Fragment Książki „PRAWDA SERCA Elementarz Nowej Ziemi”.

Dar jasnowidzenia to nie czakra trzeciego oka, której używaliście często w starym świecie jako dar od waszych panów, który dostawaliście za wierną służbę. Czyniono to za pośrednictwem inicjacji rytualnych lub przeniknięć, otwierających ten dar w nagrodę za czynienie podłączeń innym pod świadomość „pana”, którego obraliście sobie jako boga.

Ukochani, moc widzenia czakrą Reptilian w nowym wymiarze nie jest możliwe, bo czakry te zanikają wraz z przemianą, którą czynicie w nowych wibracjach Ziemi. Przyjrzyjcie się jednak miejscu w waszej energetyce, nazywanym boskim widzeniem lub trzecim okiem. To miejsce w waszej percepcji powodujące odczucie widzenia boskim okiem wewnątrz was. Jesteście potężną świadomością, istotami najwyższych wymiarów wszechświata w nauce doświadczenia człowieczeństwa w czarnej przestrzeni, którą zgłębiacie poprzez niewolnictwo, w którym was zatrzymywano, a potrzebne to było, aby ten dar wam ukraść. Znaną wam celebracją okultyzmu było, abyście czynili to sami sobie, co z ochotą wykonywaliście nawet własnym dzieciom, kładąc ich na ołtarzach i przenikając czarną mocą Szatana. Czarną mazią otchłani ryglowaliście ich, zamykaliście ich, ręką kapłana czyniąc krzyż i jego znamię na ich czole.

Tak doświadczaliście, tak czyniliście to sobie, tak czyniono to wam, abyście w waszych świątyniach nie dostrzegli prawdziwego oblicza waszych kapłanów oraz istot kryjących się zakulisowo. Drogą degradacji, obniżania częstotliwości wibracji planety Ziemia oraz waszego ciała, boskie widzenie zanikało całkowicie. Tylko niewielu jako wybrani dostali to w nagrodę za służbę lub podpisane umowy z władcami waszej planety. Inne widzenie nie było możliwe, dopóki nie rozpoczął się lawinowy proces przebudzenia poprzez serce. W tej przemianie możecie sami odkodować zaklęcia czarnego krzyżyka na swoim czole, które czyniliście innym, jak i sobie samym wchodząc do tych świątyń.

Uczyńcie to mocą miłości i przetransmutujcie wasze czakry na boskie postrzeganie wewnątrz was i widzenie ludzkimi oczyma, które po to macie. To, co przenika do was z wewnętrznego przekazu serca, to co w jego czystości udaje się wam już odtworzyć jako boską percepcję, to obrazowość, która powraca, a którą też możecie tworzyć. Godność Reptilian dawała wam widzenie, ale w pełnej kontroli tego tylko, na co wyrażała zgodę „góra”, jak ją nazywaliście. Pokochajcie dar oczyszczenia boskiego widzenia i przyjmijcie je w sobie jako boskie, bo wraz z tą przemianą, cali stajecie się świadomie boscy.