Świat jest inny niż myślisz umysłem człowieka. Jeśli jednak nie jesteś gotowy na zobaczenie świata sercem, bo jako prawdę przyjąłeś podaną Ci doktrynę, czyniąc sobie z niej religię - to proszę Cię nie wchodź na tę stronę i bądź szczęśliwy na obranej ścieżce.

Przekaz z dnia 06.07.2014 r.

Ukochani, prawda w sercu każdego z was budzi się, odnajdujecie swoje własne drogi i z rozrzewnieniem uśmiechacie się na stary świat, kiedy to paraliście się technikami umysłu oddalającymi was właśnie od nowego świata, od Królestwa Serca. Świat ten kochał metody, bo umysł człowieka i wasze ego splecione z nim potrzebowało metod, jak stać się zdrowym, jak być szczęśliwym, czy bogatym.

Tymczasem to wszystko jest bardzo proste i rozpoczyna się z chwilą oczyszczenia z tych przekodowujących was metod, zamykających w specjalnej celi, powodujących w subtelny sposób właśnie zamykanie tego serca. Metody te dawały wam pomoc, dawały wam iluzję poprawy, bo poprzez nie doświadczaliście namiastki wejścia w siebie, przypominające autentyczny stan jakie serce ma. Prawdy nauk o falach alfa, theta, delta, gamma przysposabiały was do częstotliwości, w które mogliście wchodzić swoim umysłem na dokonanie zadania, a zapominaliście, iż wasze serce przy niewielkiej tylko pracy swobodnie porusza się, emanuje i tworzy w każdej częstotliwości jaka jest. To serce ma nieograniczone możliwości, bo jest boskie, dlatego rozmyślnie istoty świata demonicznego podsuwały wam metody, które już od ich twórców miały demoniczne tchnienie, a w pozorze swego piękna i złudnej pomocy, niosły jednak przekodowanie powodujące powolne, ale bardzo skuteczne zamykanie percepcji tego cudownego organu.

Theta Healing to metoda kazirodcza jest adekwatna do takiego czynu, bo poprzez nią gwałcicie percepcję swoich braci i sióstr. Jeśli nie zgadzacie się z tym, podążacie w tę metodę, ona was poprowadzi, da pomoc, bogactwo,  szczęście. Możecie jednak wiedzieć, że jeśli metoda ta nie biegnie poprzez serce, to jest metodą operacji na waszym umyśle, jest kolejną fazą programowania, na którą zgodziliście się i sami weszliście w odpowiednią częstotliwość istot demonicznych, które wgrywają wam programy, a w nagrodę za to otrzymujecie czasową poprawę, abyście na tę metodę kierowali innych. Oddajecie tym samym we władanie cząstkę lub całą swoją duszę i metodą tą zawieracie umowy przyjmując właśnie pakty z cudowną pomocą i nauką czarnej strony wypływającej zawsze jednak z czerni was samych.

Gdy nie kochacie siebie, stwarzacie choroby, dolegliwości, ubóstwo finansowe, a otwierając się na pomoc przygotowanego wam programu, wchodzicie w niego, a w pozorze piękna nauki czarnych istot dla was nie zauważacie, że sami stajecie się programem. Dziwicie się, że Matrix wami włada, a przed momentem wgraliście sobie jego ścieżkę. Metoda ta ukierunkowuje was na pośredników, bo wielbicie kościelno ezoteryczne Anioły, Archanioły, opiekunów, wzniesionych mistrzów, świętych, tak bardzo promowanych poprzez ten zniewalający kościelno – ezotyryczny system. Waszym przekodowanym umysłem nie zauważacie, że to pośrednictwo, na które kieruje was ta metoda, jest świadomym podpięciem uczynionym na stałe w waszej energetyce. Widzicie widzeniem tych istot, dają wam to, co potrzebujecie, a kierowanie was na czakry umożliwia efektywne wykorzystywanie tak uczynionego podpięcia.

