Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

CZY OCZYSZCZAĆ SERCE?

Ziemia dnia 17 maja 2018r.

Ukochani! Każdy z nas ma wybór czy obrać Drogę Serca i wkraczać w Nowy Świat czy posłuchać starego programu w EGO – Świadomości Człowieka podsuwające nam odrzucenia, a potem strach stymulowany przez Gadzi Móżdżek mówiący: WALCZ ALBO UCIEKAJ!!!

Ukochany! Przyjrzyj się sobie i zaobserwuj grę poprzez EGO o Ciebie. To program tego świata, w którym się budzisz lub głęboko jeszcze śpisz w skorupce świadomości mentalnej Człowieka. EGO daje Ci przenikanie wciąż nowymi programami emitowanymi zewsząd, a Ty myślisz, że to Twoje myśli wyedukowanego Człowieka, a zapominasz, że jesteś w Matriksie, że stworzono Cię jako niewolnika z syndromem umniejszenia abyś zawsze poszukiwał PANA ponad sobą.

Ukochany! Dostrzeż ten sprytny program podsunięty Ci przez mitologię potem religię, a teraz telewizor, komputer i komórkę. Wszystko to miało za zadanie w pozorze naturalności, w iluzji „wolnej woli” władać Tobą, a Ty się łudziłeś, że sam wybierasz to umysłem.

Kochany! Ten świat zainteresowany był podniesieniem jednak tylko Twojej wydajności, dlatego nazywał serce pompą, abyś je rozwijał w sposób kontrolowany, a strumień energii aby płynął do wartości nadrzędnych, którymi ten świat Cię „obdarował”. Kiedy chciałeś wyjść prawdziwie trafiałeś na ogrodzenie elektryczne, które miało niesforną owcę nauczyć morestu. Przypomnieć Ci, że takie zawarłaś sam pakty, klękając przed Panem Ciemności, składając mu sakramentalne ofiary z siebie, dosłownie błagając Bestię aby Cię przyjął, bo mu powierzasz swoje ciało, dusze, serce i życie. Pokazywał Ci potęgowany strach w Tobie, że sam sobie nie poradzisz, bo zapomniałeś boskiego tworzenia, bo te kreacje oddałeś Gadziemu Światu oferującemu Ci produkt ciągłego umierania.

Ukochany! Przytomniejesz teraz, bo Ty Jesteś życiem wiecznym, a to było tylko doświadczenie w iluzorycznym śnie Twego Ducha. Teraz łączysz się ze swym duchem Świadomością Serca i przyjmujesz przebudzenie, dosłownie ożywiasz ten świat. Nie tylko powstajesz z kolan, z błagania Bestii o miłość ale czujesz, że to Ty zawsze byłeś miłością, bo tym jest Życie, które teraz przyjmujesz ja DAR.

Ukochany! Zobacz siebie, jak ten świat wodził Cię na postronku, jak Tobą manipulował umysłem, którym się zachłysnąłeś. Teraz pojmujesz prawdę, dlaczego odrzucał Cię od SERCA, kiedy prawdziwie chciałeś je przebudzić. Widzisz teraz jak grało EGO jak szukało dyskredytacji, każdego, kto mówił o MIŁOŚCI Z SERCA, a nie o jej plagiacie podanym regułkami umysłu w Trupim Świecie.

Ukochany! Nietrudno nawet umysłem Człowieka Niewolnika zrozumieć, że zwodzono Ciebie, a Ty się zacietrzewiałeś i chciałeś zdyskredytować, a najlepiej osądzić „taką miłość”. To jednak był tylko element programu kontroli aby „owce” pilnowały same siebie aby myślały, że są wolne, aby myślały, że mają wolną wolę. A jednak tu wszystko było pod kontrolą, a przede wszystkim Twoje myśli, dlatego się tak obawiano, że podniesiesz wibracje sercem i napierano abyś nie opuścił starego świata więzienia, abyś się nie wymknął dla Pana Matriksa, Jahwe czy Lucyfera.

Ukochany! Jesteś, aż tak ważny, bo przebudzenie Ciebie jest rozbłyskiem światła w nas wszystkich, bo jesteś JEDNOŚCIĄ MIŁOŚCI.

