Jest dostępny Dar nowej książki
będącej pomocą w pracy nad sobą poprzez – Serce. Nakład wydania jest z finansowany w całości przez autora, dzięki temu cena w księgarniach jest dostępna, bo obliczona tylko na zwrot poniesionych moich kosztów. Postanowiłem moją pulę autorską uwolnić z ceny, podobnie jak pomaganie czy warsztaty ze mną. Nauką nowej Ziemi jest wzajemność i odpowiedzialność w braniu i dawaniu miłością Serca. Dlatego wyrównanie Darów pozostawiam czuciu i miarze Twego Serca
Zamówienie możecie złożyć poprzez przygotowany na ten cel formularz: KLIKNIJ
Poniżej prezentuję okładkę mojego autorstwa. Książka liczy ponad 322 strony.
Jest jeszcze dostępna u mnie “Boska Seksualność” oraz “Królestwo Serca”

http://prawdaserca.pl/kontakt-cennik/

PRAWDA SERCA

RECENZJE KSIĄŻKI “PRAWDA SERCA”

Zadałam sobie pytanie i przyszło “Miłość nie potrzebuje słów”, a MIŁOŚCIĄ są twoje książki, dla mnie są bestsellerami a “Prawda Serca Elementarz Nowej Ziemi” jest jeszcze ponad to, nie spotkałam takich książek i takiego autora, który w bardzo prosty, dostępny sposób pokazuje kim jesteśmy i po co jesteśmy na Ziemi, to prawdziwy elementarz jak iść dalej i realizować plany duszy, czym są doświadczenia i jak sobie radzić z wszystkim w życiu codziennym, prowadzi czytelnika krok po kroku, przepełnia tą książkę energia Miłości i Prawda, bo ty Grzegorzu taki jesteś, pokazujesz wszystkim Boską Prawdę o nas samych i całym wszechstworzeniu, o manipulacjach nami, mówisz o tym na co sami się zgadzamy naszą wolną wolą, często nie mając pojęcia co pod tym się kryje, czytałam wiele książek o miłości, o oświeceniu, wielu ich autorów pisało, twoje są wyjątkowe, twoje to szczerość płynąca prosto z otwartego serca, dla mnie są dużą pomocą jak sobie radzić z pokochaniem przeszłości, którą niekoniecznie znam, czytając można odczuć te energie. Ważne dla mnie jest to, że uczysz czytelników odczuwania poprzez serce, każdy je ma i każdy ma własne, tak jak są własne doświadczenia i po to tu jesteśmy, aby nauczyć się wiary – zaufania – godności do samego siebie poprzez serce. Kocham cię Grzegorzu nie za tą książkę a za to, że jesteś, i jesteś taki jaki jesteś, niepowtarzalny, prosty, otwarty i pełen MIŁÓŚCI. Ksiązka jest “Prawda Serca…” jest twoim wyrażeniem siebie na papier. Nie wyobrażam sobie osoby, która szuka siebie – Boskiej Swojej Istoty, aby nie sięgnęła po tą książkę, jednak jest to wybór indywidualny każdego, który szanuję.

Dorota

—————————————————————————————————————————————–

Miłość i piękno przejawia się prostocie czego dowodem jest książka PRAWDA SERCA. Pierwsza pozycja, która ma moc budzenia naszych Serc. Kto ma już dość doświadczania skomplikowanego świata iluzji, gorąco polecam.   Teresa P