Ukochani, wybierzcie sami, bo każda nauka ziemska jest cudem doświadczenia, jest drogą, po której kroczyliście. Jeśli spotkałeś się z tym doświadczeniem, to jest ono najlepsze dla ciebie, dlatego właśnie go doświadczyłeś/aś. Pokochajcie każde doświadczenie najbardziej nawet czarne, bo w świecie czarnym nie rozróżnialiście kolorów tych doświadczeń. Wmówiono wam, że czarne to brzydkie, a tymczasem cały świat Ziemi doświadczał czerni, zgłębienia światła czarnego, gdzie poznawaliście piękno tych doznań. Podziękujcie cudownym demonicznym istotom, waszym braciom i siostrom, grającym role tak w waszych ciałach, jak i w świecie duchowym czarnych charakterów, w teatrze interaktywnym na Ziemi.

Nie zauważacie czerni, dopóki macie ją w sobie i nie posługujecie się wówczas sercem, a barwy te rozświetlane są wam przez spojówki waszych oczu, na takie jakie chcecie zobaczyć. Kiedy jednak spróbujecie oczyścić się z tych zamykających was programów, z przekodowania prowadzącego do przejmowania waszej duszy, dopiero odczujecie prawdziwe oblicze i tej metody oraz  barwę energetyki jaką wtłoczyliście w siebie.

Przyjrzyjcie się sercem nauczycielom tej metody, na ile oni sami mają otwarte serce i ile jest w nich światła, a ile ciemności. Niech was nie myli pomoc demonicznych istot dla tych, którzy zajęli się tą metodą lub przeniknęli siebie jej pomocą, a patrząc sercem odczuć możecie zimny powiew złudnego białego światła.

Prawda metody Theta Healing miała was nauczyć poznania zgłębienia świata mroków, w których byliście, świata umysłu i efektywnego jego programowania. Czyniąc to jednak zewnętrzną metodą programowania wprowadzaliście też wirusy odcinające wam drogę od serca, od waszej boskiej świadomości, którą poprzez serce z prostotą możecie wykonywać wszystko. Jesteście taką istotą, która ma wszystko, a odczuwanie miłości do tej boskości w sobie, powoduje niesamowicie prostą aktywację tych darów w sposób trwały, bez potrzeby płacenia za to bogactwo, które was przepełnia.

Głupota i uniżenie, które wam wmówiono, skłaniało was do poszukiwania w zewnętrznych metodach, programach, które pozwalaliście sobie wgrywać, uniżenie otwierając się na odpowiednie fale. Nie zdawaliście sobie sprawy, że za te programy przyjdzie słony rachunek, że one są wysoko płatne, że zawiązują wam nawet waszą duszę, że wprowadzacie w siebie inne byty. Radowaliście się, że program dał wam bogactwo, że dał wam szczęście, ale droga duszy jest nieskończona, więc dostrzeżcie do jakiego świata w następstwie tych otrzymanych “darów” w zamian zapisaliście swoją duszę.

Nie lękajcie się darów demonicznego świata, bo Istota Boska, którą jesteście może mocą otwartego serca oczyścić te programy, oczyścić zewnętrzne dary, za które zapłaciliście wysoką cenę i w tej miłości nikną podpięcia i zależności. Miłość ta może przetworzyć każde doświadczenie w piękno waszej istoty, w złote światło, którym stajecie się prawdziwie, bo wypływa to z was samych.

Miłość w sercu daje wam odczucie, że już niczego nie potrzebujecie szukać, że wszystko was przepełnia i jedynie nie kochanie siebie dawało wam potrzebę ego, taką że kupiliście konia trojańskiego jakim był Theta Healing w starym świecie. Nie wejdziecie jednak do nowego świata, do pełni czystości serca bez uwolnienia czarnych doświadczeń w sobie. Nowy świat Ziemi jest wolny od zamgleń umysłu w jaki was wprowadzano wykorzystując techniki manipulujące was poprzez częstotliwości.

