POTĘGA WODY

Fragment książki „PRAWDA SERCA Elementarz Nowej Ziemi”

Ukochani. Dar Wody ujrzyjcie jako cud istnienia planety Ziemi. Bez wody nie istniałoby na tej planecie takie życie, które jest wyrażeniem w formie tak aktywnej, właśnie dzięki wodzie. Ziemia jest planetą wodną, przybyliście na nią jak na akwen, aby w miłej idyllicznej jej scenerii, uczyć się samodzielnego przejścia w boskość.
Pogwałciliście tę planetę mrocznymi naukami niszcząc jej przestrzenie. Woda jest dyskiem pamięci, który zapisał wasz upadek w „piekle” i to wszystko, co czyniliście w zespoleniu, jakim jesteście poprzez wodę z Ziemią. Planeta wasza składa się tak jak i wasze ciała z ogromnej masy wody, a cała ta woda jest strukturą zapisu doświadczeń, które rozpoczęliście odtwarzać pogłębiając upadek, w który w karkołomnym zjeździe zmierzaliście.
Dokonanie opamiętania i początków budzenia się pierwszych z was, kieruje was na wodę jako przestrzeń najpilniejszą do oczyszczenia. To, co dajecie sobie, tym się stajecie, a jaką wodę wypijacie, takie tworzycie ciało. Nie zdawaliście sobie sprawy, że oprócz czystości wody, którą pijecie, jest ona też nośnikiem wielu informacji, które przynosiliście z marketu, rozlewni, nie badając jej pochodzenia. Zapominaliście uczynić też bardzo prostego oczyszczenia, jakie możecie dać sobie, dając je wodzie.
Kochanie siebie samych rozpocznijcie od kochania wody, która jest już w was i tą, którą spożywacie, a poprzez to kochanie przywracacie całemu akwenowi Gai pierwotną czystość, dziewiczość, jaką otrzymaliście na początku. Popatrzcie na waszą wodę z miłością, na każdym kroku przeniknijcie ją swoim sercem, a woda ta przysposobi się do nowych struktur, molekuł, jakie w was się też wytwarzają.
Oczyśćcie pierwotne źródła, poszukajcie ich, aby skorzystać z Wody Żywej, z wody życia, z wody, która przepełniona jest bakteriami i minerałami, która poprzez waszą Matkę Gaję da wam wszystko. Zadbajcie tylko o przestrzenie, a zanikną nawyki ignorancji, w których gubiliście się, zapominając o podstawie, jaką woda jest.
Jeśli nie macie jeszcze dostępu do naturalnego źródła, z którego bezpośrednio możecie kosztować ten piękny dar, to oczyśćcie wodę sami, robiąc proste jej przystosowanie dla siebie samych, dla rodziny, dla wzajemności i miłości w waszych domach.
Pokochajcie czynność strukturyzacji, aby przez nią odnowić w sposób praktyczny struktury molekuł w wodzie, którą macie do dyspozycji. Jest to pomoc przypomnienia wodzie jej doskonałości, którą ona jest. Odstawiając wodę w naczyniu powodujecie, że cząstki stałe w nadmiarze występujące, osiądą. Zlejcie wierzchnią warstwę, którą podgrzejcie do białego wrzenia, do pierwszych pęcherzyków. Po tym podgrzaniu potrzebne jest pilne schłodzenie, aby woda nie przyjmowała formy ugotowanej, która jest dla was niekorzystna. Przed wypiciem połączcie się sercem z darem wody i porozmawiajcie w miłości, aby ona mogła przywrócić sobie pierwotną doskonałość wody życia. Tak przygotowana woda nadaje się do picia i uzupełniania zapasów wody w waszym organizmie przed kolejnymi posiłkami. Taka woda wybitnie oczyszcza przestrzeń limfatyczną, usuwając złogi z waszego ciała i dając czystość każdej