“PRAWDA SERCA” z serca do serca przesłaniem o doświadczeniach człowieka, w których to trochę się zagubiliśmy.
Dlatego Grzegorz przybył tutaj ze swoją pomocą i wyciągniętą dłonią do każdego, kto poczuje, że już pora otworzyć się na to wszystko, czego w tych różnych zagubieniach zapomnieliśmy. Zapomnieliśmy jak kochać, czym jest prawdziwa miłość i dlatego trudno jest nam odnaleźć się w świecie iluzji. Ale przychodzi ten moment, że już wiemy, że już chcemy żyć inaczej, zwyczajnie i po swojemu, bez systemowych nakładek i programów. Gdy już jest w nas ta gotowość, otwieramy się na wibracje, które pomagają realizować dokonywane wybory. A pomoc z serca do serca zapisana na kartkach tej książki jest właśnie taką wibracją, której odbiór daje nam możliwość, krok po kroku, tak jak w elementarzu, uczyć się o tym kim prawdziwie jesteśmy. Przypominamy sobie czym jest Miłość i jak otwierać na nią swoje własne serce. Zapraszam wszystkich do wspólnego tworzenia naszej jedności i pielęgnowania w tym zespoleniu czystej miłości. To bardzo prosto uczynić można, zapisując się do odkrywania Nowego Świata. Na początku potrzeba trochę pracy, by odgruzować swoje wnętrze i dopiero poznawać, odczuwać to piękno jakim jesteśmy i jakie kreować możemy. A niezastąpionym przewodnikiem w tych naszych odkryciach jest właśnie Elementarz Nowej Ziemi, czyli PRAWDA SERCA, która rozświetla najciemniejsze uliczki i zakamarki nas samych.
Życzę wszystkim przyjemnej pracy i zabawy.
Jarek

“PRAWDA SERCA” Elementarz Nowej Ziemi. Czytając tę książkę rozpływają się wszelkie pytania: KIM JESTEM? KIM JEST BÓG? DLACZEGO ISTNIEJĄ CHOROBY? JAK OSIĄGNĄĆ PEŁNIĘ SZCZĘŚCIA? Znikają pytania i następuje coś czego opisać słowami nie potrafię, to po prostu płynie. Wszechmiłowanie? wszechodczuwanie? wszechistnienie? tak mogę to nazwać. Do głębi poruszyła moje Serce, tak nie czułam jeszcze nigdy. Dziękuję z całego serca za wszystko.
Małgorzata .

Praca Grzegorza i jego dzielenie się z nami owocami swojego serca ma dla mnie ogromną wartość. Znam Grzegorza samego, jego stronę internetową i wszystkie jego książki oraz konsultuje się z nim od kilku lat. Nie sposób oddać ogromu pomocy i miłości, która pomogła mi otworzyć moje serce. “Elementarz Nowej Ziemi” jest swoistym kompendium Drogi Serca, która się przed nami otwiera i umożliwia autentyczny rozwój poprzez energie miłości i serca, czyli tego, co w nas najcenniejsze, a zarazem najprostsze. Nauki Grzegorza wyrażone poprzez jego serce w “Elementarzu Nowej Ziemi” obnażają prawdę o zagubieniu i manipulacjach, którym poddawany był człowiek w swojej nieświadomości. Jednak wybaczenie, miłość i przyjecie wszystkich doświadczeń poprzez serce, wyprowadzają nas szybko i skutecznie z ogromu ciemnych doświadczeń, zapisanych w energetyce naszych ciał. Jednocześnie książka oferuje drogę, którą każdy może podążać sam, podaje narzędzia do samodoskonalenia i autorefleksji. Wyjątkowym doświadczeniem jest postawa Grzegorza, który nigdy nie stawia się ponad osobę, której oferuje swoją pomoc i pracę, traktując każdego z miłością i podkreśleniem wartości i godności każdego ludzkiego doświadczenia. “Elementarz Nowej Ziemi” czytam codziennie odnajdując na chybił trafił fragment pasujący do danej chwili. Książka ta jest jak czysta, źródlana woda: pełna radości, miłości i światła.
Pozdrawiam serdecznie – Dorota

Elementarz Nowej Ziemi, to piękno i prawda w czystej postaci. Daje nowe spojrzenie na życie, udziela odpowiedzi, na wszystkie pytania, które dotychczas pozostawały bez odpowiedzi. Z tą niezwykłą lekturą dotrzesz Czytelniku-Poszukiwaczu prostą drogą do swojego serca. Książka ta kończy etap poszukiwań, a rozpoczyna nowy, fascynujący etap Doświadczania.

Agnieszka Żmijewska-Czajka


Serdecznie dziękuję za książkę PRAWDA SERCA Elementarz Nowej Ziemi. Wibracje i prosty przekaz płynący z serca autora do odbiorcy sprawia poruszenie duszy i odczucie własnej mocy SERCA. Treść zawarta w książce pozwala zgłębić bardzo istotny tak często poruszany temat.. czym tak na prawdę jest TRANSFORMACJA Ziemi i JAKĄ POTĘGĄ jest posługiwanie się SERCEM. Polecam i życzę wielu wzruszających doznań w zgłębianiu PRAWDY SERCA każdego czytelnika.

