ptaki - Kopia

RECENZJE

Bardzo proszę o podzielenie się odczuciami serca kolejne osoby lekturą książki „Ptaki Prawdziwi Mistrzowie Ziemi”

Gorąco polecam cudowną książkę Grzegorza Kaźmierczaka „Ptaki Prawdziwi Mistrzowie Ziemi” .Książka tak bardzo mnie poruszyła, iż wszelkie blokady w jednej chwili zniknęły z mojego ciała fizycznego oraz z ciał subtelnych moje tak bardzo zranione serce ożyło i Światło rozświetliło całą moją Istotę. Odczułam to bardzo wyraźnie jak leciutkie aksamitne muśnięcie przyjemnej Obecności Miłości Absolutnej. Bardzo kocham Naturę i szczególnie ptaki. Dzięki tej wspaniałej książce przebudziła się moja Dusza całkowicie. Teraz jestem pełna radości i promienieję miłością.

Ptaki uczą nas umiejętności cieszenia się wszystkim bez względu na zewnętrzną sytuację. Ci wspaniali skrzydlaci Mistrzowie, znani są nam od zarania dziejów, zawsze służą nam pomocą. Od nas zależy czy chcemy zauważyć ich poświęcenie  i codzienną troskę. Ptaki to piękni posłańcy Boskiego Źródła, ufajmy więc ich Wyższemu prowadzeniu. Otwórzmy serduszko, by pokochać ich tak bardzo jak oddaje to autor tej pięknej książki. Ufając ptakom uzdrawiamy wszystkie aspekty swojej ludzkiej natury i wyzwalamy nasz olbrzymi potencjał możliwości w przyszłości, czyli stwarzamy energię perspektywy swego pełniejszego, bogatszego życia na tej cudnej ziemskiej planecie.

Pozwolę sobie przytoczyć ujmujący fragment tej książki „Bocian kocha równowagę, kocha harmonie, ma w sobie medytacje, której uczcie się od niego, gdyż on cały jest boską medytacją życia. Cokolwiek robi, skupiony jest cały w sobie, uważny w tej jednej chwili”…”Połączcie się z nim i sami czytajcie, co on naprawdę dla Was przynosi? Czy stawia się nad Wami w czymkolwiek? Jest sam przez siebie wielką harmonią z całą naturą, dba w sensie duchowym i fizycznym o jej higienę i ekologie. Kochajcie czystość natury a tym samym zapraszacie w swe przestrzenie Bociana, który dopełnią tą czystość i samo jego przybycie jest odbiciem Waszych pól i atmosfery, a to wynika ze stanu czystości ludzi którzy tu zamieszkują.,, Z wielką miłością pozdrawiam prawdziwych mistrzów jakimi jawią się obrazem serca autora Ptaki. Dziękuję autorowi książki za to spojrzenie.

Z poważaniem Galina Sosińska

Z całego serca polecam wszystkim książkę „ PTAKI Prawdziwi mistrzowie Ziemi” Grzegorza Kaźmierczaka, wiedza w niej zawarta nie pochodzi ze świata iluzji, jest to Boskie Odczucie Grzegorza, dzięki któremu przekazuje nam całkowicie inne znaczenie ptaków, rolę, jaką pełnią dla nas na naszej Kochanej Matce ZIEMI oraz jak ogromną są dla nas pomocą, czego umysł niestety nie wie.  Tej wiedzy nie można się nauczyć i wyczytać w żadnej innej książce, bo jeszcze takiej nie było, ta jest jedyna i według mnie pierwsza, napisana Boskim Sercem Grzegorza. Treść tej książki może zaskoczyć czytelnika, wprowadza ona nas w całkowicie inny świat, który tak faktycznie jest dla nas ludzi bardzo ważny, ważny w tym, dokąd zmierzamy – do powrotu do Domu, ważny dla naszego rozwoju. Dzięki pomocy tej książki możemy łatwiej odebrać nasze odczucia sercem z połączenia się z Królestwem Ptaków, z ich mocą, z Matką Gają, łatwiej jest wychwycić różne niuanse – książka naprowadza nas na nie, opisując cechy ptaka, które są naszym odbiciem, łatwiej pokochać te piękne Istoty Boskie, którym tak wiele zawdzięczamy. Wszystko to w bardzo piękny, prosty, dostępny sposób przekazuje nam autor książki. W moim przypadku czytając książkę „PTAKI Prawdziwi mistrzowie Ziemi” łączę się sercem, uczuciem miłości w jedno z ptakiem, o którym akurat czytam, automatycznie czuję połączenie z Ziemią, jest pięknie i tak sobie trwam w tym czytaniu. Bardzo jest to wciągające i można byłoby czytać w nieskończoność. Przy każdym ptaku jest trochę inne odczucie energii i w innych miejscach naszego ciała można ją wyczuć, zależy to jednak indywidualnie od osoby i jej połączenia, ponieważ wszyscy jesteśmy JEDNYM, jednak każdy ma swój etap i tempo rozwoju, co szanuję i kocham w innych Istotach Boskich, że są indywidualnością samą w sobie.

