Endermologia

0
1294
Endermologia

Osoby, które walczą z dodatkowymi kilogramami, szukają metod, które będą najskuteczniejsze w walce z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej. Oczywiście każdy, kto ma nadwagę lub jest otyły, chciałby dodatkowe kilogramy zrzucić jak najszybciej, dlatego często dieta oraz ćwiczenia fizyczne, które oczywiście są najlepszymi metodami na zrzucenie tych kilogramów, dla takich osób są niewystarczające. Osoby takie chciałyby zrobić coś więcej, często pojawiają się pytania, czy zabieg endermologii może w tej walce pomóc.

Czy zabieg endermologii pomoże nam zrzucić zbędne kilogramy?

Na samym początku musimy sobie wyjaśnić jedną podstawową, ale bardzo ważną sprawę, a w zasadzie jest to pewien mit, który urósł dookoła endermologii, i który dotyczy tego, jakie może mieć skutki endermologia Efekty, jakie obserwujemy, nie są związane bezpośrednio chudnięciem. Zabiegi endermologii nie są to zabiegi wyszczuplające. Zabiegi endermologiczne mają za zadanie wspierać osoby, które walczą z nadmierną tkanką tłuszczową w taki sposób, że pomagają one na redukcję tkanki tłuszczowej, ale same z siebie nie są w stanie usunąć tłuszczu. Trzeba pamiętać, że aby schudnąć, należy wytworzyć deficyt kaloryczny, a zabieg endermologiczny nigdy sam z siebie nie będzie w stanie go wytworzyć.

Co to jest endermologia LPG?

Opisując metodę w dużym skrócie, endermologia LPG jest to zabieg masażu podciśnieniowego. Jest on wykonywany za pomocą specjalnej głowicy, która to jest sterowana poprzez komputer, który ma wgrywany programy i w zależności na przykład od tego, w jakim stanie jest nasza skóra (czy może jest to skóra wiotka na przykład) tak dobierany jest program. Programy są różne, aby wykonać masaż, ale aby na przykład skóry dodatkowo nie rozciągnąć, co byłoby oczywiście negatywne.

Zabiegi endermologiczny muszą być wykonywane w pewnego rodzaju cyklach. Jeden cykl to 10 zabiegów, które muszą być wykonywane co 2 lub 3 dni i tak jest stosowana skuteczna endermologia Efekty takich działań, to przede wszystkim to, że z tkanki tłuszczowej łatwiej są usuwane toksyny, ponieważ lepiej do niej dopływa limfa, jak również to, że jeśli na przykład uprawiamy sport, to nasz organizm zdecydowanie łatwiej może energię z komórek tłuszczowych wyciągnąć i chętniej z nich korzysta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here