Kocham Cię – Grzegorz

SERCE CZŁOWIEKA

Fragment książki PRAWDA SERCA Elementarz Nowej Ziemi

Nastał nowy wymiar. Otwieracie nowy świat, wkraczacie w przestrzenie Nowej Ziemi, której świat wchodzicie z pomocą serca w każdym z was. Odnowienie człowieczeństwa, zakończenie jego nauk jest możliwe i rozpoczyna się pracą, z chwilą wejścia w przestrzeń serca człowieka. To jedyny prawdziwy świat, jaki istnieje i on zawsze mieścił się wewnątrz was. Jesteście doskonałymi istotami i w nauce zgłębienia człowieczeństwa dostaliście dar drogi poznania świata poprzez umysł. Darem umysłu zanurzyliście się w otchłani świata czarnego, do którego zgłębienia przyczyniło pokierowanie się rozumem człowieka.
Dar serca boskiego ma każdy z was. Jest to organ niepodważalnie najważniejszy w waszej istocie, w człowieczeństwie, w którym jest ono soczewką przejścia, będącą wielką tajemnicą wszechświata. Serce samo z siebie jest doskonałe, o nieskończonych możliwościach tworzenia przestrzeni i możliwości stwarzania nim wszystkiego. Poprzez serce człowieka możecie łączyć się z kimkolwiek zechcecie, tak na waszej planecie, jak i z istotami całego wszechświata. Porozumiewanie się nim jest bezpieczne i nie jest tak jak channelingi, które podawane wam poprzez umysł, bywały próbami manipulacji boskimi istotami, które w tych umysłach gubiły się. Poprzez serce otwieracie nowe światy, nowe przestrzenie, w których możecie stwarzać swe nowe światy. Sercem tworzycie swój świat materialny i kształtujecie swoje ciała na podobiznę Boga, którym sami jesteście. W nowym świecie, świecie Prawdy Serca, zdajecie już sobie sprawę z jego potęgi, iż to właśnie w nim, a nie na zewnątrz dokonuje się boskie tworzenie świata zewnętrznego. Świat waszych form potrzebny wam do nauki, do doświadczenia, powstaje zawsze w sercu i tu już jesteście świadomi, że wszystko to, co na zewnątrz wypływa z was, jest hologramem stanu świadomości i prawdą nauki, w jakiej jesteście. Pomoc serca w zaistnieniu w Nowej Ziemi jest podstawą, gdyż bez niego nie przetworzycie starych spraw doświadczania człowieka, niedokończonych lekcji i zagubień, które sobie stworzyliście.
Ukochani, boskie serce to majstersztyk, którego cud możliwości nauka człowieka rozpoczyna poznawać. Jego zasięg przenikania jest niczym nieograniczony. Jego moc dokonywania przemian jest najpotężniejsza, a światło, które nim przekształcacie, staje się widmem o najwyższych częstotliwościach, rozpuszcza najtrwalsze skamieliny światła czarnego.
Dokonajcie wglądu w swoje własne serce, a z pomocą tej książki i swojej miłości, kochania siebie, oczyśćcie je przywracając mu pierwotne możliwości, takie jakie miało zawsze. Proces oczyszczenia to etap przejściowy, uwalniania się jako smoła waszych doświadczeń umysłu człowieka i rekonwalescencji, etapu przypominania zapomnianych umiejętności, wzbogaconych o nowe pasma poznania. Odkrywajcie je i radujcie się nimi, pamiętając o wielkiej odpowiedzialności za potężne efekty, które tym sercem możecie czynić, odpowiedzialności za światy, które tym sercem możecie tworzyć.
Miłość jest wibracją najwyższą i powstaje w sercu, a świadomie ją pomnażając stwarzacie świat nią przepełniony. To świat bajki, realnego raju, który z dziecięcą łatwością, czystością waszych serc możecie bezsprzecznie tworzyć. Wielkość tego daru pokochajcie, a świadome kierowanie się na serce, na prawdę zawartą w nim, daje nowy świat, Nową Ziemię. To jest najkrótsza podpowiedź, jaką możecie przyjąć, aby samemu kroczyć poprzez Nową Ziemię i radować się zagospodarowywaniem tych przestrzeni.

 

Z SERCA O SERCU

Kochani! Nowe czasy w które weszliśmy, wymagają nowej świadomości, nowej wiedzy, nowego sposobu poruszania się w nowych wibracjach Ziemi i świata wokół. Patrząc dalej danym nam umysłem, będziemy jednak dalej doświadczać starego, zamiast przejść w nowe i zacząć tym być, a nie tylko o tym mówić. Płynne przejście w nowe wibracje będzie postępowało u tych, którzy posłużą się sercem i poprzez świadomą pracę, połączenia umysłu ze świadomością serca.

Każda istota obecna na Ziemi może pomóc najpierw sobie, potem wibracjami wybudzonego serca stwarza rozliczne odczucia w każdym, pomagając im w ich przebudzeniu. Prawdą mego serca jest praktykowanie wibracji miłości sercu, a przepełniwszy nią przestrzeń, zapełniamy ją, a inne wibracje dotąd utrudniające nam wzrastanie, zaprzestają się rozprzestrzeniać, a w końcu istnieć. Nie ma innej prostszej drogi jak w pełni rozpoczęcie od siebie i samemu napisanie tego „doktoratu”, a praca ta sama przepromieniuje jedność jaką jesteśmy i świadomie teraz możemy się nią stawać. Podarujmy sobie ten cud przemiany w nas, w naszych sercach, ukazując światu prawdę o tym KIM JESTEŚMY i jakim cudownym darem wszyscy dla wszystkich jesteśmy. Pramoc pradawnego człowieka została rozniecona i wibracjami miłości w sercach naszych możemy rozniecić te pracząstki w nas, stając się ponownie w pełni i świadomie Istotami Boskimi.