Dziękuję autorowi tej bestsellerowej książki, za to, że jest i chętnie się dzieli z wszystkimi, przekazując to co ma najpiękniejszego w sobie, MIŁOŚĆ i MĄDROŚĆ BOSKIEGO DZIECKA, jakim wszyscy jesteśmy.

Kocham cię Grzegorzu i twoje książki też, są dla mnie ogromną pomocą i drogowskazem.

Pozdrawiam i ściskam wszystkich z Boską Miłością, która jest we mnie,  Dorota 

Tak sobie popłynęło,buziaki

Projekt okładki – Maja Popiak

 DEDYKACJA

Książkę tę dedykuję wszystkim Ptakom
jako wyraz mojej wdzięczności i miłości,
którą czuję w sercu.
Każdy z Was
jest moim skrzydlatym przyjacielem,
moją siostrą lub bratem,
a darem tej książki
odwzajemniam pomoc
jaką wszystkie te istoty mi przynoszą,
pomagając w moim budzeniu
i ścieżce, którą podążam.

WSTĘP

Prawda zawarta w tej książce daje obraz ptaków Ziemi poprzez inne spojrzenie na te cudowne istoty naszej planety. Przyjmijcie dar tej książki jako pomoc w otwarciu nowego świata poprzez otwarcie swojego serca, w czym wielką pomocą są ptaki jako nierozdzielna część Gai i miłości jej serca. Otwarcie drzwi do Nowego Świata nastąpiło. To, czy zechcesz wejść do niego Ty – zdecyduj w dowolnym momencie swojej nauki. Biorąc do ręki tę książkę możesz wybrać jednego lub wszystkich przedstawionych tu mistrzów jako przykłady pomocy, którą możesz odnaleźć tuż obok siebie, a której szukałeś dotąd w ezoteryce, kościołach, technikach, nauce czy zewnętrznych mistrzach. Boskie pasma wibracji i światła ma każdy z was, które to poprzez świadome łączenie się z Ziemią możecie uruchomić. Książka ta daje szczegóły takiej pracy, bo te istoty bardzo łączą was z energią drzew, roślin, a poprzez to z całym oddechem i sercem Ziemi.

Ujrzyjcie prawdę o sobie samych, o potędze jaka w was drzemie, a odnajdziecie ją prosto, kiedy przyjmujecie innych jako równych sobie. Ptaki to mistrzowie samych siebie, pokochajcie ich pomoc, ich prowadzenie, jakie wam dają w etapie waszego powrotu do natury, do ponownego połączenia się Dzieci Ziemi ze swoją Matką. Przeniknęliście się światłem wielu istot, a inicjując masowo okultyzm we religiach systemu, zanieczyściliście skutecznie swoje światło, jak i boską energetykę całej planety. Abyście mogli teraz ponownie fruwać, tak jak czynią to ptaki, oczyśćcie się najpierw z tego światła i z czarnej mazi w jakiej tkwiliście przez eony doświadczeń. Ptaki przynoszą wam to wszystko, co potrzebujecie do własnego wzniesienia, do podążenia w nową rzeczywistość, którą już potraficie sami tworzyć. Każdy z nich ma niespotykaną moc i mimo niewielkiego wyglądu pomaga odbudować waszą energetykę, oczyścić świadomość serca, jego światło i tak jak one możecie nauczyć się posługiwać swoją mocą, aby czuć się dosłownie wolnymi jak te ptaki. Wolność to oswobodzenie od ludzkich zmartwień, chorób, strachu, cierpień. I tego właśnie uwolnienia możecie dokonać w praktycznej przemianie, pracując świadomie z waszymi braćmi i siostrami, które są wolne od tych uczuć, bo są przepełnione miłością. Tych prostych form przejawu miłości i bycia w teraz, bycia szczęśliwymi w tym, co jest, w wielkiej obfitości planety Ziemi możecie się uczyć od istot, które tego nie utraciły, aby teraz pomóc człowiekowi to przypomnieć.

