Czy skórzany portfel to dobry pomysł na prezent dla kumpla z pracy?

0
1292
portfele

Zbliżają się urodziny kolegi z pracy, a Ty nie wiesz co mu podarować? Zastanawiasz się razem ze współpracownikami, co byłoby najlepszym upominkiem dla znajomego, który odchodzi na emeryturę? Podpowiadamy!

W kręgach zawodowych zaleca się kierować względami praktycznymi, funkcjonalnymi albo przynajmniej biznesowymi. A nie ma chyba dodatku tak potrzebnego na co dzień, jak portfel męski. Akcesoria podręczne, które na dodatek wykonane są z naturalnej skóry, to najczęściej kupowane prezenty, gdy chodzi o znajomych z pracy. Decydując się na aktówkę, skórzany portfel męski, etui na dokumenty czy klucze podejmujemy najlepszą decyzję. Nie dość, że są to dodatki najlepsze jakościowo i z klasą, to jeszcze spełniają szereg funkcji praktycznych. Pozostaje jednak pytanie, jakie modele są dziś najpopularniejsze? I w jakich sytuacjach zaleca się umieścić na nich grawer?

Skórzane portfele męskie – jakie modele są obecnie najmodniejsze?

Męskie portfele można oczywiście kupić w wersji klasycznej. Takie dodatki są zazwyczaj bardzo pojemne i mieszczą w sobie zarówno gotówkę, jak i dokumenty czy wizytówki. Na uniwersalne portfele męskie najczęściej decydują się tradycjonaliści, dla których liczą się względy praktyczne. W jednym dodatku mogą bowiem zmieścić wszystkie potrzebne im drobiazgi. Jeśli znajomy z pracy jest taką osobą, w jego przypadku klasyczna portmonetka będzie najlepszym rozwiązaniem.

Modne portfele męskie, to w zasadzie wszystkie dodatki wykonane ze skóry naturalnej. Ten szlachetny materiał wykonania sprawia, że wszystkie akcesoria z niego wykonane wpisują się w obowiązujące trendy. Nie od dziś wiadomo przecież, że naturalna skóra, to od setek lat jeden z najbardziej pożądanych materiałów – elegancki, oficjalny i z klasą. Jeśli jednak chcemy podążać za nowinkami modowymi związanymi także z krojem, powinniśmy zdecydować się na tak zwany slim wallet.

Cienki portfel dla mężczyzny stanowi najmodniejszy dodatek tego rodzaju. Poręczny, lekki i minimalistyczny wzór, to doskonała alternatywa dla klasycznego portfela. Jeśli przyszły właściciel nie nosi przy sobie torby do której mógłby schować portmonetkę, slim wallet będzie dla niego idealny.  Nie odznacza się i jest w zasadzie niewyczuwalny w kieszeni marynarki czy spodni. Wygoda jego użytkowania i przechowywania jest doskonale wręcz przemyślana i dostosowana do wymogów minimalistów.

Portfel męski z dedykacją – sentymentalna pamiątka na lata dla kolegi z pracy

Kolega z pracy odchodzi na emeryturę albo opuszcza zespół, bo przeprowadza się do innego miasta? W takich okolicznościach warto podarować mu portfel z dedykacją. Taki dodatek będzie pełnił nie tylko funkcje praktyczne – będzie również pamiątką przypominającą o latach spędzonych wśród kolegów z pracy.

Portfele męskie z grawerem, to świetne rozwiązanie, jeżeli zależy nam na upominku o wartości sentymentalnej. Możemy zdecydować się zarówno na dedykację z życzeniami, śmiesznym napisem czy krótką wzmianką z pozdrowieniami. Wybór jest dowolny, bo producenci galanterii skórzanej nanoszą na skórę to, co życzy sobie klient.

Tak czy inaczej, decydując się na portfel w ramach prezentu, dajemy komuś dodatek, z którego na pewno będzie zadowolony. Rzadko kiedy mężczyzna decyduje się na samodzielne kupno portmonetki. Wydatki dnia codziennego sprawiają, że nie myślimy o wyposażeniu tego rodzaju. A przecież podręczne akcesoria są niezwykle potrzebne. Wniosek? Skórzane portfele męskie, to nie bez przyczyny najczęściej kupowane w ramach prezentu dodatki. Szczególnie, gdy chodzi o upominki darowane w kręgach zawodowych. O ile mężowi, przyjacielowi czy bratu możemy kupić zarówno osobiste kosmetyki, książkę zgodą z jego zainteresowaniami czy ubrania, o tyle gdy chodzi o znajomych z pracy, musimy zachować pewne standardy. W ramach upominku dla znajomego z biura, powinniśmy skupić się na przedmiotach związanych z pracą, eleganckich lub związanych z praktyczną stroną życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here