Pomagać można każdemu, kto zagubił się w niskich wibracjach na Ziemi, lecz warto pamiętać, że każdego wcielenie jest na miarę świadomości nas samych, dając godność każdemu samodzielnego napisania i kulminacji nauk, często pracy tysięcy wcieleń. Proszenie sercem jest wielką nauką wzajemności, a jest to zawsze obustronna pomoc. Dawanie i branie to nauka wspierania się w trudnych często naszych naukach. Pomocą każdemu można być, bacząc jednak, aby jego woli nie naruszyć i przez to nie naruszyć swojej.

Prawda w sercu raz przyjęta, roznieca żar dalej nas prowadzący w drogach i wyborach. Każde serce jest taką konstrukcją, iż ma tylko jedno przejście i wiedzie bardzo prostą drogą. Pożytku nie ma z różnych technik tworzących w sercu iluzje. Iluzje samoczynnie odchodzić zaczną, gdy posługiwanie sercem zaczyna być faktem. Nie ma innej możliwości jak taka droga, bo to droga do boskości, którą w głębi swojej istoty zawsze byliśmy. Każdy z nas ma kolejny wybór, podpowiedź i ogromne ułatwienie, że taka droga istnieje i możesz ją wybrać.

Kocham moje serce – Grzegorz

JEDNOŚĆ SERC

Przekaz z dnia 04.02.2012
Jestem Wami, a Wy Mną, nie ma nikogo poza naszą jednością ze Mną. Jestem wszystkim. Każdy kto oczyści świadomie swe serce, może zdecydować o pełnym zjednoczeniu się z Jednością. Ty i Ojciec to jedno, przyjmując tą świadomość, budzicie na powrót swoją boskość. Boskość rasy człowieka obudzona w prostym odnowieniu się w sercu, jest powrotem potęgi boskiego gatunku, jego królestwa, które na powrót zostało uruchomione na Ziemi.

Boskie Dzieci, którymi zawsze byliście, masowo budzą się i łącząc się w jedno serce, zwielokrotniają swą moc w swym powrocie. Przełom, który się dokonał, jest urzeczywistnieniem waszych boskich energii miłości i ich rozpuszczania narzuconego Wam strachu, cierpienia, którego chcieliście doświadczyć. Zdobywając nowe doświadczenie, na przestrzeni tysięcy wcieleń, zdecydowaliście na powrót i odtworzenie świata, który utraciliście.

Pierwotne plemiona, zachowały Wam w swych sercach prawdy, które teraz doceniacie. Zaborczość umysłów odchodzi, a miłość płynąca z serc Waszych oczyszcza zbiorową świadomość Was przytłaczającą.Każdy kto świadomie przyłączy się do JEDNOŚCI SERC Boga – Człowieka, tym samym zdecyduje o transformacji swojej i da pomoc Bogu, którym jesteście. Inaczej mówiąc, każdy kto pokocha wszystko i wszystkich, bez dzielenia barw na “złe i dobre”, da pomoc wielkiej przemianie. Pomocną praktyką może być codzienne świadome łączenie się z Jednością Serca wszystkich istot. Wybrzydzając “ciemnymi mocami”, walką z nimi, sami tworzycie i utrzymujecie to w sobie. Barwy te są tylko pomocą, abyście w sobie mogli zobaczyć kontrast swej boskości i łatwiej wybrać.

Wszystkie Dzieci Ziemi są równie doskonałe, niezależnie od ról jakie na Ziemi zdecydowały się doświadczyć. Każdy z Was kto ocenia kogokolwiek, piętnuje, sądzi, tak naprawdę degraduje swoją boskość, ocenia siebie. Lęki, odczucia demonów to dar Miłości dla każdej duszy, która chciała tego doświadczać. Miłość, którą jesteście jej żywym przejawem, jest gotowa zaistnieć bez potrzeby doświadczania świata strachu, który odchodzi.

KOCHAM WAS

Kocham Was

CZY UMYSŁEM ZROZUMIESZ SERCE?

Przekaz z Serca z dnia 03.08.2016r

Ukochani! Nastała wielka moda na Ziemi, na mówienie o sercu, na mówienie o miłości, jednak jakże wielu tej miłości nie czuje, bo serca mają zamknięte kompletnie, a Dusze ich odeszły. Dopiero oczyszczonym sercem z programów świata, w którym się budzisz, zobaczysz tę prawdę, a jeśli ją odczujesz, uświadomisz sobie, że jednak jesteś na Ziemi pionierem.

