Przekaz z dnia 14.11.2013

Kochani moi,
Drżycie kiedy prawda dotyka was, kiedy obnaża wasze wnętrze, kiedy czujecie się dotknięci. Ukochani, nadszedł etap ujawnienia, zostaje nazwane wszystko to, co było skrywane i czym to jest teraz. Prawdy waszych bogów legły w gruzach, dojrzyjcie to wreszcie, etap takich nauk minął. Nasycają się przestrzenie eteru wibracją miłości, a ona niesie prawdę nowego czasu. Ego wielu z was odrzuca pomoc jaka płynie, ona nie jest spójna z tym, co przekodowany umysł dotąd głosił, Podpowiada wam, iż niczego nie oceniajcie cokolwiek nie rezonuje z jego schematami, było odrzucane jako fałszywa prawda, jako ocena danego zjawiska. Wiele osób z nieprzepracowanym pokochaniem siebie, z kompleksami swej mniejszej wartości, przyjmuje to wręcz jako atak na nich samych, broniąc wartości, w które tak bardzo wierzyli.

Ukochani moi, wszystko jest nauką, przyjmijcie pomoc jaka z niej płynie, a każdą naukę przyjmijcie w swoje serce, a tam ona się stanie najlepsza dla was, ułoży się we właściwy sposób. Tam nie dopadnie jej wasze ego, które ma skłonność odrzucać pomoc, utożsamiając tę pomoc z ingerencją, z obawą zabrania wam bogów, które ono wam dało. Ego daje wam strach, aby nie utracić nad wami władzy i póki go odnajdujecie, póki odnajdujecie dolegliwości i choroby, to to jest prawdą, że ono wami zawiaduje.
Wielu z was bez uważności głosi – nie oceniaj niczego, nie zdając sobie sprawy, że mówi to właśnie ego, aby was uśpić i wprowadzić w letarg pseudo rozwoju duchowego.

Ukochani moi, uważność w nauce jest podstawą jej istnienia, pełna świadomość tego co się dzieje w waszym świecie i tego do czego prowadzą doświadczenia, w których właśnie jesteście. Nie rozróżnianie oceniania od prawdy, jest przyczyną bardzo wielu zagubień w dniach ostatnich, które nastąpiły, w których nastąpiła wielka gra o wasze dusze. Kartą przetargową i narzędziem, którym skutecznie jest to robione, jest umysł człowieka i rozrastające się wręcz nad nim ego, które spręża się w zagrożeniach utraty swojej władzy. Dostatek nauk dostaliście, obnażeni zostali wasi bogowie, wasi książęta, hrabiowie, fałszywi archaniołowie i fałszywi Jezusowie. To wystarcza, abyście obiektywnie dokonali wyboru w sercu każdego z was, rozpoczynając się nim tylko posługiwać, a przejdziecie przez te wybory. Ego w paranoidalnym strachu używa „karty” zasłaniając się tym, że niech nikt was nie ocenia, ani waszych nauk, w które święcie wierzycie.

Ukochani moi, kocham każdego z was takim jaki jest. Wszystko co doświadczacie płynie z was samych, dajecie to sobie. Efekt waszego zagubienia w doświadczeniach jest przeogromny, otarliście się o zagładę Ziemi. Zrujnowaliście swoją planetę, unicestwiliście wiele gatunków roślin i zwierząt, tak jak i wy zamieszkujących ją. Stworzyliście sobie na waszej Matce dosłowne piekło, gdzie brat zabija brata, gdzie brat gwałci siostrę, gdzie w pogardzie waszej są miliony kobiet, a waszym dzieciom sami czynicie na czole znamię okultyzmu. Stworzyliście planetę cierpienia, głęboko przekodowaliście nim wszystkich, wzajemnie się zabijając, mordując, gwałcąc, sprzedając dzieci, kobiety i wasze narządy. Uczyniliście waszej Matce gwałt, bezczeszcząc jej miłość dla was, jej piękne oblicze, jej dary obfitości dla każdego. Tak bardzo zaślepiliście się egoizmem, że nawet tego nie chcecie widzieć.

Ukochani moi, kocham was, wszyscy jesteście moimi dziećmi, to nie jest ocena was, to jest prawda obnażająca stan waszych nauk. To jest ostateczne odsłonięcie tej prawdy, której nie chcecie przyjąć. Wasze ego manipulowane przez energie wielu istot żyjących waszym kosztem, mówi wam, że wasz OJCIEC was nie ocenia.

