko doświadczenia, które dotąd zebraliście, są tematem do ich przemiany w was, aby stały się waszym bogactwem.
Pora zakończyć wszystkie drogi, biegnące przez umysł. Wpojone wam nauki i naleciałości systemów, doktryn religijnych, warto zakończyć.
Serce świadomie obudzone, można porównać do korzystania z potężnego silnika w pojeździe, który dotąd toczyliście siłą mięśni.

 

SPIS TREŚCI:
1. Wstęp
2. CZYM JEST SERCE?
3. ŚWIADOMOŚĆ SERCA
4. PRZEJAWIENIE SIĘ POPRZEZ SERCE
5. CZYM JEST WOLNA WOLA?
6. POMÓŻ NAJPIERW SOBIE
7. JAK PRACOWAĆ NAD SOBĄ?
8. PRZYJĘCIE DARU ŻYCIA
9. PRACA Z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM
10. OTWIERANIE SERCA
11. CZYM JEST MIŁOŚĆ?
12. KOCHAJ SIEBIE
13. POMOC TWOICH SNÓW
14. CIAŁO BOLESNE
15. KIEROWANIE SIĘ WDZIĘCZNOŚCIĄ
16. WYBACZANIE
17. OCZYSZCZANIE PODŚWIADOMOŚCI
18. ODKODOWYWANIA PODŚWIADOMOŚCI
19. OCZYSZCZANIE GADZIEGO MÓŻDŻKU
20. PRACA Z EGO
21. WALKA A SERCE
22. JAKIM CUDEM JEST RADOŚĆ?
23. CZYM JEST MĄDROŚĆ?
24. CZYM JEST PRAWDA?
25. WIARA CZYNI CUDA
26. CZY W NAUCE TKWI MOC?
27. PRAWDA JARMIRA
28. PRACA Z NAŁOGIEM ILUZJI
29. NORMALNOŚĆ CZŁOWIEKA
30. BOSKOŚĆ CZŁOWIEKA
31. DARY BOSKOŚCI
32. WYRAŻANIE SIĘ W BOSKOŚCI
33. PAMIĘĆ WCIELEŃ
34. JAK ZAMKNĄĆ KARMĘ?
35. CZY WARTO SIĘ MODLIĆ?
36. JAK MEDYTOWAĆ?
37. PRACA Z CIAŁEM
38. PRACA Z ENERGIAMI
39. AKTYWACJA PEŁNEGO DNA
40. ODBLOKOWANIE PEŁNEJ MOCY UMYSŁU
41. PRZESTROJENIE SERCA NA NOWE BOSKIE WIBRACJE
42. DEAKTYWACJA CAŁOŚCI ISTOTY
43. ROZWÓJ DUCHOWY JAKO CAŁOŚĆ
44. WEWNĘTRZNY GŁOS
45. NAUKA UWAŻNOŚCI
46. WEWNĘTRZNY KRYTYK
47. UTRWALANIE CAŁOŚCI W ŻYCIU CODZIENNYM
48. POŁĄCZENIE W JEDNOŚCI WSZYSTKICH SERC
49. TAJEMNE PRZEJŚCIE
50. POŚREDNICY DO SERCA
51. CZY WARTO KOCHAĆ CIEMNOŚĆ?
52. JAK PRZESTAĆ SIĘ LĘKAĆ?
53. BUDOWANIE HARMONII WEWNĘTRZNEJ
54. JAK WYJŚĆ Z NAŁOGU?
55. JAK BYĆ ZDROWYM?
56. JAK BYĆ SZCZĘŚLIWYM?
57. JAK BYĆ BOGATYM?
58. ROZWÓJ NA INNYCH PLANETACH
59. POCHODZENIE CZŁOWIEKA
60. ZMIANY NA ZIEMI
61. UPADEK SYSTEMÓW
62. MIŁOŚĆ CZY TABLETKA
63. NOWY CZŁOWIEK
64. MÓWIENIE SERCEM
65. PATRZENIE SERCEM
66. NAUKA POPRZEZ SERCE
67. ODŻYWIANIE SERCEM
68. KIEDY OTWIERAĆ DARY
69. OŚWIECENIE SERCA
70. JEDYNA ZASADA
71. SZCZEROŚĆ
72. NA ILE KOCHACIE ZAZDROŚĆ?
73. ZWIĄZKI MAŁŻEŃSKIE
74. JAK ZNALEŹĆ PARTNERA?
75. OCZYSZCZENIE SEKSUALNOŚCI
76. GODNOŚĆ KOBIETY A GODNOŚĆ MĘŻCZYZNY
77. ZALEŻNOŚCI ENERGII MĘSKIEJ I ŻEŃSKIEJ
78. DZIECKO W RODZINIE
79. NOWE DZIECI
80. POMOC JAM JEST
81. TWÓJ JEDYNY MISTRZ
82. POTĘGA LUDZKIEGO SERCA
83. KOD SERCA
84. WOLNOŚĆ
85. POMOC PRZYRODY
86. MARZENIE SERCEM
87. POMAGANIE INNYM
88. KIM JESTEŚMY
89. MAPA CIAŁA
90. ZAKOŃCZENIE
91. KLUCZE DO MOWY CIAŁA
92. PODZIĘKOWANIE