Ukochani! Programy czarnych odchodzących światów, które sami stworzyliśmy na naukę, zakorzenione w naszej świadomości, mówiły nam, to wszystko, co chcieliśmy usłyszeć i podawane to zostawało poprzez tzw. „rozwój duchowy”, mówiący poprzez Ego Świadomość, że jesteście wzniesieni w sercu. Mało tego, te programy domagały się ukrzyżowania przejawów świadomości autentycznie wypływających z serca, agresywnie ją piętnując próbując ją zakwalifikować, jako największe zło.Te energie dbały o to aby to nie zostało ujawnione, aby ludzie tego nie poznali, bo po co ich straszyć.

I to jest Prawda, która obnaża tych, którzy wybrali pozostanie w mackach czarnego świata i w etapie przebudzenia serwują nam nauki, próbujące zahamować wielką przemianę. Istoty sterujące globalną świadomością Czarnego Świata, Matrixa, w którym uczyliśmy się w taki sposób, próbowały przedłużyć lekcje i straszyć innych, atakując każdego, kto budzi się w sercu, wiedząc, że jak budzi się jeden to budzą się wszyscy. Dlatego tak niespotykaną agresją zieją ci, co nie zechcieli uwolnić czerni w sobie, dlatego dostają projekcje i zadania zaatakowania wszystkiego, co się rozjaśnia. Jest to typowe dla tych, co sami odrzucili szansę budzenia się przez Prawdę Serca, jest to wręcz uwarunkowane, aby nakarmiwszy się, gryźć wszystkich, co tą drogą chcą iść i ich odstraszać, wprowadzając w projekcje ego – umysłu, strach.

Miłość Serca w żaden sposób nie jest zrozumiała umysłem człowieka, stworzonym jako zestaw programów, taśm odtwarzających aplikacje potrzebne do spełnienia się w zakresie częstotliwości ,,Panów”. Dopiero, kiedy wymykasz się im, wchodząc w wibracje prawdziwej miłości, która jest jedynie w sercu, która była mylona z jej substytutem, płynącym poprzez programy zauroczenia w umyśle, dając nam namiastkę spełnienia się, zamiast po prostu Bogiem Miłości być, wkraczając w Przestrzeń Serca.

To, że jesteś Bogiem, tak naprawdę nie jest do przyjęcia dla ludzkiej Istoty posługującej się programami nisko-wibracyjnych światów, zawartych w umyśle. Wychodząc z częstotliwości panującego czarnego świata na Ziemi poprzez serce, praktycznie jednak nie od razu doświadczasz komfortu, bo w momencie budzenia, do Twego światła, manipulacyjnie jest przyciąganych wiele Istot czarnego światła. Niektóre z tych Istot z tymi zadaniami po prostu na Ziemię przybyły, aby uniemożliwić przebudzenie Dzieci Ziemi i doprowadzić chociażby do zniszczenia Ziemi, zamiast przejęcia jej przez autentyczne Dzieci Matki.

Zobaczcie jak to się przejawia, jak przez Trupi panujący świat w subtelny sposób, przejmowanych jest wielu naszych Braci i Sióstr, jak fora internetowe zapełniają się destrukcyjną energią, ale pocieszające jest to, że nie ma pozytywnych wpisów, bo rośnie świadomość, a to dawałoby pożywkę dla tych Istot, które na zasadzie kamikadze mają zniszczyć Światło, które się nieuchronnie jawi, są tak niesamowicie prowadzeni przez programy EGO nakładające się na ludzki umysł.

Umysł człowieka jest racjonalny, ułożony na prawdach i zasadach, które zostały temu człowiekowi wszczepione. Świadomość Serca tworzy niepojętą moc łącząca Ciebie z Twoim Duchem i masz tam wszelką wiedzę potrzebną Ci do spełnienia siebie, do przemiany, jakiej cudu doświadczasz na Ziemi.

Jesteś wolny, bo Jesteś Miłością niezależnie na jakim etapie jesteś. Może reprezentujesz czarne światy, które Ci mówią, że jesteś świetlisty, które w nagrodę za wierną służbę dały Ci dary jasnowidzenia, ale jest to widzenie w ramach niewoli więzienia, którym Ty sam jesteś.

Pokochaj Prawdę swego własnego serca, bo nie zależnie ile masz na nim smoły czarnych doświadczeń, to miłość w nim zawsze spowoduje, że i tak rozbłyśniesz, i pryśnie iluzyjna mara czarnego świata, który widziałeś dotąd. Potrzebowałeś tego, aby poznać różnice, dlatego tak zapamiętale grałeś swoją rolę w wewnętrznym przekonaniu, że uczestniczysz w wielkiej przemianie świata, a ja jednak Ci mówię, że ją blokowałeś, bo grałeś jednak w drożynie, która zniewalała Ziemię.