Agnieszka P.


Wiedza zawarta w tej książce uwalnia od ciężarów i przekonań starego świata. Dodaje mi skrzydeł i napełnia radością, że wszystkich oczyszczeń mogę dokonać w prostocie mojego serca i nie ma potrzeby szukać przeróżnych warsztatów, szkoleń i pomocy innych. Pracując nad otwieraniem własnego serca, z pomocą tej wspaniałej wiedzy nam przekazanej, krok po kroku, własną pracą, tworzę szczęśliwe życie w pokoju i harmonii z naturą. Dziękuję całym SERCEM za ten cudowny DAR. Kocham i pozdrawiam.

Jolanta


Wibracje książki “PRAWDA SERCA Elementarz Nowej Ziemi” są niesamowite, bardzo silne i głębokie.

Książkę czytałem, a raczej odczuwałem w swoim sercu niespiesznie przez kilka dni. Wszedłem łatwo w przestrzeń własnego serca i znalazłem tam CISZĘ i SPOKÓJ.

Znalazłem się w cudownym boskim stanie, nie spiesząc się do podjęcia czynności koniecznych do funkcjonowania na planie fizycznym. A było do czego wracać :)

Wibracja książki naprowadziła mnie na sprawy, które jak myślałem, mam już przepracowane. Poruszyłem energię, z głębi mojej istoty zaczęły wydobywać się pokłady zastałych energii, czekających dotąd na uzdrowienie. Jestem szczęśliwy i z radością witam się z nimi, pozwalam im odejść, uwalniam przez to siebie. Tak, ta książka jest dla tych, którzy PRAWDZIWIE i ŚWIADOMIE wybrali być sobą, wybrali powrót do SIEBIE. Jest pomocą, a czy skorzystamy z tego, to od nas, samych zależy. Dziękuję za Dar tej książki.

Piotrek


“Wartość tej książki może być dla wielu bezcenna. I choć informacje w niej istniejące mogą być różnie odebrane – najważniejsze jest ich źródło, bo tym źródłem nie jest umysł, który twierdzi, że wziąłeś się znikąd, jesteś ciałem fizycznym, masz dojrzewać, potem potencjalnie rozmnożyć się, nieustannie walczyć o przetrwanie, które i tak skończy się na cmentarzu.

Nie – z kart tej książki wynika m.in., że wniknąłeś w to ciało. A to, czym naprawdę jesteś – jest nieśmiertelne i wieczne… i (prawie) skutecznie zmanipulowane, by nie zdawać sobie z tego sprawy. Z pozdrowieniami i podziękowaniami za Twoje, Grzegorz, zaangażowanie w przekazywanie prawdy o człowieku i o rasie ludzkiej i z pozdrowieniami z Praźródła :)

Paweł Łastowski


To jest książka będąca elementarzem podstaw pracy budzenia się poprzez serce. Ta książka krok po kroku odnajduje niuanse w Tobie, jak czynić to efektywnie, jak wznosić się nieinwazyjnie, bezpiecznie w przestrzenie miłości serca. Ta książka, to nie zawiłe teorie, ale podstawowa informacja do praktyki, którą stosować może każdy. Budzenie się i transformacja jest niezwykle prosta i wynika tylko z decyzji o przebudzeniu w Tobie i to nie jest zależne od zewnętrznego świata, ani od dat, czy portali przejścia. Przebudzenie jest równoznaczne z odnalezieniem miłości do siebie i w dowolnej chwili, którą wybierzesz dokonanie tego przejścia w nowy wymiar Ziemi. To wszystko co warto ukończyć, co jest nauką człowieczeństwa jest zawarte w kartach tej książki, z której pomocą możesz odnaleźć to i uwolnić w swoim własnym sercu.