Kochani, nauka, która płynie do was jest lustrem dla każdego, jest darem serca mego syna, aby każdy sam w niej się przejrzał. Odnajdując w swoim sercu, ile jest miłości, czy wszystko z niej wypływa, co jest pomocą, a co służy jedynie płytkiej ocenie umysłu. W lustrze zobaczycie samych siebie, a oceną jest piętnowanie tego, kto te lustro postawił. Oceną i ucieczką jest obwinianie lustra za swoje własne mankamenty, zamiast pokochać dar każdej nauki.
Kochani moi, to jest miłość moja, to jest prawda moja, to jest pomoc moja. Przyjmijcie ją. Płynie ona przez serce mego syna, który jest jednym ze mną. Analizujecie jego ludzkie słowa, zamiast sercem poczuć co z jego serca płynie i zdecydować o przyjęciu tego w sercu swoim.

Otwórzcie najpierw serce swoje, aby zdecydować komu dalej chcecie się kłaniać. Czy waszym bogom: Jahwe, Metatronowi, Saint Germainowi, Reiki, Peloha, Jezusowi Sanandzie, czy wreszcie ukłonicie się sobie samym  – Dzieciom Boga, którymi jesteście. Zdecydujcie w dniach ostatnich istnienia starego świata Ziemi, komu się kłaniać i komu oddajecie pośrednictwo do Miłości, która jest w was. Wybór uprościł się do dwóch słów, serce czy umysł.

Kocham Was – JAM JEST Miłością, która was przepełnia.

Prawda to wszystko czym jesteśmy, jesteśmy Prawdą. Kochając siebie kochasz prawdę, którą jesteś. Jaki jest twój stosunek do siebie, taki jest stan pojmowania prawdy. Najmniejsze wątpienie w siebie pozwala na wnikanie iluzji z zewnątrz, to roztwarcie dla niej bram i mocy niszczenia nas samych. Tylko sam człowiek jest tak potężny, że może zniszczyć sam siebie. To czyniąc, zdaje się na wolna wolę swoją i nakręca koło karmy. Pomocą, aby być w pełni Prawdą, jest pełne kochanie siebie, a poprzez to, kochanie wszystkich i wszystkiego bez jakichkolwiek podziałów.

Miłość którą roztaczamy, ułatwi nam pozostanie w prawdzie, jej cudownej boskości. Pozwoli to rozkwitać w nas darom boskości naszej i umacniać się, osiągając pełnię. PRACZĄSTKA BOSKA w każdym człowieku, to posiane ziarno prawdy w nas, a nasza decyzja, aby dać mu energie kochania do jej wzrastania w nas. Kochając Prawdę stajemy się prawdziwymi ludźmi, ludźmi o mocy bogów. Promień boski w każdej istocie jest naszym połączeniem z potęgą całości, ze świadomością i mocą Stwórcy, to nasze łącze z wszechświatem.

Prosto mówiąc, kto rozwija i oczyszcza ten promień, staje się w pełni i świadomie jednym z Ojcem, jego możliwościami i mocą, staje się PRAWDĄ. Nowy czas, który się rozpoczął, to czas rozkwitu prawdy w każdym z nas i coraz łatwiejsze stawanie się nią. Odchodząca iluzja jest decyzją każdego, aby z nią się rozstać, to nasze zadanie i praca. Wszystko co nie jest Prawdą, jest iluzją daną nam na nasze ziemskie doświadczanie. Pomijając jej doświadczanie i pułapki ego, którego zadaniem jest naprowadzić nas na nie, łatwo odnajdziemy drogę wiodącą wewnątrz, poprzez nasze serce. Każdy z nas jest tą drogą, jest PRAWDĄ, to tylko decyzja, wyzwolić i stać się nią, czyli być tym kim jesteśmy, a jesteśmy Prawdą.