Nauka, którą były Czarne Światy, jest skończona, gdyż przerodziła się ona w okupację, a zgoda na wykorzystywanie Dzieci Ziemi, byłaby oznaką nie kochania siebie. Dzieci Ziemi jako globalna świadomość, budzą się, a rozbłysk pierwszej Istoty jest końcem starej rzeczywistości. Jest obnażeniem Prawdy, jakie energie zasilały też Ciebie, tworząc Ci iluzję ciała, bo byłeś im potrzebny, jako nadzorca w więzieniu dla Twoich Braci i Sióstr.

Nie dziw się teraz, że czarna moc opuszcza Ciebie, bo jej światło w przestrzeni Ziemi słabnie. Nie dziw się, że nadchodząca noc może być ostatnią nocą na Ziemi, a rozświetlenie Światła Miłości Matki Ziemi i jej Dzieci jest końcem starej rzeczywistości i Prawdą obnażenia Trupiego Świata. Nie lękaj się nadchodzącej nieuchronnie nocy żywych trupów, bo Jesteś Miłością, a w miłości nie ma miejsca na lęk, na strach, będący czarną barwą z doświadczeń, z których wychodzimy. Wielu naszych Braci i Sióstr wybrało ten świat, nie chcieli opuścić umysłu człowieka i postrzegania, poprzez jego nisko-wibracyjne łącza świata własnej nauki, dlatego oni odchodzą.Nie jest to straszenie nikogo, bo w swoim sercu odnajdziesz własną Prawdę Serca, bo gdy kochasz , znika Era Strachu.

Jesteś Miłością, dlatego w miłości kochasz ich wybór i nie porusza Cię horror, który dosłownie wisi, a o przedłużanie tej chwili, ciągle trwa gra. Miłość Serca jest wolna od emocji ludzkiego świata, bo je przerobiłeś jako człowiek, a przepełniają Cię nowe uczucia i w żaden sposób ich nie zrozumiesz umysłem, ani zwodzącymi Ciebie odczuciami Czarnych Światów, które zajęły Twoje ciało, wypędzając Duszę. Ten proceder na Ziemi jest skończony, bo jest to gwałcenie przestrzeni Miłości, którą teraz Planeta nieuchronnie się staje i to bardzo chciały zataić światy, które zajęły Ziemię.

Obnaża się Prawda i nikt jej nie potrzebuje udowadniać, ani oceniać, bo kiedy jesteś w sercu po prostu ją czujesz. Odchodzący Czarny Świat sprowadził wielu naszych Braci i Sióstr do urągających człowieczeństwu ról. Jednak gdy jedzie złota karawana przemiany, szczekające psy milkną w oddali i powracają do swoich,, Panów”, którym wybrali służenie. Istota ludzka jest Istotą Miłości, kochająca wszystko i wszystkich, dlatego nie potrzebuje ponad sobą Pana tak jak chociażby owe szczekające psy. Takie spełnianie się zaprzeczało miłości.

Urągałeś swemu Bratu Joszule, nazywając go ,,Panem Chrystusem”, a wyimaginowanej czułej miłości, zaślepionego niewolnika, którego doświadczałeś, przybijałeś go do krzyża, na pamiątkę uwiecznienia cierpienia na Ziemi.

Ukochani! Ten świat minął. Efekty lustra, które widzisz są tylko Twoją projekcją i dokąd dajesz im siłę, zasilasz te światy, jako spuściznę nauki, która przerodziła się jednak w niewolę. Może jesteś jedną z tych Istot, którą opuszczą Ziemię? To nie ma znaczenia. Kocham Ciebie z wdzięcznością i miłością za Dar doświadczenia, którym nasze spotkanie jest.

Oczyszczając Czarny świat w sobie w odczuciu Jedności i Miłości Istnienia nie unicestwiasz nikogo, ale pomagasz odejść, tym Czarnym Światom z Ziemi, bo to Ty je stworzyłeś. Pułapką tu są ludzkie uczucia, wynikające z projekcji umysłu i to one są jednak spowalnianiem świata wielkiej przemiany.

W swoim sercu kochasz, jesteś wolny od ludzkich nisko-wibracyjnych emocji. Wiesz i czujesz, że jesteś stwórcą wszystkiego. Dlatego na ten moment możesz zdecydować o wielkim uwolnieniu (rozpuszczeniu czarnej energetyki), a więc i o ich odejściu, wielu Twoich Sióstr i Braci, którzy zdecydowali o dalszej nauce w świecie umysłu, w którym świat czerni jest cały. Nie lękaj się tego, bo jesteś miłością, a cała przemiana jest w Tobie i w taki sposób wiesz i czujesz, że to Ty jesteś Bogiem.