komórce. Komórki, które łączą się z taką wodą zaczynają oddychać, są one wirnikami życia w was samych i w żaden sposób nie potrzebują się starzeć. Są przepełnione wodą i czynią tylko realizację informacji, jaką przenikniecie je wraz z wodą. Taka woda łączy się inaczej z waszym ciałem i na jej efekty nie trzeba długo czekać. Woda ta jest eliminacją apteki z waszego życia, do której w zaślepieniu swej ignorancji podążaliście, myśląc umysłem człowieka, że tam kupicie zdrowie. To też naturalna kosmetyczka i uzdrowicielka wszystkich waszych niuansów utraconych w nieuważności nauki.
Oczyszczając godność wody odnajdujecie największe lekarstwo, to matczyna miłość, to dar uzdrawiający tak was, jak i planetę. Poprzez systematyczną pracę odnajdujecie kolejne walory wody, jakie ona wam daje. Oczyszczając ciało z zasklepień, jakie uczyniliście w nim, spożywając inne ciała, czyniąc siebie kanibalami oraz jedząc produkty chemiczne. Nowe postępowanie odmienia struktury waszych ciał, stwarzacie ciało podatne na samokształtowanie, na samoodmładzanie i odtwarzanie utraconych organów. To wszystko możecie czynić sami poprzez proste kochanie wody, z której składają się w podstawie wasze cudowne boskie ciała. Kształtujcie je na upodobanie Boga, którym każdy z was jest. Miłość do wody zmienia rzeczywistość Ziemi, a prawda jej odnowienia daje powrót do czystości świata, który tu zastaliście, zanim przyjęliście drogę umysłu jako owocu poznania, podanego wam przez wężową istotę.
Woda zamrażana przybiera formę wody strukturyzowanej, ale dopełnia się procesem mechanicznych cząstek, które należy również oddzielić. Spożywaniem takiej wody uzyskujecie jednak inny efekt. Taka woda ma strukturę stworzoną zamrożeniem, ale po rozmrożeniu szybko odzyskuje pamięć tego, co posiadała, a co podgrzewanie wody oczyszcza. Prawdą jest, że woda, którą spożywają Eskimosi rozpuszczając lód jest uzdrawiająca, ale ta woda jest czysta i pierwotna i ma moc magiczną dla waszych ciał. Dlatego namiastką uzdatniania wody jest zamrażanie i czyni ono również inne efekty w organizmie, który przystosowuje się do łatwiejszego jej przyswajania, uzależniając się od takiej formy.
Woda podgrzana do około 90 stopni, nie tylko oczyszcza swą pamięć, ale powstaje w niej próżnia, w której sami dajecie jej nowe zapisy tym wszystkim, co jest w waszym sercu i w waszych domach oraz przywraca się jej pierwotna dziewicza czystość. Zawsze jednak pamiętajcie, że miłość dana wodzie, dana sobie, to najcenniejsza zawartość, to wielki podarunek.
Jonizacja, którą wielu z was zachłysnęło się, tworzy rodzaj wody zjadającej was. Taka woda wytwarza molekuły wewnętrznych połączeń w komórkach, oddzielając jon i to dzieje się również w waszym ciele, iż komórki ciała zostają przystosowane do wody sztucznej, dlatego uruchamia ta woda w organizmie efekt domina i powoduje, że wszystkie komórki stają się procesorami dostosowanymi do takiej wody, i nie umieją potem łatwo przestawić się na normalną wodę pitną spotykaną w naturze czy w owocach.
Połączcie się z Wodą Życia w sobie i tą, którą spożywacie i odczujcie słowa ukształtowane w swoich sercach. JAM JEST woda życia we mnie, JAM JEST miłością zapisaną w niej. Kocham was.