Kocham Was – JAM JEST Prawdą w sercu każdego.

Wspólna praca
z dnia 06.02.2014

Ukochani, Synowie i Córki Miłości, którymi świadomie jesteście, przejrzyjcie na swe ludzkie oczy, nareszcie sercem. Przestańcie dalej je zamykać nieznanymi sobie mantrami, technikami, dźwiękami, których pochodzenia nie znacie. Przyjrzyjcie się nauczycielom, którzy obficie obarczają was czymś w czym sami tkwią, w czym sami się zagubili i wciągają w czeluście wielu następnych. Etap wyjawienia prawd nastał, etap wyborów i egzaminów, przed którymi stoicie. Połączcie się ze swoim sercem i wybierzcie prawdę swego serca lub prawdę technik nieznanych sobie dźwięków, poprzez które szukacie dojścia do Boga, połączenia z Bogiem.

JAM JEST w sercu każdego z was, a dźwięk waszego serca jest indywidualną wibracją tworzenia, kreacji i materializacji waszego własnego świata. Przyjmując dźwięk OM i inne mantry, bierzecie świadomie klucz do czarnego świata, dającego wam wejście w iluzoryczne oświecenie umysłu, wejście w iluzoryczne wniebowstąpienie, które jest przejściem do “pięknego” więzienia dla waszych dusz, stających się tam w pełni dziećmi Szatana, powracających na Ziemię już świadomie z zapisem umów z nim. Kiedy wykraczacie poza obręb tych umów, wasz pan i właściciel upomina się o was, czego doświadcza wielu. Spróbujcie połowicznie zrywać ten kontrakt, a dostrzeżecie prawdę o tym, co może nastąpić w waszym świecie.

Ukochani moi, prawda mantr jest niezwykle subtelną nauką, powodującą poprzez wasze wnętrze zamykanie jego swoją własną świadomością, poprzez przyjęcie i używanie nieznanego sobie dźwięku. Demoniczny dźwięk, poprzez wielokrotne jego intonowanie staje się coraz większym zapisem was w przestrzeniach Szatana, w przestrzeniach ciemności. Udział wasz w ceremonii OM HEALINGU jest waszą zgodą na zapięcie was w przestrzeń panów, którzy nazywają się waszymi mistrzami i pełnym przejawieniem Boga. W ten sposób wynosząc się ponad was, górują nad waszym samoumniejszeniem. Współtworzycie w ten sposób żywą sieć energetyczną, poprzez którą karmicie swoich panów i zapinacie się w matriksie.

Praca z przyjęciem boskości jest zupełnie prosta, gdyż przyjęcie jej to jedna jedyna chwila w teraz. Stanowi to wybór o drodze podążania, poprzez miłość w sercu. Tak podążając z łatwością dostrzeżecie, poczujecie sercem, że nie są wam potrzebne mantryczne techniki, w których podsunięto wam magiczne klucze zamykające wasze serca, a otwierające iluzoryczne przejścia do światów Szatana i innych istot współtworzących te światy, tak w świecie materii, jak i w świecie ducha. Przyjrzyjcie się wielkim mistrzom, jak manipulują wami, jak sami nie potrafili dokonać wzniesienia poprzez ludzką seksualność, jak używają magicznych sztuczek, tworząc wam złudny obraz materializacji w spektakularnych teleportacjach różnych przedmiotów. Odrzucili oni Dar Życia w ciele człowieka mieniąc się wam Awatarami, iż tylko oni są wcieleniami Boga. Gwałt, jaki dokonuje się na was, jest wyborem każdego, kto przyjmie, że jest niedoskonały, że za pośrednictwem Babadżiego, Sai Baby, Vishwanandy, potrzebujecie uzupełnić swoją boskość dźwiękiem OM. Wasze inicjacje maja na celu podpiąć was pod waszych mistrzów, aby stale zasilać ich energię.