Nazywam ich mistrzami, bo człowiek kochał poszukiwanie mistrzów, wcielał się sam w mistrzów dla innych, gubiąc tak siebie, jak i tych, którzy gubili swoją drogę i podążali za guru. Prawdziwi mistrzowie to mistrzowie serca, którzy potrafią w nim być i są pewni tego mistrzostwa w swoim wewnętrznym świecie, który świadomie kreują miłością. Duch ludzki łączy się z każdym, kto rozpuszcza nauki ludzkie w sobie, przekonania człowieka, pozwalając sobie na odczucie siebie jako nieograniczonej doskonałości boskiej.

Ptaki są mistrzami na swym etapie, a w roli jaką przyjęły w cudownej inscenizacji Ziemi uczą was swoim światem, jednak niczego nie nauczając. W żaden sposób nie próbują was zmienić, a pozwalają, abyście w najlepszym dla siebie momencie sami się przebudzili. Tak mówi im miłość, którą czują w sercu, a to zgubił człowiek, bo odszedł od serca i potrzebuje to sobie teraz  przypomnieć.

Ludzkie księgi przepełnione są opisami ptaków, gdzie poza czubkiem swojego nosa widzieliście to ile znoszą jaj, jakiej rozpiętości są ich skrzydła, dokąd wędrują i jak liczna jest ich populacja. Gubiąc własne serce, nie kochając siebie, gubiliście postrzeganie piękna w sobie i w świecie wokół, dlatego też nie dostrzegaliście prawdziwego piękna, jakim są te cudowne różnorodne istoty, które przyjęły skrzydlate role i pierzaste kostiumy we wspólnej waszej nauce. Odczuwając sercem, patrząc nim, widzicie ten sam świat, ale postrzegacie go jako inny. Dziwicie się, że tak bardzo jest cudowny, tak bardzo różny od szarego świata zmartwień, cierpienia, walki, strachu, którego doświadczaliście własnym wyborem. Posługując się umysłem, nie byliście świadomi, że to sami kreujecie swoją rzeczywistość. Próbowaliście zmieniać innych, walczyć z innymi, poprawiać doskonałość swoich ciał, bo zapomnieliście, że to wasza świadomość tworzy to wszystko i że cały świat zewnętrzny oraz wasze ciało wypływa z piękna waszego serca. Ptaki są piękne, są zdrowe i mają doskonałe ciała. Mają świat szczęśliwości i obfitości, bo posługują się sercem, bo tworzą sobie to, co chcą doświadczyć, bo potrafią być w teraz. Swoim codziennym życiem pokazują jak nie gubić się tak, jak człowiek, w pułapce zmartwień, w które on dał się wpędzić. Dlatego właśnie przestaliście latać, teleportować czy chociażby materializować, a te dary są tylko utraconą, zapomnianą czynnością.

Ptaki mają w sobie zapis tych informacji, waszych umiejętności i w etapie rekonwalescencji, jakim jest początkowy etap budzenia się rasy ludzkiej, mogą wam to przypomnieć. Świadome łączenie się z ich mocą daje wam rzeczywistą pomoc, której poszukiwaliście na ludzkich warsztatach, próbując technicznie naprawiać swą doskonałość, jak naprawia się maszynę.

Dokonajcie wglądu w siebie, spójrzcie na siebie inaczej i tym spojrzeniem, odczuciem serca, zauważcie wreszcie ptaki takimi, jakimi one są naprawdę, a zdumiejecie się, bo odczujecie, kim rzeczywiście jesteście sami. To moment, w którym odczujesz kim jesteś i przestaniesz szukać, bo uświadomisz sobie, że wszystko to, czego potrzebujesz, masz naprawdę w sobie.