WODA

Kochajmy czystość wody, która pijemy, to jest nasze życie. Jesteście zbudowani głownie z wody, co spożywamy, tym się stajemy. Każda woda ma pamięć, co doświadczyła ostatnio to nam przekaże, gdy ją wypijemy.

Kto spożywa żywą wodę, która stykała się i z powietrzem i ze słońcem odżywi młode komórki w sobie, staje się młody? Kto spożywa martwą wodę z głębin, bez bakterii, słońca, ten nie przyswoi nawet minerałów w niej zawartych.  Dostarczyć jej można w owocach, warzywach, które spożywamy. Co dajemy wodzie przed wypiciem, to wypijamy.

Profesor Emoto z Japonii udokumentował to na fotografiach w swych filmach i książkach. Udowadnia, że jeśli dajemy dla wody Miłość ona się zmienia w cudownie piękne kryształki. Dlatego tak ważne jest kochanie siebie, gdyż my jesteśmy głównie z wody zbudowani. Nie warto pić wody gdzie były kłótnie, ona dobrze nie będzie nam służyć..

Woda jest przewidziana do picia przez człowieka z otwartych zbiorników wodnych. My pobieramy jednak ją z głębin ziemi. Tam mogą być pokłady różnych pierwiastków. One rzeczywiście mogą zanieczyszczać organizm. Na przykład, wapno. Najlepiej jest wodę ze studni czy źródła potrzymać kilka godzin na słońcu – 3-4 godziny (tj. wystawione na działanie promieni słonecznych). Po tym czasie woda zmienia swoją strukturę molekularną i będzie wchłaniana przez organizm. Słońce – to Miłość, ta energia wyrównuje wszystko. Sole mineralne nie przyniosą wtedy szkody człowiekowi. Dlatego że sama woda zmienia swoją strukturę i te sole zmieniają swoją strukturę.

Można tak jak Eskimosi pić wodę rozmarzniętą, ona podnosi swoje wibracje, bo wraca do życia, jest cudowna, i zdrowo jest pić taką wodę. Lecz łatwo można przyzwyczaić do niej nasz organizmu. Organizm może osłabnąć i stać się uzależniony. Przyzwyczaiwszy się do cudzej podwyższonej energii, on przestanie produkować swoją energię w wystarczającej ilości i zacznie wampirzyć. Woda ta niestety powraca do jakości przed zamrożeniem i zawartości tego, co zamroziliśmy.

Prawdziwe oczyszczenie wody daje Ziemia wraz ze słońcem, oczyszcza ją z negatywnych informacji. To najczęściej występująca substancja na Ziemi, a jakże jest zanieczyszczona. Jeśli nie zadbamy, co pijemy, skrócimy rozrost swoich komórek i również wiek i jakość naszego ciała. Kochając dar, jakim jest woda możemy ją uzdatnić do picia. Każda woda jest jednak takim cudem, że tak naprawdę to jest ona żywa. Wystarczy tylko bardziej ją ożywić i oczyścić, oraz dać jej Miłość, która samemu sobie wcześniej daliśmy, a z tego wniosek – to kolejny klucz do naszego zdrowia, które zawsze jest na nasze życzenie.

KOCHAM WAS

 

 JESZCZE O WODZIE

przekaz 26 i 27.06.2013

JAM JEST Życiem w was płynącym. Życie w was jest zapisane pamięcią, którą niesie woda. Woda jest boską taśmą, przestrzenią komputerową Wszechświata, dającą prawdę o doświadczaniu w przyjętych kierunkach, zapisanych pamięcią istnienia, pamięcią zrodzenia danego świata. Ziemia to świat wodny. Obfitość wody niesie ogrom pamięci Zapisu Boskiego w niej, aby rasa tu doświadczająca mogła odtworzyć ten Zapis w swoich sercach, w swoich ciałach, których podstawą jest woda, czynnik nośny planety Ziemi, żywioł zespalający inne żywioły i umożliwiający powstanie życia w połączeniu z nimi.

Udokumentowano, poprzez badania wody, wpływ waszej świadomości na jej strukturę. Jej pamięć przepełniona jest tym, co jej dajecie i co inni dla was zapisali, tworząc wielorakie doświadczenia w przestrzeniach waszego doświadczania na Ziemi. Odkryliście kody, które są w tych zapisach, umiecie już je porządkować. Jesteście świadomi, że nie tylko jesteście w grze komputerowej, ale że jednocześnie jesteście programistą i macie wpływ na całość waszej ziemskiej zabawy. Ta świadomość dociera do was, budzi się w was potęga tego, kim jesteście. Ze zniewolonej marionetki, kukiełki, biorobota sterowanego z zewnątrz za pomocą kodów wprowadzanych w pamięć komórkową, której nośnikiem zapisu jest woda, byliście sterowani na potrzeby doświadczenia „jak z nim sobie poradzicie”.

Woda planety jest zdruzgotana, świadomie zabita, rozczłonkowana w struktury nie dające ładu wyjścia z zapisu Matrixa, którym to określiliście. Poprzez zmianę wibracji Ziemi odnowiliście przymierze z nią i w tych przestrzeniach staje się możliwe inne ułożenie struktury wody, które umożliwi zaistnienie uporządkowanego zapisu wprowadzającego na planetę nowy ład, który ty Grzegorzu nazywasz Królestwem Serca. To, w jaki sposób pomóc planecie, jest proste.

Uruchamiajcie swe serca, uruchamiajcie w nich miłość, a ona boską rosą, przez cząstki wody w powietrzu i arterie wodne przenika i rozprowadza nowy boski program po całej planecie, po całym waszym świecie  nauki. I tak, istota, która została stworzona jako super niewolnik, marionetka służąca do zabawy innym, sama staje się programistą gry, w której była. To cała prawda o waszym przebudzeniu, o narodzeniu się Nowego Człowieka, który przyjął prawdę kochania Ziemi i wody, która ją przepełnia, która jest życiodajną arterią i zapisem istnienia.

Możecie wspomóc proces oczyszczania dając światu wolną energię w urządzeniu, które nazwaliście Wirnikiem Mocy Serca. Pomoc tego urządzenia wspomoże wasze serca w przetwarzaniu przestrzeni wodnych, w przetwarzaniu ciał waszych. Przeniknięta wirnikiem mocy serca woda nie wyrzuci tego, co ma w sobie. Jednak strukturalność wody będzie sprzyjała dalszemu przefiltrowaniu wody i rozdzieleniu cząstek szkodliwych, których nowe wibracje wody, nowe jej konstrukcje nie przyjmą . One łatwo odłączą się z chemicznych połączeń, z zespoleń. Woda łatwo stanie się czystą, krystaliczną, bezwarunkową miłością płynącą do waszych ciał, w waszych przestrzeniach.

Powraca naga prawda. Czysta woda napełnia wasze ciała i odnawiacie ich nieśmiertelność. Następują inne ukształtowania ciał waszych. Poprzez pamięć wody odnowioną oczyszczacie przepływy w całej biosferze Ziemi. Na Ziemi płynie prawda w wodzie, miłość w wodzie, a pamięć cierpień, bólu, chorób, zostaje z niej usunięta poprzez zmianę struktury. Nowe struktury tworzą takie połączenia, że stara pamięć nie  ma szansy pozostać. To aspekt wody jest tak ważny. Dlatego pijcie wodę, kochajcie ją, bo to przenika na całą wodę, całego Jestestwa Ziemi.

Jesteście Bogami tych przestrzeni, już świadomi tego – powróciliście. Drżą ci, co wybrali odejść z Ziemi, nie czują tu dla siebie miejsca, a nie chcą się zmienić, nie godzą się z boskim porządkiem, który rozpoczynacie tworzyć prawdą JAM JEST świadomym Synem Boga, JAM JEST świadomą Córką Boga.

Kocham was.