2015.11.23 Duchowość (1)

 

Przekaz z dnia 21.02.2013

Partia Prawych nie powstanie w Królestwie Serca, nie będą też potrzebne 144 tys. biblijnych ławników, zasiadających wraz z Jezusem na tronie władzy ziemskiej. Królestwo Serca, które powstaje to wynik efektu pracy nad sobą, rozwoju duchowego. Uczyniliście z prostej pracy nad sobą dziedzinę nauki, przepajacie się wiedzą szukając po omacku najskuteczniejszych metod, które Was wyniosą w wyżyny oświecenia.

Ukochani moi, prawda transformacji, to jedna decyzja w tu i teraz, skierowanie się do serca i jego uniesienie miłością. Dar wzrastania, to boska droga wejścia w nieograniczoność ciągłego rozwoju, przemiany i samoświadomości budzącej się w Was. Utkwiło wielu w paraniu się channelingami zewnętrznymi, próbującymi odwrócić Was od samych siebie, dając inne atrakcyjne drogi, lecz prowadzące krok po kroku, do nowych skuteczniejszych więzień. Moc rozmowy z Bogiem ma każdy z Was o ile jest tylko gotowy na porozmawianie z sobą samym, z jedynym pośrednikiem, będącym w waszym SERCU. Ukrzyżowanie Jezusa, jednego z synów, Ziemi to prawda okultyzmu, świadome zadawanie innej istocie bólu. Przepajaliście się tym, a potem doświadczaliście, iż ból i cierpienie powracały do Was samych. Moc obrazowości czyniona przez te rytuały dawała efekt kumulacji czarnym mocom panującym nad Ziemią.

Kochani moi, każdy z Was ma najpotężniejszą czystą moc we wszechświecie. Jesteście istotami przybyłymi ze światła, dlaczego nie korzystacie z tych cudownych mocy miłości, którą jesteście? JAM JEST Prawdą w Was samych, kochając mnie, kochacie siebie. Kiedy kochacie zewnętrzne techniki, wiedzę umysłów, kochacie iluzję rzeczy, które tym samym tworzycie. Prawda jest wewnątrz Was, tam ją odnajdujcie, to prawda o boskiej waszej istocie i potędze nieskończonej energii zwanej miłością.

Dawno, dawno temu posługiwaliście się tą mocą miłości, lecz poprzez metodę małych kroczków oddaliście panowanie i utraciliście, poprzez “okradzenie” Was z cudownej złotej energii, którą oddajecie teraz sami w pokłonie czoła, składając ją swoim bogom do dziś. Ofiary tak spełnione przenoszą się na wasze ubóstwo, na okradanie samych siebie z najcenniejszego skarbu jaki macie. Patrząc oczyma boskimi zauważylibyście jak wzrasta wasze światło w miarę prostej pracy w sercu swoim. Tak zamykacie się na niewidzenie własnego więzienia, iż sami wręcz walczycie o utrzymanie krat swego zniewolenia. Dajecie moc energii dla pracy swojej, dla walki z wszystkim, dla dogmatów religii, iż nie zostaje jej na tyle, aby mogła się ona pomnażać w Was powodując proste samowzrastanie. Ciała wasze pokazują nieuczciwość, nieszczerość do samych siebie, dając wyrażenie płaczu duszy i napomnienia symptomami ciała.

Ukochani, obierzcie prosty kurs na kochanie siebie, pojednajcie się z wszystkimi istotami, kochając ich tą samą miarą, którą kochacie siebie. To co zaistnieje wkrótce, to powrót do waszej pierwotnej mocy, poprzez proste, pogańskie doświadczanie Boga w Was samych i całej przyrodzie. Da to wyzwolenie z wiążącego Was świata, same odpadną kajdany, a to co nastąpi, to stan Królestwa Niebieskiego, o którym mówił Wam Jezus, to stan Królestwa Serca Boga – Człowieka, który się przebudził.
Nie ma nikogo wśród Was, kto jest na Ziemi i nie przyjął zadania rozwoju duchowego, lekcji mistrzostwa swego, w których właśnie jesteście. Patrząc sercem, prosto i łatwo poczujecie Boga w sobie i wówczas nie zechcecie już szukać go gdziekolwiek w świątyniach, czy niebiosach. Pokochacie odwiedzanie jedynej świątyni, jedynej nie zbudowanej ręką ludzką, a rozpoczniecie prawdziwie bez pomocy celebrujących kapłanów rozmawiać ze mną. Każde rozmawianie ze mną to prosta świadomość, że jesteśmy jednym ojcem i synem, czy córką. Rozmowa z Bogiem, to rozmowa z Wami samymi, z samym sobą poprzez czystość swego własnego serca, a rozwój duchowy, to droga jednoczenia się mnie i ciebie, to droga stawania się jednym.

Ukochani, ujrzyjcie tą prostą prawdę, wejdźcie na drogę serca, ta droga sama doprowadzi Was do waszej godności, do spełnienia, poprzez proste słuchanie podpowiedzi w sercu. Królestwo Serca, które Wam się otwiera jest odbiciem świata, który stwarzacie wewnątrz, jest nowym etapem waszej szczęśliwości, waszego odpoczynku, obfitości i radości, jakich tu doznajecie, wkraczając w nie.

Kocham Was – Grzegorz