SPIS TREŚCI:

WSTĘP
1.     WRÓBEL
2.     JASKÓŁKA
3.     SZPAK
4.     BOCIAN
5.     SIKORKA
6.     PLISZKA
7.     GOŁĄB
8.     SROKA
9.     KUKUŁKA
10.  JASTRZĄB
11.  PUCHACZ
12.  ORZEŁ BIELIK
13.  ŁABĘDŹ
14.  WRONA
15.  KRUK
16.  SÓJKA
17.  DUDEK
18.  CZAJKA
19.  GĘŚ
20.  KUROPATWA
21.  GIL
22.  KACZKA
23.  MEWA
24.  DZIĘCIOŁ
25.  BAŻANT
26.  WILGA
27.  SŁONKA
28.  JEŻYK
29.  KOS
30.  KURA
31.  ŁYSKA
32.  CZAPLA
33.  SĘP
34.  PAW
35.  KORMORAN
36.  KAWKA
37.  SŁOWIK
38.  ORLIK
39.  KOLIBER
40.  STRUŚ
41.  GAWRON
42.  SZCZYGIEŁ
43.  INDYK
44.  PELIKAN
45.  SKOWRONEK
46.  DZWONIEC
47.  DROZD ŚPIEWAK
48.  PERLICA
49.  KANAREK
50.  KOWALIK
51.  ŻURAW
52.  PAPUGA
53.  JASTRZĄB
54.  MAKOLĄGWA
55.  CZYŻYK
56.  MANDARYNKA
57.  KWICZOŁ
58.  BEKAS
59.  PRZEPIÓRKA
60.  JEMIOŁUSZKA
61.  RYBITWA
62.  PINGWIN
63.  BŁOTNIAK
64.  PODRÓŻNICZEK
65.  KAZUAR
66.  WYDRZYK
67.  BAK
68.  ŚWIERGOTEK
69.  GŁUPTAK
70.  TUKAN
71.  ALBATROS
72.  MYSIKRÓLIK
73.  CIETRZEW
74.  ZIMORODEK
75.  DZIERLATKA
76.  TRZINIAK
77.  KOBUZ
78.  PASTERZ
79.  JARZĄBEK
80.  KSIĘŻNICZKA
81.  KOPCIUSZEK
82.  GRUBODZIÓB
83.  KRZYŻODZIÓB
84.  PERKOZ
85.  TRZNADEL
86.  AMADYNA
87.  KARDYNAŁ
88.  WDÓWKA
89.  KRETOGŁÓW
90.  KOKOSZKA
91.  KRASKA
92.  ZAGANIACZ
93.  IBIS
94.  GRZYWACZ
95.  PUSZCZYK
96.  CUDOWRONKI
97.  MISZKA
98.  GŁUSZEC
99.  LIROGON
100. FLAMING
101. SZCZUDLAK
102. ŻOŁNA
103. ORZEŁ PRZEDNI
ZAKOŃCZENIE

WSTĘP

 

Prawda zawarta w tej książce daje obraz ptaków Ziemi poprzez inne spojrzenie na te cudowne istoty naszej planety. Przyjmijcie dar tej książki jako pomoc w otwarciu nowego świata poprzez otwarcie swojego serca, w czym wielką pomocą są ptaki jako nierozdzielna część Gai i miłości jej serca. Otwarcie drzwi do Nowego Świata nastąpiło. To, czy zechcesz wejść do niego Ty – zdecyduj w dowolnym momencie swojej nauki. Biorąc do ręki tę książkę możesz wybrać jednego lub wszystkich przedstawionych tu mistrzów jako przykłady pomocy, którą możesz odnaleźć tuż obok siebie, a której szukałeś dotąd w ezoteryce, kościołach, technikach, nauce czy zewnętrznych mistrzach. Boskie pasma wibracji i światła ma każdy z was, które to poprzez świadome łączenie się z Ziemią możecie uruchomić. Książka ta daje szczegóły takiej pracy, bo te istoty bardzo łączą was z energią drzew, roślin, a poprzez to z całym oddechem i sercem Ziemi.
Ujrzyjcie prawdę o sobie samych, o potędze jaka w was drzemie, a odnajdziecie ją prosto, kiedy przyjmujecie innych jako równych sobie. Ptaki to mistrzowie samych siebie, pokochajcie ich pomoc, ich prowadzenie, jakie wam dają w etapie waszego powrotu do natury, do ponownego połączenia się Dzieci Ziemi ze swoją Matką. Przeniknęliście się światłem wielu istot, a inicjując masowo okultyzm we religiach systemu, zanieczyściliście skutecznie swoje światło, jak i boską energetykę całej planety. Abyście mogli teraz ponownie fruwać, tak jak czynią to ptaki, oczyśćcie się najpierw z tego światła i z czarnej mazi w jakiej tkwiliście przez eony doświadczeń. Ptaki przynoszą wam to wszystko, co potrzebujecie do własnego wzniesienia, do podążenia w nową rzeczywistość, którą już potraficie sami tworzyć. Każdy z nich ma niespotykaną moc i mimo niewielkiego wyglądu pomaga odbudować waszą energetykę, oczyścić świadomość serca, jego światło i tak jak one możecie nauczyć się posługiwać swoją mocą, aby czuć się dosłownie wolnymi jak te ptaki. Wolność to oswobodzenie od ludzkich zmartwień, chorób, strachu, cierpień. I tego właśnie uwolnienia możecie dokonać w praktycznej przemianie, pracując świadomie z waszymi braćmi i siostrami, które są wolne od tych uczuć, bo są przepełnione miłością. Tych prostych form przejawu miłości i bycia w teraz, bycia szczęśliwymi w tym, co jest, w wielkiej obfitości planety Ziemi możecie się uczyć od istot, które tego nie utraciły, aby teraz pomóc człowiekowi to przypomnieć.