Kochając choć najmniejsze ziarenko prawdy w sobie i innym człowieku, dajemy im moc i szanse do rozkwitu. Szukając prawdy na zewnątrz, dajemy się okpić  i szkolić iluzji, wodzić ego, rozprawiać o niej, zamiast najpierw być nią w sobie. Pomyślcie, poczujcie tylko jaki cudowny wyda się świat, gdy zmienimy tylko siebie, przepoimy się miłością, która jest Prawdą, a zacznie znikać strach, walka, pogarda i cała ciemna strona w nas. Łatwo pojmiemy, że wszelkie nawoływania do walki na zewnątrz z jakąkolwiek siłą, jest ucieczką nas samych przed rozwiązaniem tego, najpierw w sobie. Jeden człowiek, każdy z nas, mając wszystko to co jego Ojciec, Stwórca, ma tak ogromny wpływ nie tylko na Ziemię, ale na wszechświat. Dobre dla człowieka były wszelkie doświadczenia jakie miał, aby mógł pomóc sobie podjąć decyzję o tym KIM JEST i stać się tą Prawdą. Dopóki szukamy na zewnątrz siebie przyczyn i odpowiedzi,nigdy nie usłyszymy wewnętrznego głosu, który jest źródłem całej prawdy i twórcą wszystkiego, co istnieje. Zawsze możemy się znajdować pod wpływem zabobonnych wierzeń i skrajnych rozumowań,które nie pozwolą nam zobaczyć swojej własnej, niesamowitej mocy serca i nieskończonego umysłu serca, który naprawdę posiadamy.

KOCHAM WAS – GRZEGORZ

 

Przekaz z dnia 30.07.2012

Prawda to nowy wymiar. Możecie nazywać go jak chcecie, lecz aby w niego wejść należy samemu w pełni stać się prawdą. Całą istotę swoją na wszystkich swoich poziomach, we wszystkich wcieleniach, poprzez wibracje JAM JEST w pełni przeniknąć się prawdą będąc gotowym na jej przyjęcie. Przyjmując ją, to początek, natomiast waszą lekcją waszego przejścia jest zastosowanie i utrzymanie prawdy w waszym życiu.

Jedni z Was poszukują jej na zewnątrz, inni głoszą ją sami żyjąc często w iluzji. Prawda to to, co wewnątrz Was. Tam szukajcie w waszym sercu. Świat zewnętrzny jest waszą szkołą, jest naprowadzeniem, jest kontrastem, jest tłem, jest iluzją, abyście łatwiej w swojej lekcji mogli się zwrócić do swego wnętrza i nauki swoje zaliczyć.

Kiedy postępujecie do przodu w swoim rozwoju, a posuwacie się poprzez zdobywanie wiedzy, poprzez zdobywanie technik, częściej oddalacie się od siebie samych i od zaliczenia doświadczeń bycia człowiekiem na Ziemi. Jedni z Was proponują przyjąć prawdę Biblii, inni głoszą teorie Koranu, jeszcze inni mają kolejne swoje księgi i wielu bardzo jest przekonanych, iż to jest moja prawda, prawda Boga. A JA Wam mówię jakie księgi zechcecie czytać i ich doświadczać, prowadząc o to nawet wojny, to jest to wasza prawda, prawda której doświadczacie, prawda iluzji. Jeśli byłyby Wam niezbędne księgi do waszego zbawienia, do waszego przejścia w prawdę, to jako doskonały Wasz Ojciec, załączyłbym do kołyski każdemu jego księgę. Nie ma jednej drogi na dojście do prawdy. Kochajcie swoje drogi, kochajcie swoje księgi, lecz prawdy szukajcie tylko w sercu swoim, tam macie wszelką wiedzę, wszelką mądrość potrzebną Wam do zaliczenia waszych doświadczeń, waszych nauk.

Nie ma możliwości przejścia w nowy wymiar zaistniały na Ziemi bez stania się samemu prawdą w pełnej prostocie tego słowa. Dokądkolwiek się pomniejszacie, dokądkolwiek szukacie w księgach iluzji, w wiedzy waszych umysłów, w przestrzeniach kosmosu, dotąd coraz bardziej oddalacie się od zaistnienia w cudzie nowego wymiaru, w cudzie królestwa serc waszych.

Jak stać się prawdą? To pytanie niech każdy syn i każda córka moja zada sama sobie i nią prosto się stanie w swoim wnętrzu. Mówiąc słowa: JAM JEST CÓRKĄ/SYNEM BOGA, JAM JEST PRAWDĄ przenikacie prosto się nią, lecz to Wasz wybór, waszej wolnej woli, abyście zechcieli tam pozostać. Kocham decyzję każdego z Was, każdemu daję pomoc, kochajcie tą pomoc, to możliwość zakończenia ciężkiego etapu nauk waszych. Jesteście gotowi scalić je z wszystkich waszych inkarnacji i przemienić w ogrom bogactwa przepełniającego każdego z Was.

KOCHAM WAS