Życzę Ci miłej lektury, którą czytaj w momencie, kiedy jesteś gotowa/wy czytać sercem, bo ta książka jest nim pisana, dlatego ludzki umysł nie odnajdzie w pełni wibracji, które ona niesie. Ta książka jest bezcenna, bo cena to kryteria starego świata, dlatego możecie sami odczuć jej wartość w sercu i swoją wzajemność też wyrazić sercem, bo finanse są tylko energią, są miłością i kiedy tak je kształtujemy, nie cyframi, to stają się obfitością, która przepełnia nasze wnętrze.


 

WSTĘP

Książka „Prawda Serca” jest dziełem przepływu światła poprzez serce przebudzonego człowieka i jest wyrażeniem stanu tego światła, nauki jakie ono niesie i jakimi się dzieli na tym etapie wzniesienia. Książka ta nie jest teorią umysłu i wiedzą pochodzącą z niego, a jest autentyczną prawdą wznoszenia się jednego serca, które tą prawdą dzieli się z każdym. Każdy z was, kto poczuje jakąkolwiek pomoc dla swojej drogi, w swojej nauce, może pomocą zawartą w tych kartach wznieść się, pamiętając jednak o przetworzeniu wszystkiego przez swoje własne, niepowtarzalne serce.
Otrzymujecie do rąk Elementarz Nowego Świata, bo jest to pisarstwo nowej ery. Twórczość w Nowej Ziemi wypływa z połączenia Boskiego Serca jednego człowieka, ze świadomości połączonej jedności jako całości istnienia. Ugruntowuje podstawową pracę, bez której nie sposób zaistnieć na Nowej Ziemi, nazywanej Królestwem Serca. W tej erze znika potężna rola umysłów, a uczycie się ponownie żyć sercem, przypominając sobie jego nieskończone możliwości. Ten świat, w który wkraczacie, jest wymiarem miłości, którą tworzy serce każdego z was i którą sami jesteście, dlatego nie stając się nią, nie jesteście w stanie zaistnieć w nim. Książka ta w prostocie podaje wam niuanse, których dotąd szukaliście tak daleko, a które są tak blisko, dlatego często wydawały się wam tak skomplikowane. Podane tu zagadnienia, są pomocą w nowym spojrzeniu na siebie samego i kierowaniem tego spojrzenia na swoje wnętrze, którego centrum jest boskie serce, budzące się w każdym.
Przyjmijcie pomoc tej książki, nie jako kolejną naukę, nie jako kolejną technikę, ale jako dar przypomnienia cudu doskonałości, zawartego w każdym człowieku. Moc miłości oczyszczonego serca dokonuje cudów, którymi zdumiejecie się wykonując je w wielkiej prostocie. Źródło miłości w was to inaczej Bóg, którego jakże często szukaliście dotąd na zewnątrz. Prawda Serca uprzytamnia to wam, że sami nim jesteście i już odtąd niczego i nikogo nie potrzebujecie szukać poza sobą, poza jednością, którą coraz bardziej się czujecie.
Książka ta jest darem mego serca dla wszystkich, którzy gotowi są wkroczyć na jego drogę, rozwijać się, rozpocząć nowe udane życie, odnaleźć w sobie miłość, prawdę, bogactwo, szczęście, radość i wszystko inne, czego zapragniecie doznać. Niech Cię nie dziwią zdarzenia, jakie otworzyłeś/aś, zmieniając swoją świadomość oraz cuda, które wraz z tą lekturą świadomie doświadczasz w teraz.