Nazywam ich mistrzami, bo człowiek kochał poszukiwanie mistrzów, wcielał się sam w mistrzów dla innych, gubiąc tak siebie, jak i tych, którzy gubili swoją drogę i podążali za guru. Prawdziwi mistrzowie to mistrzowie serca, którzy potrafią w nim być i są pewni tego mistrzostwa w swoim wewnętrznym świecie, który świadomie kreują miłością. Duch ludzki łączy się z każdym, kto rozpuszcza nauki ludzkie w sobie, przekonania człowieka, pozwalając sobie na odczucie siebie jako nieograniczonej doskonałości boskiej.

Ptaki są mistrzami na swym etapie, a w roli jaką przyjęły w cudownej inscenizacji Ziemi uczą was swoim światem, jednak niczego nie nauczając. W żaden sposób nie próbują was zmienić, a pozwalają, abyście w najlepszym dla siebie momencie sami się przebudzili. Tak mówi im miłość, którą czują w sercu, a to zgubił człowiek, bo odszedł od serca i potrzebuje to sobie teraz  przypomnieć.
Ludzkie księgi przepełnione są opisami ptaków, gdzie poza czubkiem swojego nosa widzieliście to ile znoszą jaj, jakiej rozpiętości są ich skrzydła, dokąd wędrują i jak liczna jest ich populacja. Gubiąc własne serce, nie kochając siebie, gubiliście postrzeganie piękna w sobie i w świecie wokół, dlatego też nie dostrzegaliście prawdziwego piękna, jakim są te cudowne różnorodne istoty, które przyjęły skrzydlate role i pierzaste kostiumy we wspólnej waszej nauce. Odczuwając sercem, patrząc nim, widzicie ten sam świat, ale postrzegacie go jako inny. Dziwicie się, że tak bardzo jest cudowny, tak bardzo różny od szarego świata zmartwień, cierpienia, walki, strachu, którego doświadczaliście własnym wyborem. Posługując się umysłem, nie byliście świadomi, że to sami kreujecie swoją rzeczywistość. Próbowaliście zmieniać innych, walczyć z innymi, poprawiać doskonałość swoich ciał, bo zapomnieliście, że to wasza świadomość tworzy to wszystko i że cały świat zewnętrzny oraz wasze ciało wypływa z piękna waszego serca. Ptaki są piękne, są zdrowe i mają doskonałe ciała. Mają świat szczęśliwości i obfitości, bo posługują się sercem, bo tworzą sobie to, co chcą doświadczyć, bo potrafią być w teraz. Swoim codziennym życiem pokazują jak nie gubić się tak, jak człowiek, w pułapce zmartwień, w które on dał się wpędzić. Dlatego właśnie przestaliście latać, teleportować czy chociażby materializować, a te dary są tylko utraconą, zapomnianą czynnością.

Ptaki mają w sobie zapis tych informacji, waszych umiejętności i w etapie rekonwalescencji, jakim jest początkowy etap budzenia się rasy ludzkiej, mogą wam to przypomnieć. Świadome łączenie się z ich mocą daje wam rzeczywistą pomoc, której poszukiwaliście na ludzkich warsztatach, próbując technicznie naprawiać swą doskonałość, jak naprawia się maszynę.

Dokonajcie wglądu w siebie, spójrzcie na siebie inaczej i tym spojrzeniem, odczuciem serca, zauważcie wreszcie ptaki takimi, jakimi one są naprawdę, a zdumiejecie się, bo odczujecie, kim rzeczywiście jesteście sami. To moment, w którym odczujesz kim jesteś i przestaniesz szukać, bo uświadomisz sobie, że wszystko to, czego potrzebujesz, masz naprawdę w sobie.

WRÓBEL

Ukochani. Wróbel to istota boska, tak jak człowiek. Jest tylko na innym etapie nauk, jest kreacją waszego świata i przybył tu z przestrzeni Boskiego Źródła. Szary Wróbelek jest niepozornym ptakiem, tak go postrzegacie, jako mało barwnego, szarego, zwyczajnego, pospolitego, niczym niewyróżniającego się pośród innych, żyjących wokół przepięknych ptaków, wielością barw mieniących się wszystkimi kolorami tęczy.

Wróbel obdarza świat szczebiotem, ćwierkaniem tak pospolitym, że nie zwracacie na niego uwagi. Jest codziennością na wielu podwórkach, domownikiem, ozdobą ludzkich chat i firmamentu krajobrazu wsi i miast. Przenika pod dachy waszych domów, aby być blisko człowieka, a sami nazwaliście go domowym.

Popatrzcie teraz sercem na przestrzeń boską swego życia i skierujcie uwagę na domownika, który jest tak blisko was, choć tak mało zauważalny. Jego wibracje przynoszą wam boskość i mają tonacje dźwięków miłości zawartych w swym śpiewie. Ten dźwięk uzdrawia miłością domowników, którymi opiekuje się niestrudzenie. Wróbel przenosi najlepsze energie z jednej chaty na drugą i tak niweluje ludzkie waśnie. Przenika się wibracją drzew, zespala się z nimi, a moc tych drzew niesie jak najbliżej człowieka, aby uwić mu oazy, aby go tym opatulać. Swoim śpiewem, nazywanym ćwierkaniem, przenika boskimi wibracjami swego głosu, w którym skumulował potężną moc natury.

Nie docenialiście go często, bo krył się pod szarością, abyście na jego tle zauważyli piękno siebie, abyście w jego delikatnych przestrzeniach zobaczyli piękno waszych barw, waszego dźwięku głosu i miłości, którą umiecie tym głosem wyrażać.

Uczcie się od Wróbelka prostoty wyrażania, skromności zachowania, wsłuchując się w jego ćwierkanie, w barwę dźwięku, w mowę jego ciała i wibracje jego skrzydełek. Odczujcie, ile w tym śpiewie jest czułości, piękna, miłości, opieki, wdzięczności i radości życia. To boski śpiew, niosący uzdrawiające wibracje miłości, oczyszczający zagrody ludzkich domostw, pełne zgrozy, kłótni, walki, pogardy, cierpienia, gdyż zapomnieliście o swoim pięknie, zgubiliście obraz tego, kim jesteście oraz jak jesteście cudownie doskonali.

Mały Wróbel to wielki dar Matki Natury. Uczy was, abyście mogli z jego pomocą, z jego wzorem, przeniknąć się boskim śpiewem i zapomnieć o nierzeczywistym świecie, który uwiliście sobie w swoich gniazdkach, pełnych zmartwień, cierpień, trudów, które spowodowały, że przestaliście latać. Przypatrzcie się Wróbelkom, jak się radują, jak cieszą się każdym okruchem chleba, który w porywie waszego ocknienia łaskawie im rzucicie.

Pojednajcie się z nim, bo to część natury, bo to Dar Ziemi, Wielkiej Matki, która ćwierkaniem Wróbla do was przemawia. Powrót człowieka do natury to jedyne wielbienie Boga, to przyjęcie jedności z całym jej przejawieniem. Tak pojmowana natura to jedność, odczuwany jako jedyny Bóg, którego pokochanie daje wam odnalezienie Boga w sobie samym i odczucie, kim jesteście.

Wróbel uczy was miłości, uczy kochania siebie, kochania natury, kochania pogaństwa, które tym samym wyrażacie. Kiedy to uczynicie, pokochajcie Wróbla na ludzkich domowych podwórkach, a wdzięczność i miłość, którą mu wyrazicie, to wielka zapłata Boskich Dzieci, którymi świadomie się budzicie wraz z całą biosferą, którą Wróbel świadomie jest.