Ukochani moi, ja jednak mówię wam, iż dźwięk w sercu każdego jest doskonały, możecie nim materializować z chwilą wzniesienia siebie w boskość, z chwilą wzniesienia w boską swoją seksualność. Porzućcie zgubne techniki, oczyśćcie z nich serca, a otworzy to wam odbiór sercem, którego te techniki odcinały od połączenia z jaźnią, były wprowadzaniem was w iluzoryczny świat oświecenia, poprzez wasze umysły i oświecone ego, którymi cali się stawaliście. Rozpoczęła się wielka gra o dusze każdego, o wasz autentyczny wybór podążania, wybrania drogi i kierunku. Nie potrzebujecie mistrzów, gdyż każdy z was jest mistrzem wzniesionym, jest w trakcie egzaminu tego wewnętrznego mistrzostwa. Poprzez wasze serca z łatwością przetwórzcie te doświadczenia, te odejścia od miłości, od wewnętrznego Boga i dostrzeżecie tym samym, pomnożenie waszego wewnętrznego złotego światła, z którego każdy z was przyszedł. Świat waszych nauczycieli, czarnych demonicznych istot, to wielki dar waszych nauk i dostajecie je w przepięknej formie, w barwnej inscenizacji ich szat, ich energetyki mrowiącej wasze ciała. Wyraźcie im wdzięczność za dar tej nauki i dostrzeżcie piękno w sobie samych, dostrzeżcie prawdę, że nie potrzebujecie się mienić iluzoryczną aurą nad innymi, którą widzicie projekcją umysłów przy pozamykanych sercach. Dostrzeżcie boskość w sobie, ta boskość jest cicha i delikatna, bo taka jest miłość, którą ja jestem, którą każdy z was jest w jedności całego istnienia. Prawdą każdej duszy jest dokonać wyboru w dniach zakończenia nauk świata Ziemi.

Mówię wam jednak, że nikt nie wstąpi do Królestwa Niebieskiego, do Królestwa Serca, jakim świadomie staje się Ziemia, kto nie oczyści się z samozamknięcia dokonanego swoim własnym wyborem, dokonanego egoizmem, że trzeba poprawiać doskonałość Boga, jaką każdy z was jest.

Kocham Was – JAM JEST w sercu każdego.

DAR SERCA

Jeżeli czujesz, że treści zawarte na tej stronie są Ci pomocne - możesz odwdzięczyć się swoim sercem, odwzajemniając przepływy Miłości, wspierając tę stronę. Patrz
KONTAKT
MOJE KSIĄŻKI

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

Jezus zwany Chrystusem

Bóg największe oszystkow ziemi

Zwierzęta - prawdziwi przewodnicy człowieka

PRAWDA SERCA

PRAWDA SERCA

KRÓLESTWO SERCA


PRAWDA SERCA na YouTube
IDŹ ZA GŁOSEM SERCA
SPOTKANIE W OLSZTYNIE
SPOTKANIE W ŁODZI
SPOTKANIE WE WROCŁAWIU
MEDYTACJA W WARSZAWIE
MEDYTACJA W WILAMOWIE
SPOTKANIE W RZESZOWIE
SPOTKANIE W DORTMUNDZIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE NA MOKOTOWIE
SPOTKANIE W OPOLU
SPOTKANIE W KATOWICACH
SPOTKANIE W PUSZCZYKOWIE
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W WARSZAWIE
SPOTKANIE W BOBROWCACH
SPOTKANIE W KRAKOWIE
SPOTKANIE W BYDGOSZCZY
Spotkanie w Raszynie
Spotkanie w Żyrardowie

Turawa

Spotkanie w Konarach

Spotkanie w Błoniu

Spotkanie w Poroninie

Spotkanie w Grodzisku M

Spotkanie w Poraju

Spotkanie w Wiśle