Kocham Was – Grzegorz

Przesłanie z dnia 28.12.2013

Ukochani. Dochodzicie do momentu wielkiego przejścia, punktu krytycznego nasycenia przestrzeni miłością. Miłość ta, sama rozpuszcza mroki, z którymi wielu z was jak z wiatrakami próbuje bezcelowej walki, zamiast wejrzeć w swoje serce i zmienić tam siebie, dokonać przekształceń, rozpuścić stary świat, otwierając się na nowy. Mechanizm wielkiej przemiany to ewolucja, która bardzo przyspieszyła, to dosłowne przeobrażenie jednej istoty w drugą. Nasycenie przestrzeni miłością sprzyja budzeniu, bo jedne dusze budzą się “ciepłem” drugich, kruszą swe skorupy zespoloną energią, dającą siłę jej rozbicia.

Przychodzi Nowe Słońce, nowa gwiazda na waszym firmamencie, nadaje wam nowy rytm w bezczasowej erze, w której się budzicie. Wiele istot dawało wam daty jako bramy przejścia, będące pułapkami utkwienia w matriksie. Odczucie sercem tych “pięknych” słów dawało jednak odczucie ich zimna i fałszywego światła, jakim były. Podążanie za własnym sercem to droga indywidualnej nauki każdego z was, prowadząca do przebudzenia swego wewnętrznego mistrza.

Otworzyła się nowa przestrzeń, wielu z was ją czuje, że to przestrzeń waszych serc, to przestrzeń jawiącego się wam Królestwa Serca, które jednak sami urządzacie. Nikt wam nie da nowego świata, czwartego, czy piątego wymiaru, bo świat wyższych wymiarów jest wewnątrz was, jest indywidualną decyzją wejścia w niego poprzez prawdę swego własnego serca, poprzez miłość własnego serca. Ta miłość, to jedyny Bóg jakiego w Królestwie Serca wyznajecie. Tu już nie dacie się ogłupić okultystycznym sztuczkom wpędzających was w rytualne uniżenie kłaniania się bogom poza sobą. Tu każdy wie, że miłością jest całe istnienie i każdy już zdecydował, których pasm światła dalej chce doświadczać.

Wchodzicie w nowy wymiar, coraz wyraźniej czujecie to w sobie i wokół w zmianach, które się dzieją. Urządzacie ten świat, bo macie świadomość, że nikt za was tego nie zrobi. Z każdym dniem zagospodarowujecie budzące się przestrzenie Ziemi wiedząc, że wszystko tworzycie sami. Rozpoczęliście od zabezpieczeń wylęgu, tworząc złotą poświatę, aby nikt nie rozkradał waszych dusz. Kolejną materializacją stało się nowe, niebieskie Słońce, przenikające was żeńską złotą energią, odnawiające żeńskość w was, tworzące na Ziemi ogród, jako dosłowny powracający raj. Niektórzy z was współtworzyli je, a inni widzą je już w swych sercach, a to widzenie jest właśnie kreacją przyłączenia się do pełnej materializacji na waszym niebie.

Łączenie się z tym Słońcem daje efekt synchronizacji, takiego ułożenia kosmosu, aby było to najkorzystniejsze dla wszystkich. W tym wymiarze już wiecie i czujecie, że nie istnieje bóg poza wami, i że to wy jesteście jego esencją dokonującą niebotycznych kreacji, przemian, które się dokonują na Ziemi i w waszej galaktyce. Dokonaliście zatrzymania inwazji planowanej w okresie waszych świąt przez waszych bogów, zarządzających Ziemią w etapie waszych nauk, którzy podstępnie przejęli Ziemię, tworząc wielopoziomowy Matrix. Wasi ukochani nauczyciele Reptilianie podporządkowali sobie nie tylko was, ale i wiele ras pomagających im utrzymać pieczę nad Boskimi Dziećmi, bo byliście nieświadomi bogactwa, które was przepełniało, a które oddawaliście innym. Wielu z was, mimo zmiany świata, utrzymuje z uporem stary świat w sobie, celebrując juwenalia iluzji, Szatana, czcząc narodzenie boga.

Ukochani moi. Przejrzyjcie na oczy sercem, aby wejść w nowy świat pozostawcie stary. Syn Miłości Joszua dał wam naukę o prostym wejściu mówiąc słowa: “Porzuć wszystko i idź za mną”. Dopóki czynicie rytualne ugięcia przed gipsowymi posążkami, przed krwawymi rytuałami wykonywanymi tym razem w symbolicznym zapisie, nie zdajecie sobie sprawy, że tak właśnie odnawiacie w sobie poddańcze kody. Mówiąc słowa: ofiara spełniona, składacie ofiarę z siebie i z własnych dzieci, które w podzięce zapisujecie znamieniem bestii na czole, jako majątek dla swoich kościołów.
A ja wam mówię, jedyny kościół to ten w waszym wnętrzu, on nie jest zbudowany ręką ludzką, a jedyny Bóg, to Miłość, przyjmijcie jej dostatek w tym kościele, to najprostsza komunia samych z sobą, otwierająca wam widzenie czynów, które w zamknięciu waszego boskiego widzenia dokonujecie każdorazowo czyniąc krzyżyk na waszym czole, zamykacie miłość czyniąc krzyżyk na waszym sercu, zamykacie słowo, będące Bogiem, czyniąc krzyżyk na waszych ustach.