SPIS TREŚCI

1.    WSTĘP
2.    SERCE CZŁOWIEKA
3.    CZYM JEST SERCE
4.    OTWIERANIE SERCA
5.    DUSZE CZŁOWIEKA
6.    PRAWDA KOCHANIA SIEBIE
7.    PRAWDA WOLNEJ WOLI
8.    PRAWDA UZDRAWIANIA
9.    PRAWDA DARU ŻYCIA
10.    PRAWDA WYBACZENIA
11.    PRAWDA DAWANIA I BRANIA
12.    PRAWDA BOSKOŚCI
13.    PRAWDA JAM JEST
14.    PRAWDA WSZECHMIŁOWANIA
15.    PRAWDA JEDNOŚCI SERC
16.    PRAWDA DARU NOWYCH DZIECI
17.    PRAWDA POMAGANIA
18.    PRAWDA SERCA
19.    PRAWDA MŁODOŚCI
20.    PRAWDA PARTNERSTWA
21.    PRAWDA O ANIOŁACH
22.    ROZWÓJ DUCHOWY
23.    OCZYSZCZANIE KODÓW
24.    OCZYSZCZENIE POŁĄCZEŃ Z GAJĄ
25.    OCZYSZCZENIE POŁĄCZENIA Z DUCHEM
26.    OCZYSZCZANIE CIAŁA BOLESNEGO
27.    OCZYSZCZENIE CIERPIENIA
28.    OCZYSZCZANIE KARMY
29.    OCZYSZCZANIE KRTANI
30.    OCZYSZCZANIE KRWI
31.    OCZYSZCZANIE RODÓW
32.    OCZYSZCZANIE GRASICY
33.    OCZYSZCZENIE SZYSZYNKI I PRZYSADKI
34.    OCZYSZCZANIE BOSKIEGO OKA
35.    OCZYSZCZENIE GADZIEGO MÓŻDZKU
36.    OCZYSZCZANIE SEKSUALNOŚCI
37.    OCZYSZCZANIE DNA
38.    OCZYSZCZANIE UMYSŁU
39.    OCZYSZCZANIE Z EZOTERYKI
40.    OCZYSZCZENIE MATRYCY ZRODZENIA
41.    OCZYSZCZANIE Z MAGII TV
42.    OCZYSZCZANIE Z TRUPIEGO JADU
43.    ODNOWIENIE GODNOŚCI KOBIETY I MĘŻCZYZNY
44.    POŚREDNICY DO SERCA
45.    JAK POKOCHAĆ CIEMNOŚĆ
46.    JAK PRZESTAĆ SIĘ LĘKAĆ
47.    JAK WYJŚĆ Z NAŁOGU
48.    JAK BYĆ SZCZĘŚLIWYM
49.    JAK BYĆ BOGATYM
50.    JAK BYĆ ZDROWYM
51.    JAK PRACOWAĆ Z CIAŁEM
52.    JAK CZYTAĆ SNY
53.    JAK WYZWALAĆ TALENTY
54.    JAK ZNALEŹĆ PARTNERA
55.    JAK MÓWIĆ PRAWDĘ, A NIE OCENIAĆ
56.    JAK MÓWIĆ SERCEM
57.    JAK WIDZIEĆ SERCEM
58.    JAK SŁYSZEĆ SERCEM
59.    JAK UCZYĆ SIĘ SERCEM
60.    JAK ODŻYWIAĆ SIĘ SERCEM
61.    JAK PRZEJAWIAĆ SIĘ SERCEM
62.    WEWNĘTRZNA HARMONIA
63.    WEWNĘTRZNE DZIECKO
64.    WEWNĘTRZNY MISTRZ
65.    WEWNĘTRZNY KRYTYK
66.    DOSTRAJANIE SERCA
67.    ZMIANY NA ZIEMI
68.    POTĘGA MIŁOŚCI
69.    POTĘGA ILUZJI
70.    POTĘGA CZASU
71.    POTĘGA EGO
72.    POTĘGA ZAZDROŚCI
73.    POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI
74.    POTĘGA TERAŹNIEJSZOŚCI
75.    POTĘGA PRAWDY
76.    POTĘGA WIARY
77.    POTĘGA MODLITWY
78.    POTĘGA RADOŚCI
79.    POTĘGA SZCZEROŚCI
80.    POTĘGA WDZIĘCZNOŚCI
81.    POTĘGA MARZEŃ
82.    POTĘGA WOLNOŚCI
83.    POTĘGA MĄDROŚCI
84.    POTĘGA MEDYTACJI
85.    POTĘGA SEKSUALNOŚCI
86.    POTĘGA NATURY
87.    POTĘGA WODY
88.    POTĘGA GODNOŚCI
89.    NAUKI JEZUSA
90.    KOD SERCA
91.    JĘZYK SERCA
92.    DAR CHOROBY
93.    MAPA CIAŁA
94.    ZAKOŃCZENIE
95.    PODZIĘKOWANIE
96.    KLUCZE DO MAPY CIAŁA – dodatek
97.    MEDYTACJA JAM JEST

PRAWDA SERCA