Usuwanie włosów przy pomocy lasera

0
844
Usuwanie włosów przy pomocy lasera

Depilowanie ciała to zabieg kosmetyczny mający na celu pozbycie się niechcianego owłosienia z niektórych miejsc na skórze lub ze wszystkich jego obszarów.
Aby zabieg był skuteczny, warto rozważyć depilację laserową, dzięki której mieszki włosowe zostają całkowicie zlikwidowane, a co za tym idzie, nie wznawiają cyklu produkcji włosów.

Depilacja laserowa

Jeszcze do niedawna depilację przeprowadzało się z udziałem brzytwy, maszynek do golenia lub depilatorów, które nie do końca spełniały swoją funkcję. Wszystkie te urządzenia nie ingerują w cebulki i mieszki włosowe, ale ścinają wystający włos do powierzchni skóry, co powoduje ich szybkie odrastanie. Jedynym skutecznym sposobem na całkowite pozbycie się niechcianego owłosienia jest zastosowanie terapii laserowej, która unicestwia mieszki włosowe, a tym samym uniemożliwia ich regenerację i produkcję włosa.

Depilacja laserowa Katowice

W wielu większych miastach możemy znaleźć gabinety kosmetyczne, salony SPA, a także inne placówki o podobnej działalności, które w swoich ofertach zamieszczają usługi depilacyjne, nowoczesnym urządzeniem, które bezboleśnie usuwa włosy z wybranych części ciała. Jest to zabieg niewymagający specjalnych przygotowań, lecz warto sprawdzić, czy skóra, której obszar będzie poddany zabiegowi, jest czysta i nieuszkodzona oraz nie ma na niej znamion, pieprzyków czy innych wykwitów, bowiem światło lasera może je w jakiś sposób niekorzystnie aktywować.

Laserowa depilacja ciała

Depilacja laserowa Katowice to zabiegi przeprowadzane w wysoce higienicznych warunkach z użyciem nowoczesnego sprzętu i profesjonalnego personelu. Depilacja Katowice oferuje usługi w zakresie depilowania różnych obszarów ciała, a mianowicie:

– twarzy,
– pach,
– łydek,
– okolic bikini,
– ud,
– klatki piersiowej,
– pośladków,
– pleców.

Depilacja Katowice polecana jest osobom, u których wyrastające włosy są grube, twarde i bardzo odznaczające się, a także takie, które wrastają w skórę, powodując powstawanie stanów zapalnych. Ingerencja laserem w takie miejsca nie tylko nie podrażnia skóry, ale również całkowicie niszczy cebulki, uniemożliwiając im produkcję nowych włosów.

Tego typu zabiegi należy kilkakrotnie powtórzyć, ponieważ w zależności od jakości włosów pojedynczy impuls światła lasera może okazać się niewystarczający.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here