Ukochani moi, pokochajcie prawdę odnajdując ją w sobie samych, w swoim sercu, a nie w umyśle niewolnika, którym was obarczono. Przyjrzyjcie się mądrości świata zwierząt, przyrody, uczcie się od niej, choć to te światy przyszły uczyć się od was. Jedność z naturą to pojednanie z całą Ziemią, to odblokowanie czakry podstawy, otwierającej wam przepływy świadomości wznoszącej waszą seksualność z zagubienia, w którym tkwiliście. Poprzez JAM JEST płynące z własnego serca przeniknijcie światłem budzącego się serca całe swe istnienie we wszystkich przestrzeniach. Duch ludzki opatula was, otwórzcie się na niego z zablokowań dających wam odcięcia od tej świadomości, oczyśćcie zapisy umów i poddaństwa, które czyniliście tak w świecie dusz jak i w świecie materii. Pora na to najwyższa. Żaden człowiek nie jest ponad drugim, wszyscy są doskonali, wszyscy są moimi dziećmi.  Niezależnie od barw jakie przyjęliście w inscenizacji nauk, pokochajcie wszystkich, rozpoczynając zawsze od samych siebie.

Płynie miłość jak wielka rzeka, czerpcie z jej obfitości, ujrzyjcie to bogactwo w samych sobie, a już nigdy nie dacie sobie wmówić, że macie w sobie braki. Macie to wszystko, co ma całe istnienie, co ma miłość, którą nazywacie Bogiem.

Kocham Was

WIRNIK MOCY SERCA

Przekaz z dnia 25.11.2012

Ukochani,
Przestrzenie waszych serc połączone świadomie poprzez mentalne zjednoczenie, tworzą najpotężniejsze w całym wszechświecie narzędzie energetyczne, służące boskiemu tworzeniu, przemianie i uzdrawianiu światów. Serce każdego człowieka, budzącej się istoty boskiej, po uruchomieniu swoich boskich możliwości, może tworzyć swój samodzielny wirnik mocy. Wirnik mocy serca służy do przetwarzania świata, tego co wewnątrz i na zewnątrz siebie w taki świat jaki Boskie Dziecko sobie wymarzy. To świadome uruchomienie wirnika energetyczno – duchowego, tworzącego siły samonapędzające pola przemiany, poprzez energie wytwarzaną w sercu, poprzez boską moc, którą zamiast oddawać pośrednikom, czyniąc ofiarę z siebie, możecie wykorzystać do nieskończonych możliwości w twórczości doskonałych istot jakimi jesteście.
Tak połączone serca, szeregowo, a najlepiej świadomie w boskim kręgu, mogą utworzyć połączony wirnik mocy, w którym każde kolejne serce jest iloczynem do potęgi, przemnażającym moc machiny miłości, którą uruchamiacie. Boski wirnik mocy tak utworzony, daje możliwość świadomego oczyszczania, nie tylko swego środowiska, ale z łatwością obejmuje całą Ziemię, łącząc się z nią, daje jej impuls i moc dla jej własnej przemiany.

Droga otwarta, umiecie już to robić, nie są potrzebne jakiekolwiek techniki, to proste narzędzie Dzieci Boga, które z radością mogą teraz świadomie i odpowiedzialnie sami tworzyć swój świat i nie oczekiwać na istoty, które z każdej strony niosą Wam pomoc, której przyjęcie wiąże się najczęściej z ponownym waszym uzależnieniem od innych istot i na kolejne koło czasu moglibyście stać się nawozem produkującym dla innych darmowe pożywienie z waszej boskiej energii utrzymanej w strachu.
Droga jest nie tylko otwarta, ale już świadomie nią kroczycie. Jesteście już świadomi odpowiedzialności jaką przyjmujecie za potęgę dokonań, które możecie uczynić w swym działaniu, jeśli jeszcze wykorzystacie wzajemne wasze współdziałanie, możecie dokonywać cudów przemiany i tworzenia, tak jak tylko zechcecie. Świat, który dziś jeszcze zauważacie, to tylko efekt waszych mocnych przywiązań, które panicznie utrzymujecie, na których się skupiacie, wzmacniacie wasze ego, zamiast przejść na pełnię posługiwania się sercem, pozwalając mu odpaść i odpaść światu, który Was zniewalał, który jest waszą marą mrocznej przeszłości.

Ukochani, kochajcie pomoc tej prostej czynności. Wasze medytacje zbiorowe są pomocą, lecz kilka osób z otwartym sercem, z odnowionym źródłem miłości w nim, dokonać może nieskończenie więcej niż lata waszych medytacji i technik, których w niej stosujecie. Dary boskie, to wielkie uproszczenia, to proste odczucie ich w sobie i bez oczekiwań, bez proszenia, bez skupiania się na nich. Pozwólcie im zaistnieć w sobie.

Dar wirnika mocy serca, to umiejętność Rasy Ludzkiej, a jest nieskończenie wiele ras we wszechświecie, które ciągle powstają. O tym wiedzieli wasi nauczyciele, wasi bogowie, którym się kłanialiście, lecz wasz rozwój nie wszystkim istotom odpowiadał w takiej formie. Dlatego byliście kierowani na wiele innych dróg, które na pozór dawały Wam wszystko i budziły wasze zaufanie.
Poprzez własną pracę nad samym sobą odzyskaliście kontakt z własną jaźnią, z własną istotą, z własnym sercem i staliście się istotami stanowiącymi sami o sobie.

Kocham Was

 WIRNIK SERCA

Bezlitosny drenaż arterii Ziemi bez pytania jej o zgodę, bez szacunku dla godności Gai, skończony. Ograbianie jej z kopalin z darów wnętrza, stało się dalej niemożliwe. Nadchodzi era zrozumienia, że tak niszcząc Ziemię, prowadziło to do zniszczenia siebie. Egoizm i zachłanność władców tego świata nie miałaby końca, gdyby nie odwilż, która nastąpiła, gdyby nie świadomość, która się wciąż zmienia. Powraca nowy czas. To etap bez hut, spalin, zatruwania atmosfery, wody i środowiska, to etap oprzytomnienia, na który najwyższa nastała już pora.

Wirnik Serca to mechaniczne odwzorowanie waszego boskiego serca. Urządzenie to zastąpi to wszystko, co było dotąd, co prowadziło do zguby wszystkich i zagłady Ziemi. Wirnik ten to proste urządzenie, które mogą wykonać tylko ci, którzy sami są czyści, którzy sami są nie tylko przebudzeni, ale w pełni świadomi swego obudzenia, świadomi bycia kreacją Boga w sobie.

Wirnik Serca jest tak ważnym urządzeniem, że deklasuje wszystko, co dotąd wynaleźliście. Jest on gotową konstrukcją, która przeniknęła serca wszystkich, nie da się już go zastopować, tak jak innych wynalazków, które ginęły wraz ze swymi twórcami. Egoizm zbijania fortun na kradzieży ropy, życiodajnej arterii Ziemi, skończył się. Przebudźcie się władcy świata, którymi się mieniliście, czas was skończył się. Porzućcie nadzieję, że da się zastopować Boskie Dzieci, które odzyskały połączenie ze Źródłem. Dar wynalazku wirnika mocy jest gotowy i czeka na odpowiednią chwilę. To, co zapewni wam ten prosty boski wirnik, jest tak szerokie, że nie sposób na potrzeby tej książki przytaczać wszystkiego. Dziecinnie proste urządzenie daje energię w każdym domu poprzez proste urządzenia odbierające energię z wirnika. Dar tej energii odciąży was od niewolniczej pracy, w którą was zapędzono. Przestrzenie wirnika przetwarzają powietrze oczyszczając go, przetwarzają wodę w nim, a w konsekwencji wodę świata Ziemi. Wasze ciała składają się z niej, więc wirnik ten oczyszcza też je, pomagając dostosować te ciała do nowych połączeń wewnątrzkomórkowych w każdym.

Duch tego wirnika to moc Ziemi, to jej dar odwzajemnienia za pomoc, jaką jej dajecie, to wdzięczność za miłość, za pomoc. Ten dar płynie do serca każdej z budzących się istot, każdego, kto daje prawdzie swe czyste serce do Prawdy. Tylko czyste serce może go uruchomić, może czerpać bezkres miłości, jaka dla was z niego płynie. Pokochajcie pomoc boskiego wirnika w swoich sercach. Każdy z was ma tam swój, autentyczny wirnik, to wirnik kreacji.

Zespólcie się z tym wirnikiem w sercu i odczujcie jego moc, jego pomoc w oczyszczeniu waszej świadomości, waszego ciała, waszej seksualności. Odczujcie jego działanie, łącząc się z tym oczyszczeniem udrażniacie kanały przepływów energii seksualnej w was, zapomnianej siły. Jest on prostym zaczątkiem w totalnym odnawianiu samych siebie. Odczujcie zmiany w tak oczyszczonej sferze seksualnej w sobie, jak znikają blokady, jak energie inaczej płyną, jak budzą się w was nowe odczucia, jak powraca boski smak tego, co dotąd było ludzkie.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle